Ako stihnúť doručenie zásielok do Vianoc?
do 19.12.2017 (utorok) do 13:00 – aj Slov. poštou, aj kuriérom na dobierku
do 21.12.2017 (štvrtok) do 13:00 – už len kuriérom na dobierku

 

Zachej.sk Kresťanské knihy Detské knihy

Detské knihy

(1931 produktov) Zobrazujem 1 - 36 výsledkov z 1931 produktov
strana: 1 z 54 Ďalej

Svet je plný kníh pre deti a pre najmenších. Z výkladov kníhkupectiev na nás mávajú stále nové a nové rozprávkové knihy, police vŕzgajú pod váhou detskej literatúry. A všetci vravia, že človek sa knihomoľom stane v detstve, či nie? Ale nemýľme sa - knihomoľom sa nestaneme vďaka knihe. Staneme sa ním vďaka dospelému, ktorý si nájde čas, a vďaka deke, pod ktorú vhupne spolu s knihou, deťmi a horúcim kakaom.


strana: 1 z 54

Najprv ponúknite dieťaťu len obrázkové knižky a leporelá s jednoduchou ilustráciou na každej strane. Keď už knihu dokáže udržať v ruke samé, pozvite ho na interaktívne dotykové detské knihy, a keď už vie aj otáčať strany, prišiel čas na tzv. "okienkové" knižky a tiež omaľovánky s nálepkami. Práve toto zahŕňa cesta ku knihomoľstvu - hodiny stískania sa s rodičmi, opakovania ich slov, tréning malých rúk. A okolo tretieho roka príde najväčšia zmena: schopnosť sledovať dej. Prvé dejstvo cesty do Príbehu, vašu najväčšiu úlohu, tak máte za sebou.

V našej ponuke

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská