Knihy od: Radek Daniel • Zachej.sk

Radek Daniel

(1 produkt)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Audiokniha
Audiokniha: Prišiel, zomrel, zvíťazil
Audiokniha: Prišiel, zomrel, zvíťazil

Radek Daniel

Príbeh Ježiša z Nazareta vyvoláva v ľuďoch viac než dvetisíc rokov rôzne reakcie. Jedni ho milujú a sú pre neho ochotní vzdať sa všetkého, dokonca aj vlastného života. Iní nevedia, čo si majú o ňom myslieť. Ďalší ním opovrhujú, nechápu ho a obracajú sa k nemu chrbtom. Kto to bol? Aký zmysel mal jeho život? Je pre nás, ľudí žijúcich na začiatku dvadsiateho prvého storočia, v niečom príkladom? Ak sa chcete s týmto výnimočným mužom zoznámiť, vydajte sa s nami po jeho stopách. Vstúpte do jeho príbehu a osobne sa s ním stretnete. Ak budete mať pri tom otvorené srdce, určite vás toto stretnutie hlboko zasiahne. Obsah: Úvod Predchodca Narodenie Zasvätenie Mudrci z Východu Dvanásťročný Hlas na púšti Krst Zápas na púšti Prví učeníci Na svadbe v Káne V chráme Nikodém Zastavenie v Samárii Zázračné uzdravenie Uzdravenie pri rybníku Betesda Uväznenie a smrť Jána Krstiteľa Nečakaný úlovok Uzdravenie malomocného V Petrovom dome Kázanie na vrchu Uzdravenie a vzkriesenie Búrka Uzdravenie posadnutých Moc viery Nasýtenie veľkého davu V zajatí búrky Okamih zvratu Kanánska žena Premenenie Neľútostný boj Nástrahy nepriateľov Uzdravenie slepého Príbeh o milosrdnom Samaritánovi Bohatý muž Lazárovo vzkriesenie Plány a intrigy Colník Zachej Hostina v Šimonovom dome Príchod do Jeruzalema Prekliatie figovníka Opäť v chráme Rozlúčka s chrámom Proroctvo o budúcnosti Najväčší služobník V Getsemanskej záhrade Súd Petrova zrada Rozsudok Ukrižovanie V hrobe Správa o vzkriesení Stretnutie s učeníkmi Znovu pri jazere Rozlúčka

Ihneď na stiahnutie
-15%

2,16 €

CD: Prišiel, zomrel, zvíťazil
CD: Prišiel, zomrel, zvíťazil

Radek Daniel

Príbeh Ježiša z Nazareta. Príbeh Ježiša z Nazareta vyvoláva v ľuďoch viac než dvetisíc rokov rôzne reakcie. Jedni ho milujú a sú pre neho ochotní vzdať sa všetkého, dokonca aj vlastného života. Iní nevedia, čo si majú o ňom myslieť. Ďalší ním opovrhujú, nechápu ho a obracajú sa k nemu chrbtom.Kto to bol? Aký zmysel mal jeho život? Je pre nás, ľudí žijúcich na začiatku dvadsiateho prvého storočia v niečom príkladom? Ak sa chcete s týmto výnimočným mužom zoznámiť, vydajte sa s nami po jeho stopách.Vstúpte do jeho príbehu a osobne sa s ním stretnete. Ak budete mať pri tom otvorené srdce, určite vás toto stretnutie hlboko zasiahne.Celkový čas: 494 min

Vypredané

2,81 €

Přišel, zemřel, zvítězil
Přišel, zemřel, zvítězil

Radek Daniel

Příběh Ježíše z Nazareta. Osobnost Ježíše z Nazareta více než dvatisíce let vyvolává v lidech rozporuplné reakce. Jedni ho milují, jsou pro něj ochotni vzdát se všeho, třeba i vlastního života, jiní nevědí, co si o něm mají myslet, a další jím opovrhují, nechápou jej a obrací se k němu zády.Kdo to jen byl?Jaký měl jeho život smysl?Má vůbec cenu se o něj ještě dnes, na začátku jednadvacátého století, zajímat?

Vypredané

4,28 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Poštovné zadarmo nad 39 €

Zákazníci nám píšu:

Viac hodnotení
user avatar

To som nepochopila... jeden deň urobíte objednávku, vyplatíte, a druhý deň klope poštár s balíčkom :-) super, odporúčam.

Tinka

99 % zákazníkov <br/> nás odporúča

99 % zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie