Zachej.sk Recenzie Recenzie produktu: Moc modlitby rodiča

V našej ponuke

Tip na darček

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Krásna kniha, plná modlitieb a požehnania, vždy sa je za čo modliť v každom veku našich detí. Mám aj ostatné knihy, moc manželkiných modlitieb, modlitby ženy. Super.

Monika · 09.01. 2017 · detail recenzie

Je to poučná kniha pre rodičov.

Mirka · 06.10. 2016 · detail recenzie

Super pomôcka, za čo všetko ako rodič sa môžem modliť. Sú v nej obsiahnuté asi všetky dôležité oblasti života. Mám ju prečítanú niekoľko krát, a každý deň prednášam Bohu jednu modlitbu z nej, náhodne, kde si ju otvorím.

anna · 04.12. 2015 · detail recenzie

Používam knihu aj s mojou nevestou ako recept, útechu a pomoc pri výchove mojich vnúčat - modlitbami za nich, ďakujem Bohu.

eva · 09.11. 2015 · detail recenzie

Úžasná kniha vraciam sa k nej znovu a znovu. Sú v nej modlitby, ktoré nám pomôžu v živote - nemusím premýšľať ako sa to pomodlím. Je perfektná pre každého rodiča.

Sulamit · 05.11. 2015 · detail recenzie

Super kniha pre rodiča akejkoľvek vekovej kategórie. Moc modlitby rodiča poskytuje návod a rady za čo všetko sa môžem modliť a prihovárať za svoje dieťa už od jeho narodenia. Snažím sa siahnuť po tejto knihe každý deň a pomodliť sa aspoň jednu z daných modlitieb. :D

Zuzana · 16.07. 2015 · detail recenzie

Veľmi pozitívne napísaná knižka, každý rodič je často plný obáv a strachu o svoje dieťa, napriek tomu, že robí maximum, "iba" zabúda na to najdôležitejšie - denne a v každej situácii dôverovať Bohu a prosiť ho o to, čo jeho dieťa potrebuje, nie o to, čo by si preňho prial on...

Sidónia · 16.03. 2015 · detail recenzie

Deti mám už dospelé, ale mám potrebu stále sa za nich a ich deti modliť, takže veľmi užitočná pomôcka.

Pôvodne som knihu objednala v predstihu ako darček. Po doručení som sa začítala a rozhodla som sa nechať si ju, napriek tomu že mám deti už dospelé, ako darček som objednala ďalšiu. Vraciam sa k nej denne, vrele doporučujem.

Janka Šnírerová · 05.01. 2015 · detail recenzie

Dobrý deň, pôvodne som knihu objednala v predstihu ako darček. Po doručení som sa začítala a rozhodla som sa nechať si ju, napriek tomu že mám deti už dospelé, ako darček som objednala ďalšiu. Vraciam sa k nej denne, vrele doporučujem.

janka · 12.12. 2014 · detail recenzie

Úžasná kniha :), odporúčam všetkým (aj budúcim) rodičom ;)

Peter · 17.10. 2014 · detail recenzie

Som rád, že som sa dostal ku knižke ako modlitba môže pomáhať našim deťom, kde modlitby pomáhajú k smerovaniu našich detí v prítomnosti a v budúcnosti, sú tam príbehy a vyjadrenia autorky zo života, čo okoreňuje čítanie, vrelo odporúčam :-)

Odporúčam.

Marek · 14.07. 2014 · detail recenzie

Veľmi inšpirujúca kniha, pri ktorej som si uvedomil, že nestačí sa za deti len tak automaticky každý deň niečo pomodliť, ale že naša rodičovská modlitba môže meniť životy našich detí, prinášať im požehnanie, pokoj, radosť, premáhať slabosti, získať odvahu, žiť v neustálej Božej prítomnosti. Pri vyslovovaní modlitieb na konci každej kapitoly za naše deti som pocítil radosť a dôveru, že nás Nebeský Otec bdie nad nami svojimi deťmi a že ak mu zveríme naše deti, že On bude stále s nimi. Naozaj odporúčam prečítať a začať s modlitbou :-)

Michala · 05.06. 2014 · detail recenzie

Kniha sa stala súčasťou nášho každodenného života. Vrele odporúčam každému rodičovi, ktorému záleží na svojich deťoch a zároveň priznáva, že pri výchove nestačí na všetko sám. Veľmi dobre formulované prosby a modlitby za rôzne úmysly.

Anička · 29.05. 2014 · detail recenzie

Modlitba je najdôležitejšia v živote človeka. Ak chýba modlitba, stále zamykáme dvere pred Bohom. Táto úžasná kniha za naše deti je požehnaním nielen pre rodičov, ale aj pre ne samotné. Odporúčam všetkým rodičom, ktorým záleží na svojich deťoch.

Úžasná knižka. Ani som netušila ako veľmi môžem pomáhať svojim deťom. Kniha je veľmi inšpirujúca aj ako prevencia proti zlým rozhodnutiam našich detí aj ako náslená oprava týchto rozhodnutí. Knižku by mali dostávať maminky pri pôrode svojich detí. To by bol život !

anna · 11.04. 2014 · detail recenzie

Vynikajúca pomôcka pre mladých rodičov, výborne napišaná, múdro! Veľmi poučná aj pre vzdelaných rodičov. Aj starých rodičov, ďakujem za túto knihu!

strana: 1 z 2
   späť  
         
  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská