Oznam o expedovaní zásielok zo Zachej.sk
Z dôvodu inventúry budeme všetky objednávky prijaté od 31.7.2017 expedovať po dátume 16.8.2017.
Po celý čas Vám však budeme k dispozícii a môžete nás kontaktovať telefonicky alebo mailom.
Predajňa v Košiciach bude otvorená od 09:00 do 17:00 hod. (PON - PIA).
Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekné letné dni.

 

Zachej.sk Doplnkový tovar Kľúčenky, prívesky

Kľúčenky, prívesky

(215 produktov) Zobrazujem 1 - 36 výsledkov z 215 produktov
strana: 1 z 6 Ďalej

Povedzme si pravdu. Stáva sa nám to pravidelne. Stojíme pred vchodovými dverami a za ten svet nedokážeme v kabelke nájsť kľúče. A keď už ich konečne, s Božou pomocou nájdeme, zasa zápasíme s hádankou, ktorý z množstva kľúčov je ten správny. Občas máme pocit, že by bolo azda ľahšie postaviť si pred dverami stan a nechať hľadanie tak. Všetko by ale uľahčila kľúčenka, alebo prívesok na kľúče. Správny kľúč by sme tak našli oveľa rýchlejšie.


strana: 1 z 6

Vhodná kľúčenka ale vôbec nie je len o funkčnosti. Zároveň nám má aj pripomínať dôležité momenty alebo neustálu Božiu prítomnosť. Poslúžiť môže napríklad kľúčenka s anjelikom, prívesok s rybkou či kľúčenka s krížom.

Neustále Božie milosrdenstvo a orodovníctvo svätých nám ale môžu pripomínať aj prívesky na retiazku či viaceré zlaté medailóniky. Medailón Panny Márie, Medailón svätých či medailón Božieho milosrdenstva, strieborné prívesky a prívesky s krížikom môžu byť tou správnou voľbou.

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská