Zachej.sk Doplnkový tovar Kríže

Kríže

(176 produktov) Zobrazujem 1 - 36 výsledkov z 176 produktov
strana: 1 z 5 Ďalej

Ako je možné, že ma niekto miluje tak veľmi, že sa rozhodol za mňa zomrieť. Pribiť svoje telo na kríž tými dlhými, neopracovanými, chladnými klincami. Ako je možné, že aj vo chvíľach najväčšieho utrpenia som bola toho hodná? Hodná toho, aby za mňa zomrel Boh!

Hľadím na drevený kríž na stene a na tele cítim zimomriavky. V hrdle hrču a premáhajúcu vďačnosť, ktorú nedokážem uchopiť.


strana: 1 z 5

Kríž je symbol daru, ktorý by sme nedokázali splatiť ani keby sme chceli. Daru, ktorého sa často bojíme práve preto, že by sme ho nedokázali splatiť. Bez ohľadu či je kríž drevený, či je obyčajný, alebo je to kríž s korpusom, či je ozdobené jantárovým srdcom, či je to kovový kríž – jeho najvyššou úlohou je zjavovať nám Božiu lásku. Lásku, ktorá ide až za hrob. Lásku, ktorá prekračuje všetko známe a v snahe objať nás prechádza aj nemožným.

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská