Zachej.sk Recenzie Recenzie produktu: Ničivá sila okultizmu

V našej ponuke

Tip na darček

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Knižku som zhltla ako sa hovorí na posedenie. Je zaujímavo napísaná, logicky usporiadaná s množstvom cenných informácií o tom, ako diabol pôsobí, aké sú jeho vstupne brány, praktiky a veľmi oceňujem u autora, že poodkryl kúsok z osobnej skúsenosti pri exorcizmoch. Nemôžem si pomôcť, ale rada by som na záver parafrázovala jednu vetu, kde napísal, že u nás nemá byť cieľom zamyslenie sa nad diablom a skúmanie toho, čo vo svete robí, ale že sa máme upriamiť na Boha, ktorý je naším cieľom. A taktiež pri prekliatiach spomenul, že teraz sa nemáme zamýšľať, kto nám kedysi uškodil porobením atď., že sa v tom nemáme vŕtať a vracať sa do minulosti. Za mňa to je kniha, ktorá by nemala chýbať v žiadnej knižnici.

Dominika · 29.07. 2017 · detail recenzie

Stručne, jednoducho a zrozumiteľne napísané a vysvetlené základné informácie o okultizme a ďalších diablových praktikách, v ktorých by mal mať prehľad každý správny kresťan. Odporúčam prečítať.

Danka · 07.07. 2017 · detail recenzie

Veľmi pekne a stručne vysvetlené, každý by si ju mal prečítať.

Zita · 24.05. 2017 · detail recenzie

Kniha je veľmi dobrým zhrnutím toho, čo by mal vedieť každý kresťan o okultizme. Je stručná a veľmi prehľadná. Dobre poslúži ako úvod do štúdia danej problematiky. Odporúčam ju každému, kto potrebuje prehľadné, stručné a jasné informácie o okultizme.

Katka · 18.05. 2017 · detail recenzie

Zaujímavo, výstižne a jednoducho podané čitateľovi.

Miroslav · 14.05. 2017 · detail recenzie

Stručná, výstižná, čtivá, obohacující, užitečná. Doporučujeme přečíst všem!

Lubomir · 04.05. 2017 · detail recenzie

Som veľmi spokojný a myslím, že takéto knihy by nemali chýbať v žiadnej kresťanskej domácnosti....

Julecka · 03.05. 2017 · detail recenzie

Dcéra ju len tak "zhltla", odporúčam.

Mária · 03.05. 2017 · detail recenzie

Kniha je prínosom pri hľadaní odpovedí na časté otázky vyskytujúce sa v súčasnosti v medziľudských vzťahoch a v bežnom živote človeka a spoločnosti, a prináša aj prostriedok - modlitby ako takéto negatívne vplyvy buď obmedziť alebo úplne eliminovať. Knihu rozhodne odporúčam! :)

Andrea · 03.05. 2017 · detail recenzie

Veľmi zaujímava a poučná kniha. Jednoducho a jasne napísaná. Vysvetlenie kto je diabol, prečo a ako na nás útočí, čo je pokušenie, ako sa brániť, pôsobenie diabla, posadnutie, poverčivosť a okultizmus, mágia, ako sa oslobodiť od mágie, okultné liečiteľstvo, joga, homeopatika a hlavne ako sa vrátiť na správnu cestu. Na konci každej kapitoly je modlitba. Vrelo odporúčam, úžasná kniha.

Leona · 03.05. 2017 · detail recenzie

Výborná kniha, odporúčam prečítať.

Zita · 02.05. 2017 · detail recenzie

Veľmi prehľadná, stručná kniha o okultizme. Knihu odporúčam hlavne tým, ktorí potrebujú krátke zhrnutie o okultizme. Napr. učiteľom.

Júlia · 01.05. 2017 · detail recenzie

Zaujímavá kniha. Odporúčam prečítať.

Gabriela · 30.04. 2017 · detail recenzie

Veľmi dobrá kniha. Týka sa to veľmi veľa ľudí. Je napísaná jasne a zrozumiteľne. Páči sa mi, že ak som tým niečim z okultizmu prešla, je tam okrem iného aj modlitba,ktorá je na tento problém. Doporučujem mať túto knihu doma k dispozícií. Ak ja nemám problém môžem požičať inému, aby si ju mohol prečítať a vyhľadať pomoc.

Valika · 29.04. 2017 · detail recenzie

Odporúčam túto knihu zakúpiť každému, je to naozaj kniha, ktorá pomôže sa zorientovať v dnešnom chaotickom a z každej strany útočiacom sa svete. Sila zlého sa nás snaží oklamať a je na nás, aby sme sa vedeli brániť a nedať, nepodľahnúť. Jediná liečivá sila je od Boha a nie homeopatika, či rôzne iné okultizmy. Ďakujem za napísanie a vydanie tejto knihy.

marci · 28.04. 2017 · detail recenzie

Kniha je písaná jednoducho, jasne, zreteľne, pre rôzne vekové kategórie. Sú tam aj modlitby resp. návody ako vysloviť prosbu resp. modlitbu, v tej ktorej situácii. Môžem len odporúčať.

Danka · 27.04. 2017 · detail recenzie

Kniha je veľmi dobre spracovaná. Som rada,že som si ju prečítala a odporúčam ju všetkým.

Iveta Tuchová · 27.04. 2017 · detail recenzie

Kniha je napísaná ľahko zrozumiteľne, veľmi jasne. Odporúčam nájsť si na ňu čas.

Miroslava · 26.04. 2017 · detail recenzie

Veľmi zaujímavá kniha. Veľmi odporúčam. Čítala som ju jedným dychom.

Darina · 24.04. 2017 · detail recenzie

Ďakujem o.Imrichovi za túto knihu ktorej obsah pochopí každý. Mám ju mesiac a čítala ju 18-stka, 30-tnička a ja 50-tnička. Každá jedná z nás pochopila obsah a ničivú silu Zlého, ktorý sa do nášho vnútra dostáva aj z našej nevedomosti. Je to nevedomosť Svätého Písma - pykáme za to my starší, naše deti, naše vnúčatá....v ňom máme pomenované všetko, aj to ako sa chrániť útokom Zlého .....

Olga, olinus · 23.04. 2017 · detail recenzie

Som veľmi rada, že som "objavila" tuto knihu. Objednala som si hneď päť kusov s tým, že ich podarujem buď svojim známym, alebo aj neznámym... hlavne ma oslovilo, že ju píše kňaz, ktorý je exorcista. Veľmi dobre a jednoducho je v nej opísaná sila a moc zlého. Veľmi som bola prekvapená, že tato kniha oslovila aj môjho 18-ročneho vnuka, ktorý videl knihy u mňa položenú na stole. Hneď si zobral jednu a veľmi rýchlo ju prečítal. Na našom trhu sa predstavujú rôzne, "akože náboženské knihy" a je veľmi smutne, že ich predávajú aj naše kresťanské vydavateľstvá.

Lenka · 21.04. 2017 · detail recenzie

Je dobré spoznať taktiku diabla. V knihe pekne opísané akými spôsobmi sa snaží k nám preniknúť aj ako sa tomu brániť. Dozvedela som sa veľa vecí, o ktorých som nevedela. Určite si budem dávať v živote väčší pozor, aby som neotvorila bránu Zlému do môjho života. Výborné je, že na konci kapitoly je modlitba. Odporúčam knihu do každej rodiny.

Sylvia · 10.04. 2017 · detail recenzie

kniha je písaná zrozumiteľným štýlom,prijateľným asi pre každého čitateľa. Pre deti to asi nie je, aj keď niečo z toho by sa dalo aj im odprezentovať. Som veľmi rada, že som si ju kúpila, obohatila moju vedomosť. Ukázala ako konkrétne pracovať s osobným exorcismom. Ďakujem. Je dobre mať takú knihu vo svojej knižnici, určite sa k nej budem vracať . Odporučila som ju už svojím známym.

Silvia · 04.04. 2017 · detail recenzie

Dôležité faktory dnešnej modernej doby. Ako ľahko ľudia vedia do toho padnúť a veriť. Jasne vysvetlené, prečo je to zlé a škodlivé. A joga aká je škodlivá. A tie červené šnúrky tiež na rukách. O všetkom je tam rozpísané. Aj viac mohol autor opísať. Ideológiu gender a podobne. Potrat. Dobrá kniha. Jasne písaná. Tak polopate.

Jana · 28.03. 2017 · detail recenzie

Knihu som prečítala za JEDEN deň, nedalo sa mi od nej odtrhnúť. Všetko, čo je v nej písané, je pravdivé, miestami ma mrazilo, čo som sa dozvedela o taktikách zlého ducha: "horoskopy, ezoterika, reiky" atď. Na všetko som prišla po prečítaní stránok. Ešte raz veľmi pekne ĎAKUJEM a verím, že aj vďaka knihe budem obozretnejšia.

Táto kniha je pravdivá. Je v nej opísané zlo, ako pôsobí a ako sa môžeme proti nemu brániť, chrániť sa. Ďakujem pánu profesorovi, že napísal túto knihu, ktorú by si mal určite každý prečítať.

Anka · 20.03. 2017 · detail recenzie

Verím, že to čo sa píše v tejto knihe je skutočná pravda a odporúčam prečítat všetkým mladým aj starým :-)

strana: 1 z 3
   späť  
         
  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská