Oznam o expedovaní zásielok zo Zachej.sk
Z dôvodu inventúry budeme všetky objednávky prijaté od 31.7.2017 expedovať po dátume 16.8.2017.
Po celý čas Vám však budeme k dispozícii a môžete nás kontaktovať telefonicky alebo mailom.
Predajňa v Košiciach bude otvorená od 09:00 do 17:00 hod. (PON - PIA).
Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekné letné dni.

 

Biblia

(379 produktov) Zobrazujem 1 - 36 výsledkov z 379 produktov
strana: 1 z 11 Ďalej

Biblia je vyhľadávaná kniha. Častokrát sa daruje v nejakej parádnej edícii k životným jubileám - aby potom poslúžila ako dizajnový doplnok. Viazaná v koži či s bohatými kresbami akoby ani nebola Božím Slovom. Ale je to nebezpečný dar: je to Sväté Písmo, živé a účinné, a preniká až po oddelenie duše od ducha. Nechajte ju prehovárať k vášmu srdcu. Má vám čo povedať každý deň. A možno vás prekvapí práve tým, že to nebude len o počúvaní, ale aj odpovedaní.


strana: 1 z 11

Biblia je neobyčajná kniha. Je komplexná a zároveň veľmi zrozumiteľná. Je dejinami národa a dokáže hovoriť do života každému osobitne. Vravíme jej Sväté Písmo, pretože je listom od samotného Boha. Listom poslaným cez viac než 40 ľudí, vo viac než 60 knihách a počas viac ako 2000 rokov. A napriek tomu je jednotná. Tiež historicky presná a archeologicky potvrdzovaná.

A pritom všetkom sa najviac podobá vtipnému výroku: kým ju človek v tom jedinečnom okamihu nepochopí, je Biblia len zvláštnou knihou s čudným koncom.

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská