Oznam o expedovaní zásielok zo Zachej.sk
Z dôvodu inventúry budeme všetky objednávky prijaté od 31.7.2017 expedovať po dátume 16.8.2017.
Po celý čas Vám však budeme k dispozícii a môžete nás kontaktovať telefonicky alebo mailom.
Predajňa v Košiciach bude otvorená od 09:00 do 17:00 hod. (PON - PIA).
Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekné letné dni.

 

Zachej.sk Kresťanské knihy Kresťanský život

Kresťanský život

(1810 produktov) Zobrazujem 1 - 36 výsledkov z 1810 produktov
strana: 1 z 51 Ďalej

Tento svet si kresťanský život definuje po svojom, a tak aj kresťanské hodnoty. Kresťan a jeho viera dnes nie sú veľmi v kurze, a zmysel života sa na západnej pologuli najčastejšie rozkladá do metrov štvorcových, počtu koní a karátov. A my sa tak často necháme pomýliť napriek tomu, že vieme, čo je skutočne dôležité a vzácne.

Vieme, aké to je, tiež sa nás to týka. Vyberte si niečo z našej ponuky, potešte svoju dušu a nasmerujte ju znova domov s veľkým "D".


strana: 1 z 51

Skôr, či neskôr každý z nás pochopí, že život je náročné podujatie. Smútok a strata na seba naozaj nenechajú dlho čakať, šťastie a žiaľ spávajú vedľa seba.

Presne tak je kresťanský život zložitým územím. Autentický kresťan je totiž plný odpovedí, ktoré si ešte len hľadajú svoje otázky, a spoznáva každý deň, že kresťanské hodnoty nie sú čiernobiele.

Zadefinovať si zmysel života a dôvody pre bytie, a vymotať sa z tohto sveta s čistým štítom si vyžaduje odvahu a nespustiť oči z mapy. Držať sa jej, a kráčať vierou, nádejou a láskou.

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská