Zachej.sk Kresťanské knihy Vzťahy, komunikácia

Vzťahy, komunikácia

(8 produktov)

Ako budovať zdravé vzťahy? Ako oživovať naše manželstvá a vnášať do nich nový závan lásky a úcty? Tie najťažšie a zároveň najdôležitejšie boja sa často odohrávajú na frontoch našich domácností. Kresťanské manželstvo, vzťahy či obetavé rodičovstvo, sú mnohokrát terčom útokov Zlého, ktorý nenávidí lásku, vernosť, obetu a úctu. Práve tie by mali byť stavenými prvkami rodín, z ktorých potom môžu vzísť silný, láskaví ľudia, ktorí v srdci nesú Krista.


Niet pochýb o tom, že v dejinách spásy, vo Veľkom príbehu, ktorý sa okolo nás odohráva zohráva manželstvo a vzťahy neuveriteľne dôležitú rolu. Rolu dôležitejšiu než čokoľvek iné. Základnou misiou nášho života je láska. Veď predsa Boh nás stvoril na svoj obraz – na obraz Boha v troch osobách, aby nás miloval a aby sme aj my milovali ľudí okolo nás. Celými dejinami nám ukazuje ako neuveriteľne dôležité sú vzťahy, úcta a láska. Poukazuje na množstvo manželstiev, ktoré neboli požehnaním len sami pre seba, ale pre celé komunity.

V našej ponuke

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská