Oznam o expedovaní zásielok zo Zachej.sk
Z dôvodu inventúry budeme všetky objednávky prijaté od 31.7.2017 expedovať po dátume 16.8.2017.
Po celý čas Vám však budeme k dispozícii a môžete nás kontaktovať telefonicky alebo mailom.
Predajňa v Košiciach bude otvorená od 09:00 do 17:00 hod. (PON - PIA).
Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekné letné dni.

 

Zachej.sk Kresťanské knihy Príbehy, romány

Príbehy, romány

(1480 produktov) Zobrazujem 1 - 36 výsledkov z 1480 produktov
strana: 1 z 42 Ďalej

Kto boli ľudia nasledujúci Krista? Čo im hovorilo srdce a čo im vzťah s ním priniesol? Ako Boží Duch ovplyvnil ich životy a životy ich blízkych? Kresťanské romány a biblické romány v rôznych úrovniach odpovedajú práve na tieto otázky.

Svedectvá neotrasiteľnej viery či odvahy rozprávané v skutočných príbehoch sú dôkazom nielen ľudskej odhodlanosti, ale aj Božej lásky a vernosti. Z trochu iného súdka, no rovnako pohlcujúce a inšpirujúce sú aj romány pre ženy určené pre nežnejšie pohlavie.


strana: 1 z 42

V kníhkupectve Zachej.sk objavíte širokú paletu románov a príbehov, ktoré vám nielen spríjemnia voľné chvíle, ale zároveň aj prehĺbia váš duchovný, kresťanský život a upevnia vás vo viere. Svedectvá spísané v životopisných či autobiografických románoch o svätých zapália vo vašom srdci túžbu po hlbšom poznaní Krista. Kresťanské romány, biblické romány či príbehy na každý deň, vám zas porozprávajú príbehy a skúsenosti, v ktorých hrá Boh a viera vo vzťah s ním veľkú rolu a pomáhajú čitateľom ho prostredníctvom týchto príbehov lepšie spoznať.

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská