Oznam o expedovaní zásielok zo Zachej.sk
Z dôvodu inventúry budeme všetky objednávky prijaté od 31.7.2017 expedovať po dátume 16.8.2017.
Po celý čas Vám však budeme k dispozícii a môžete nás kontaktovať telefonicky alebo mailom.
Predajňa v Košiciach bude otvorená od 09:00 do 17:00 hod. (PON - PIA).
Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekné letné dni.

 

Mladým

(388 produktov) Zobrazujem 1 - 36 výsledkov z 388 produktov
strana: 1 z 11 Ďalej

Dospievanie je jedno z najúžasnejších období života. Pred mladými ľuďmi sa otvárajú nové obzory a možnosti a uvedomujú si pestrosť sveta. Prvé lásky, chodenie ale aj túžba po veľkom dobrodružstve, objavovaní a víťazstve – to sú momenty, ktoré sa stávajú súčasťou každodenného života mladého človeka. Knihy pre dievčatá a knihy pre chlapcov sú vhodnými sprievodcami, ktorí spolu s rodičmi a priateľmi dokážu mladých ľudí previesť týmto obdobím.


strana: 1 z 11

Veľkým otáznikom najmä pre kresťanskú mládež, je otázka sexuálnej čistoty. Kde sú jej hranice? Ako ich spoznať? Ako správne formovať osobnosť mladých ľudí, aby boli schopní odolať pokušeniam. Kresťanské knihy pre mladých ponúkajú odpoveď nielen na tieto, ale aj na mnohé ďalšie otázky, s ktorými dospievajúci bojujú. Kresťanská literatúra pre mládež im ukáže nielen správne morálne hodnoty, ale zároveň sa pre nich stane spoločníkom, s ktorým môžu tráviť voľné chvíle.

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská