Bernard Peyrous

(1 produkt)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Posledné kusy
Jezuita a františkán fajčia fajku...
Jezuita a františkán fajčia fajku...

Bernard Peyrous; Marie-Ange Pompignoliová

Publikácia nadväzuje na knižku Stretne jezuita františkána… Obsahuje ďalšie vtipy a humorné historky z kresťanského prostredia. Niektoré sú prevzaté z tradičného rozprávania alebo zo životopisov svätých, a niektoré sú vymyslené. Autori vychádzajú z presvedčenia, že radosť a humor žijú v svornosti. Knihu dopĺňajú ilustrácie Jana Heraleckého.

Skladom

1,46 €

Život Marty Robinové
Život Marty Robinové

Bernard Peyrous

Marta Robinová je bez pochyby jednou z nejpodivuhodnějších tváří 20. století. Tato prostá venkovanka, ochrnutá od osmnácti let až do smrti v sedmdesáti osmi letech, přijala na svém statku přes sto tisíc lidí! Znala některé z nejvýznačnějších osobností své doby. Změnila život stovek lidí, když jim poskytla radu, útěchu a dodala odvahu. Přesto zůstala prostou, přívětivou, upřímnou duší, nepostrádající zdravý rozum, smysl pro humor a vhled do věcí, jež z ní činily výjimečnou bytost. Co bylo tajemstvím Marty Robinové?Jaké místo zaujímala na její životní pouti její víra v Boha?Ve snaze odpovědět na tuto otázku bylo napsáno mnoho knih a stovky článků. Marta Robinová je jednou ze současných Francouzek, o nichž se nejvíce napsalo. Tato kniha však je a dlouho zůstane životopisem referenčním. Je totiž podložena dokumentací vycházející ze značného počtu svědectví (zhruba tisíc) sebraných po její smrti a opírá se o prohloubené zkoumání její korespondence a zápisků.

Vypredané

11,16 €

Oheň a nádej
Oheň a nádej

Bernard Peyrous; Hervé-Marie Catta

Životopis zakladateľa komunity Emanuel Pierra Goursata. Pierre Goursat (1914 – 1991) ako devätnásťročný prežil osobné stretnutie s Bohom a od toho momentu v sebe vnímal povolanie zasvätiť svoj život Bohu a byť adorátorom Eucharistie uprostred sveta. Žil v Paríži obyčajným životom mnohých ľudí, s ktorými sa stretával, s ktorými pracoval, s ktorými sa priatelil a ktorým túžil ukazovať cestu k Bohu.V časoch, keď ľudia zabúdali na Boha a kostoly sa nielen vo Francúzsku vyprázdňovali, on zostal verný a v tichosti adoroval Ježiša prítomného v Eucharistii. A Boh ho postupne pripravoval na dielo, ku ktorému ho pozval: aby ľuďom uprostred tohto sveta svedčil o jeho blízkosti a pomáhal im znova nájsť cestu k nemu.Kniha obsahuje aj obrazovú prílohu.

Vypredané

10,67 €

Stretne jezuita františkána...
Stretne jezuita františkána...

Bernard Peyrous; Márie - Ange Pompignoliová

Vtipy a humorné historky z kresťanského prostredia sú prevzaté z tradičného rozprávania alebo zo životopisov svätých a niektoré sú vymyslené. Hneď v úvode autori vysvetľujú, prečo si zvolili práve túto tému: „Dôvod je jednoduchý - ľudia sa radi smejú. Ak si človek pozornejšie všíma život okolo seba, nájde veľa dôvodov na radosť a smiech. A súčasťou našej radosti je Boh - je nevyčerpateľný zdroj. A tak, ako sa Boh dáva ľuďom, dáva im aj radosť. Radosť a humor sa veľmi dobre dopĺňajú.”

Vypredané

3,40 €

Jezuita a františkán kouří dýmku...
Jezuita a františkán kouří dýmku...

Bernard Peyrous; Marie-Ange Pompignoliová

Titul vyšiel aj v slovenskom jazyku: Jezuita a františkán fajčia fajku...Publikace navazuje na knížku Potká jezuita františkána. Jsou v ní obsaženy další vtipy a humorné historky z křesťanského prostředí. Některé jsou převzaty z tradičních vyprávění nebo ze životopisů svatých, jiné jsou nově vymyšlené. Autoři vycházejí z přesvědčení, že radost a humor žijí ve svornosti.

Vypredané

3,69 €

Potká jezuita františkána…
Potká jezuita františkána…

Bernard Peyrous; Marie-Ange Pompignoliová

Vtipy a humorné historky z křesťanského prostředí jsou někdy převzaty z tradičních vyprávění nebo ze životopisů svatých, jindy jsou zcela vymyšlené. Hned v úvodu autoři vysvětlují, proč si zvolili právě toto téma: „Prostě jsme měli chuť se smát. Myslíme si, že s trochou úsilí lze na zemi najít spoustu příležitostí pro zasmání. Navíc nám připadá, že Bůh sám je zdrojem radosti. A když se Bůh sdílí lidem, sdílí s nimi i svou radost… A radost a humor k sobě patří.“ Titul vyšiel aj v slovenskom jazyku Stretne jezuita františkána. 

Vypredané

3,78 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

Zákazníci nám píšu:

Viac hodnotení
user avatar

Dobrý deň prajem, zatiaľ som si cez Vašu stránku objednávala dva krát tovar. Chcem podotknúť, že mi prišiel odo dňa objednania vo veľmi krátkej dobe a musím pochváliť aj pánov kuriérov, ktorí mi tovar doručili, že boli veľmi milí a ústretoví. Takže v konečnom dôsledku môžem napísať iba jedno, že ste skvelá firma a odporúčim Vás aj mojím známym :-)

Alžbeta

99 % zákazníkov <br/> nás odporúča

99 % zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2023 Zachej.sk