Oznam o expedovaní zásielok zo Zachej.sk
Z dôvodu inventúry budeme všetky objednávky prijaté od 31.7.2017 expedovať po dátume 16.8.2017.
Po celý čas Vám však budeme k dispozícii a môžete nás kontaktovať telefonicky alebo mailom.
Predajňa v Košiciach bude otvorená od 09:00 do 17:00 hod. (PON - PIA).
Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekné letné dni.

 

Zachej.sk Doplnkový tovar Hrnčeky, šálky, čaje

Hrnčeky, šálky, čaje

(48 produktov) Zobrazujem 1 - 36 výsledkov z 48 produktov
strana: 1 z 2 Ďalej

Je len málo situácií, v ktorých by nám výborný čaj s medom a citrónom aspoň trochu nepomohol a neuľavil od ťažkostí. Predstava dobrej knihy, mäkkej deky a teplého bylinkového čaju v nás prebúdza pocit pokoja a bezpečia. Tento nápoj však nie je len príjemný, ale aj liečivý. Čaj pri prechladnutí prinesie úľavu nášmu hrdlu. Vďaka žalúdočnému čaju si zasa oddýchne napríklad aj naše bruško.


strana: 1 z 2

Mnohí máme liečivé bylinkové čaje spojené s prázdninami u starých mám či s letom na dedine. Poobedňajšie čaje sa stali akousi slávnosťou, udalosťou, kedy všetci na chvíľu nechali to, čo práve robili a len si spoločne vychutnali vôňu a chuť horúceho nápoja z čerstvých byliniek. V kníhkupectve Zachej.sk môžete nájsť mnoho výborných a chutných čajov, ktoré určite potešia nielen vaše zmysly, ale dodajú novú silu aj vášmu telu.

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská