Oznam o expedovaní zásielok zo Zachej.sk
Z dôvodu inventúry budeme všetky objednávky prijaté od 31.7.2017 expedovať po dátume 16.8.2017.
Po celý čas Vám však budeme k dispozícii a môžete nás kontaktovať telefonicky alebo mailom.
Predajňa v Košiciach bude otvorená od 09:00 do 17:00 hod. (PON - PIA).
Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekné letné dni.

 

Zachej.sk Kresťanské knihy Modlitby

Modlitby

(1123 produktov) Zobrazujem 1 - 36 výsledkov z 1123 produktov
strana: 1 z 32 Ďalej

Modlitby sú jedným z najkľúčovejších momentov života kresťana. Niekto raz povedal, že ak by sme skutočne poznali moc sviatostí, túžili by sme prijímať eucharistiu každý deň, svätá omša by v nás spôsobovala obrovskú bázeň a krst by bol jednou z najradostnejších chvíľ. Modlitby sú nádherným spôsobom, akým môžeme spoznať Kristovu tvár a Božiu lásku. Modlitba ruženca či krížovej cesty odhaľuje Jeho srdce a lásku, ktorá Krista viedla na kríž. Modlitby k Duchu Svätému zasa odhaľujú tajomnú tvár Boha.


strana: 1 z 32

Modlitba má byť esenciálnou súčasťou nášho každodenného života. Deň nikdy nie je rovnaký, ak ho začneme slovami rannej modlitby a ukončíme večernou modlitbou. Ak zveríme v modlitbách na každý deň svoj život do Božích rúk, ak budeme svoje nesmelé slová opierať o slová modlitieb svätých a o ich meditácie potom budeme svedkami toho, ako sa náš živote mení.

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská