Zachej.sk Kresťanské knihy Zjavenia, posolstvá

Zjavenia, posolstvá

(182 produktov) Zobrazujem 1 - 36 výsledkov z 182 produktov
strana: 1 z 6 Ďalej

Aký je zmysel zjavení, posolstiev a vízií? Boh nás tak miluje, že sa nám chce približovať v každej dobe. Zjavuje nám svoje srdce a zároveň dokazuje, že hoci je stály, nemenný a večný, je zároveň aktuálny a „čerstvý“ pre každú éru dejín sveta. Tak ako prehováral pred tisíckami rokov k Mojžišovi, prehovára dnes aj k nám. Mystickými zjaveniami buduje našu vieru a učí nás činorodej láske, ktoré môže pretvoriť nielen naše srdce ale aj svet okolo nás.


strana: 1 z 6

Miesta posvätené Zjavením Panny Márie vždy vzbudzovali záujem a stávali sa pútnickými miestami presne tak ako Lurdy, Guadalupe, Fatima, Medžugorie a mnoho ďalších. Svetové mariánske zjavenia či posolstvá svätých prinášajú zjavenia o očistci, zjavenia o nebi či o utrpení duší v pekle. No ich hlavnou úlohou je pripravovať nás na večnosť, vzbudzovať v nás túžbu po nebi, radosť a nádej na večný život.

V našej ponuke

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská