Oznam o expedovaní zásielok zo Zachej.sk
Z dôvodu inventúry budeme všetky objednávky prijaté od 31.7.2017 expedovať po dátume 16.8.2017.
Po celý čas Vám však budeme k dispozícii a môžete nás kontaktovať telefonicky alebo mailom.
Predajňa v Košiciach bude otvorená od 09:00 do 17:00 hod. (PON - PIA).
Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekné letné dni.

 

Zachej.sk Kresťanské knihy Uzdravenie, oslobodenie

Uzdravenie, oslobodenie

(273 produktov) Zobrazujem 1 - 36 výsledkov z 273 produktov
strana: 1 z 8 Ďalej

Ježiš v Písme hovorí, že človeka skutočne zraní a pošpiní len hriech. Postupne spútava ľudské srdce a stavia okolo neho vysokú hradbu, ktorú už nie sme schopní našimi ľudskými silami prekročiť. Vniesť svetlo a radosť do takto uväzneného srdca môže iba Božie milosrdenstvo a Jeho láska. Tie prostredníctvom modlitby za vnútorné uzdravenie a oslobodenie od zlého prenikajú cez škáry temného opevnenia a lámu putá.


strana: 1 z 8

Ježiš nás svedectvom svojho života, vernosti Otcovej vôli a pohľadom do neba učí modliť sa a dôverovať za každý okolností. Modlitba, rozhovor s Bohom a vzťah s ním sú najsilnejšími zbraňami, v boji proti nástrahám zlého. Modlitba za oslobodenie od strachu nám do duše i do tela vlieva čerstvú odvahu. Modlitba za vnútorný pokoj utišuje naše srdce a obracia našu pozornosť na Boha. Modlitba za uzdravenie z depresie nám zasa dláždi cestu z temného kruhu do radosti a svetla. Boh túži po tom, aby sme boli úplní, celiství, aby bolo zdravé naše telo, duch aj duša. V modlitbách emocionálneho uzdravenia a vnútorného oslobodenia prichádza ako nebeský lekár a ošetruje čo bolo zranené.

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská