Oznam o expedovaní zásielok zo Zachej.sk
Z dôvodu inventúry budeme všetky objednávky prijaté od 31.7.2017 expedovať po dátume 16.8.2017.
Po celý čas Vám však budeme k dispozícii a môžete nás kontaktovať telefonicky alebo mailom.
Predajňa v Košiciach bude otvorená od 09:00 do 17:00 hod. (PON - PIA).
Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekné letné dni.

 

Zachej.sk Kresťanské knihy Filozofia

Filozofia

(572 produktov) Zobrazujem 1 - 36 výsledkov z 572 produktov
strana: 1 z 16 Ďalej

Kresťanská filozofia a náboženská filozofia je neodlúčiteľná súčasť kresťanskej kultúry. Na jednej strane konfrontuje súčasný svet a jeho hodnoty s hodnotami viery, náboženstva a kresťanskej morálky, na strane druhej sa stáva zjednocujúcim prvkom a mostom medzi Nebom a zemou. Už od čias cirkevných otcov, sv. Augustína a obdobia vrcholnej scholastiky, je filozofia aj dnes súčasťou podnetných pápežských diel, hlbokých duchovných esejí a úvah súčasných autorov.


strana: 1 z 16

Boh bol vždy zdrojom hlbokých, autentických úvah a vnútorných dialógov kresťanských filozofov v priebehu celých dejín. Pochybnosti a otázky sú stavebnými kameňmi tých najúprimnejších filozofických esejí a úvah, ktorých výsledkom je osobné objavenie osoby živého Boha. Kresťanská filozofia je vnútorným spojítkom sveta v ktorom žijeme a reality nebies, pre ktorú sme boli stvorení.

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská