Zachej.sk DVD

DVD

Dnes nie je ľahké nájsť kvalitné kresťanské filmy. Treba prekľučkovať premnohými odporúčaniami, viacerými zdrojmi, a ešte aj trochou zdravého rozumu. Až na konci čakajú dobré kresťanské a náboženské DVD. Zachej.sk všetko toto hľadanie absolvuje za vás, takže spokojne vyberajte. Čo máme, to stojí za to.


Večer častokrát uveríme tomu, že dnes sa náš príbeh končí, sprcha, pomodliť a spať. Posledné hodiny dňa - a mnohokrát jediné, ktoré spolu máme - trávime vedľa seba a nie spolu, trávime ich paralelne a v zdanlivej jednote. Pozeráme filmy z veľmi obmedzenej ponuky, prebehnú nami bez zastavenia, dívali sme sa rovnakým smerom, a každý pritom inam.

Kresťanské filmy alebo náboženské DVD, ktoré si vyberieme spoločne, môžu byť krokom z rutiny. Dobré filmy vedú do rozhovorov, do poznávania sa, a hlavne do jedného sveta - do spoločného.

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská