Oznam o expedovaní zásielok zo Zachej.sk
Z dôvodu inventúry budeme všetky objednávky prijaté od 31.7.2017 expedovať po dátume 16.8.2017.
Po celý čas Vám však budeme k dispozícii a môžete nás kontaktovať telefonicky alebo mailom.
Predajňa v Košiciach bude otvorená od 09:00 do 17:00 hod. (PON - PIA).
Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekné letné dni.

 

Zachej.sk Kresťanské knihy Zamyslenia, výroky

Zamyslenia, výroky

(1021 produktov) Zobrazujem 1 - 36 výsledkov z 1021 produktov
strana: 1 z 29 Ďalej

Nie zriedka sa stane, že nás v živote inšpiruje, motivuje či usvedčí jedna jediná myšlienka. Krátky výrok nesúci hlbokú pravdu dokáže zmeniť náš pohľad na okolnosti a situácie v ktorých sa nachádzame. Je krásne ako Boh k našim srdciam občas prehovára práve cez úprimne výroky svätých, myšlienok z ich denníkov čí cez nádherné duchovné kázne. Stránky kníh sa tak odrazu stávajú zdrojom živej vody, z ktorej môžeme čerpať každý deň.


strana: 1 z 29

Svedectvo druhých ľudí, ktorí prechádzali podobnými situáciami akými prechádzame my, je niekedy tým najúčinnejším liekom na bolesť či strach v našom vnútri. Myšlienky na každý deň, ktoré vzišli z ich životného putovania, duchovné zamyslenia, výroky svätých a ich úprimné, hlboké kázne sa tak stávajú kvapôčkami, ktoré pomaly vracajú do nášho života radosť a svetlo.

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská