Zachej.sk CD

CD

Rána sa skladajú z toľkých častí: vôňa kávy, studená voda na lícach, chuť typických raňajok v ústach, znelka ranných správ. Skúste ale začať deň trochu inak a moderátora vymeňte za gospel. Kresťanské piesne, na rozdiel od správ, sú balíčkom, ktorý obsahuje krásu spolu s múdrosťou. To je naozaj výživný začiatok nového dňa.

A vezmite si potom gospelovú hudbu so sebou na dlhé cesty. Alebo krátke. Jedno dobré kresťanské CD vo vašich ušiach dokáže zmeniť upršané počasie alebo ufrflaných vodičov.


Starozákonné žalmy sú vlastne náboženské piesne, básne s hudobným sprievodom. Prostredníctvom nich sa ich autori rozprávajú s Bohom - radujú sa, chvália, ľutujú alebo - ako Dávid - majú strach o vlastný život. Hudba je jedinečným médiom.

Aj keď sa dnes možno nemusíme ukrývať a nie sme prenasledovaní, nie je ľahké žiť na tejto zemi. A tak kresťanská hudba má rovnaké miesto v našej duši ako vtedy tá Dávidova - pretože sa bojíme, tešíme, uctievame a kajáme rovnako ako on. A pretože iba málo z nás vie skladať básne, gospel to všetko povie za nás. A niekedy povie aj viac.

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská