Zachej.sk Doplnkový tovar Náramky

Náramky

(111 produktov) Zobrazujem 1 - 36 výsledkov z 111 produktov
strana: 1 z 4 Ďalej

Naše telo je chrám. Či už sme veriaci, alebo neveriaci, akosi prirodzene sa snažíme zveľaďovať chrám nášho ducha. Staráme sa oň, odievame a skrášľujeme ho ozdobami. Nie je to fenomén novej doby. Ľudia odjakživa venovali svojmu zovňajšku pozornosť – akoby nám Pán Boh túto nevyhnutnosť vpísal priamo do našej prirodzenosti. Ženy a dievčatá zdobia svoje zápästia náramkami s pestrými korálikmi a nežnými vzormi, muži zasa preferujú kožené náramky, drevené náramky so svätými.


strana: 1 z 4

V kníhkupectve Zachej.sk vám ponúkame výber tých najrôznejších náramkov pre ženy i náramkov pre mužov, ktoré nielen skrášlia váš zovňajšok, ale zároveň vám pomôžu v duchovnom živote. Náramok desiatok ruženca vám pomôže vstúpiť do modlitby nech ste kdekoľvek, kožený náramok Jesus bude svedectvom vášho vyznania medzi ľuďmi rovnako aj aj náramok s rybkou či náramok s medailou.

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská