Zachej.sk Recenzie Recenzie produktu: Poraziť diabla skrze Ježiša

V našej ponuke

Tip na darček

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Úžasná kniha, povzbudí v ťažších chvíľach s nádejou, že všetko zlo sa dá prekonať s jedinou pomocou a je ňou Ježiš Kristus. Toto keby každý pochopil, že Ježiš je ten, s ktorým sa dá vyhrať každý boj = radosť žiť a pokoj v duši.

Veľmi poučná a hodnotná kniha. Konečne viem čo, alebo kto spôsobuje tolko neštastia v rodinách. Majme sa stále na pozore.

overený zákazník · 15.09. 2017 · detail recenzie

Užitočné rady a modlitby. Túto knihu by si mal kúpiť každý, kto prežíva v živote zložité obdobie. Po prečítaní získa iný pohľad na svet okolo seba.

Andrea · 18.01. 2017 · detail recenzie

Veľmi zaujímavá kniha. Obsahuje silné modlitby na ochranu a oslobodenie sa od Zlého. Odporúčam. Zmení pohľad na všetko...

overený zákazník · 30.12. 2016 · detail recenzie

Veľmi zaujímavá a poučná kniha.

MARIAN · 02.11. 2016 · detail recenzie

Dobrá kniha. Odporúčam každému. Určite poteší.

biba · 21.10. 2016 · detail recenzie

Každý z nás sa takmer denne stretá so zlom. Sú situácie, kedy aj osobne so Zlým. Táto kniha podáva praktické rady, ako čeliť diablovi, konkrétne formy závislostí a konkrétne modlitby, ktorými môžeme diabla poraziť. Súčasťou je aj nádherná novéna k Najsvätejšej predrahej Krvi. Pre mňa osobne veľmi prínosná.

zuzana · 16.10. 2016 · detail recenzie

No proste úžasné čítanie, vrelo odporúčam.

Juraj · 04.09. 2016 · detail recenzie

Skvelé čítanie, ktoré upúta od začiatku, človek počas čítania dokáže rozoberať svoje vnútro a svoju silu lásky voči Bohu a Ježišovi Kristovi. Vďaka aj tejto knižke sa v mojom živote veľa zmenilo.

Radoslav · 20.08. 2016 · detail recenzie

Ja napr. som sa oslobodil po dlhých rokoch, od telesných sexuálnych slabostí, žiadostivosti, pokriveného pohľadu na ženu, vzývaním prosbou ku svätým, k Panne Márii a veľa pomohli stigmy sv. pátra Pia. Prosil som nech mám takéto znamenia na rukách, keď rukou hreším, aby som naopak ruku, ranami Ježišovými mal uzdravenú, a dnes mi v pokušeniach, kt. iste prichádzajú aj po oslobodení, pomáha pohľad k tomuto svätému, pomohol i sv. Ján Pavol II., knihu odporúčam i modlitbu posvätného ruženca, ja sa ho v súčasnosti modlím, kde príde, je mojou najsladšou chvíľou byť s Máriou, Matkou Ježiša, pod krížom, pri tejto modlitbe, ako tiež Jej dieťa. Je to výhra v dnešnej dobe „potopy“.

Rudo · 17.08. 2016 · detail recenzie

Výstižné a bez balastu. Odporúčam.

Modlitebná príručka doplnená o osobné svedectvá ľudí. Naučí, ako sa účinne vzoprieť diablovi a postaviť sa do modlitebného boja za seba a svojich blízkych.

Edita · 05.08. 2016 · detail recenzie

Výborné rady pre túto ťažkú dobu. Som veľmi vďačná.

Diana · 05.08. 2016 · detail recenzie

Výborná kniha, odporúčam. Nečíta sa rýchlo, ale pomaly a s premýšľaním. Veľmi dobrá.

Maja · 04.08. 2016 · detail recenzie

Som spokojná za rady od A. Musolesi inšpirovanej G. Amorthom. Verím v pomoc strelných modlitieb, aj v prítomnosť zlých duchov, ktorí nás od viery v Ježiša vzďaľujú.

AVA · 11.07. 2016 · detail recenzie

Myslím si, že dnešný svet veľmi potrebuje poraziť diabla skrze JEŽIŠA. Lebo zlému dávame veľa priestoru, aby mohol náš dostať na tú SVOJU stranu.

strana: 1 z 2
   späť  
         
  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská