Zachej.sk Recenzie Recenzie produktu: Evanjelium na každý deň (2017)

V našej ponuke

Tip na darček

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Marika · 22.01. 2017 · detail recenzie

Knihu som objednala manželovi a jeho máme. Kupujem ju každý rok a je vynikajúca pomôcka k modlitba povzbudenie na každý deň.

Už sú to 3 roky, čo začínam nový rok s touto publikáciou. Tento rok som ju už kupoval nielen pre seba ale aj pre svojich známych, ktorým som ju vrelo odporúčal. Je to cenná pomôcka, ako žiť Božie slovo každý deň v roku na základe krátkej úvahy nad evanjeliom zo dňa.

Tato knižočka ma sprevádza už viacero rokov každý deň povzbudivým slovom.

Dana · 12.01. 2017 · detail recenzie

Táto kniha je mojím obľúbeným každodenným spoločníkom už niekoľko rokov. Pribalila som ju aj mojim najbližším k vianočným darčekom. Verím, že aj im poslúži tak dobre ako mne a nájdu v nej povzbudenie.

Mária · 12.01. 2017 · detail recenzie

Kniha vysvetľuje zmysel evanjelia.

Slávka · 12.01. 2017 · detail recenzie

Odporúčam pre každého kresťana - každodenné čítanie evanjelia spolu s výborným výkladom. Mne to veľmi pomáha zamyslieť sa nad svojím životom ale hlavne meniť ho.

Sidónia · 10.01. 2017 · detail recenzie

Malá knižka s veľkým obsahom - je mojím sprievodcom každodenným už 5 rokov.

Juraj · 02.01. 2017 · detail recenzie

Je to knižočka určená podľa názvu na rok ktorý ešte len začal a preto som ju nečítal ako veľa už skôr zakúpených kníh a tak je tažko hodnotiť niečo čoho obsah nepoznám.Dnes je 2.1.2017 a tak prečítal som len dve evanjelia a úvod,ale dá sa už podľa toho povedať že človeka núti dobrovolne zamyslieť sa nad sebou,svojím životom,svojím konaním,tým čo hovoríme a akými sme poslami Božieho slova.Teším sa na to že ma táto knižočka bude sprevádzať po celý rok a bude formovať môj život.

Julecka · 30.12. 2016 · detail recenzie

Táto kniha je v našej rodine obľúbená už niekoľko rokov. A tak krok po kroku sa snažíme prežívať evanjelium a aplikovať ho do života.

Veronika · 30.12. 2016 · detail recenzie

Veľmi pekná kniha, písaná jednoduchou a ľahko čitateľnou formou, verím, že poteší aj obdarovanú osobu! :-)

strana: 1 z 3
   späť  
         
  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská