Zachej.sk Recenzie Recenzie produktu: Evanjelium na každý deň (2017)

V našej ponuke

Tip na darček

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Táto malá knižočka sa doslova stala mojím denným doplnkom kabelky. Uvítala som čítanie z písma na každý deň a následne jednoduché zamyslenie s nastaveným zrkadlom na vlastný život.

Stanley · 26.02. 2017 · detail recenzie

Rozsahom nie dlhé, ale v celku podnetné zamyslenia na každý deň. V zásade možno odporúčať.

Evka · 26.02. 2017 · detail recenzie

Skvelé.

ingrid · 26.02. 2017 · detail recenzie

Zakúpila som ju prvýkrát, ale určite nie posledný. Veľmi užitočná knižka.

Marika · 22.01. 2017 · detail recenzie

Knihu som objednala manželovi a jeho máme. Kupujem ju každý rok a je vynikajúca pomôcka k modlitba povzbudenie na každý deň.

Už sú to 3 roky, čo začínam nový rok s touto publikáciou. Tento rok som ju už kupoval nielen pre seba ale aj pre svojich známych, ktorým som ju vrelo odporúčal. Je to cenná pomôcka, ako žiť Božie slovo každý deň v roku na základe krátkej úvahy nad evanjeliom zo dňa.

Tato knižočka ma sprevádza už viacero rokov každý deň povzbudivým slovom.

Dana · 12.01. 2017 · detail recenzie

Táto kniha je mojím obľúbeným každodenným spoločníkom už niekoľko rokov. Pribalila som ju aj mojim najbližším k vianočným darčekom. Verím, že aj im poslúži tak dobre ako mne a nájdu v nej povzbudenie.

Mária · 12.01. 2017 · detail recenzie

Kniha vysvetľuje zmysel evanjelia.

Slávka · 12.01. 2017 · detail recenzie

Odporúčam pre každého kresťana - každodenné čítanie evanjelia spolu s výborným výkladom. Mne to veľmi pomáha zamyslieť sa nad svojím životom ale hlavne meniť ho.

Sidónia · 10.01. 2017 · detail recenzie

Malá knižka s veľkým obsahom - je mojím sprievodcom každodenným už 5 rokov.

Juraj · 02.01. 2017 · detail recenzie

Je to knižočka určená podľa názvu na rok ktorý ešte len začal a preto som ju nečítal ako veľa už skôr zakúpených kníh a tak je tažko hodnotiť niečo čoho obsah nepoznám.Dnes je 2.1.2017 a tak prečítal som len dve evanjelia a úvod,ale dá sa už podľa toho povedať že človeka núti dobrovolne zamyslieť sa nad sebou,svojím životom,svojím konaním,tým čo hovoríme a akými sme poslami Božieho slova.Teším sa na to že ma táto knižočka bude sprevádzať po celý rok a bude formovať môj život.

Julecka · 30.12. 2016 · detail recenzie

Táto kniha je v našej rodine obľúbená už niekoľko rokov. A tak krok po kroku sa snažíme prežívať evanjelium a aplikovať ho do života.

Veronika · 30.12. 2016 · detail recenzie

Veľmi pekná kniha, písaná jednoduchou a ľahko čitateľnou formou, verím, že poteší aj obdarovanú osobu! :-)

Jozef Kozík · 24.12. 2016 · detail recenzie

Krasna knižka, ktorá sa požíva každý deň. Vďaka.

Jana · 22.12. 2016 · detail recenzie

Veľmi zaujímavé čítanie,kniha sa mi páči na každodenné čítanie a uvažovanie,je malého formátu , takže si ju môžete zobrať so sebou, dobrá cena.

Tatiana · 22.12. 2016 · detail recenzie

Výborný sprievodca na každý deň - veľmi odporúčam.

super kniha · 14.12. 2016 · detail recenzie

Odporúčam pre každého kresťana - katolíka, aby si zakúpil túto knihu, aby sa každý zamyslel nad sebou a nad svojím životom a vzťahov ku druhým ľuďom.

Katarína · 12.12. 2016 · detail recenzie

Veľmi dobrá pomôcka na každý deň, pomáha približovať evanjelium a chápať jeho podstatu. Zároveň má výborný formát. Odporúčam!

Perfektná knižka, spoločník na každý deň počas celého roka. Čerpám z nej stále. Objednávam ju ešte len druhý rok, ale už aj pre najbližších v rodine a známych. Je veľmi vhodná ako darček pod stromček alebo len tak niekoho ňou potešiť.

Rudolf · 08.12. 2016 · detail recenzie

Výborná pomôcka aj do každodenných príhovorov v kázňach.

Jaroslava · 08.12. 2016 · detail recenzie

Evanjelium na každý deň - nám a aj susedke slúži na rozjímanie nad konkrétnou časťou evanjelia určeného na daný deň, na lepšie pochopenie Písma Svätého........ je to hodnotná kniha, odporúčam každému.

Mária · 08.12. 2016 · detail recenzie

Kniha je prekrásna. Ďakujem.

Alena · 07.12. 2016 · detail recenzie

Úžasná malá knižočka, ktorá moju rodinu sprevádza už tretí rok. Každý deň začínam ráno s touto malou úžasnou knižočkou. Už druhý rok ju dávam ako vianočný darček všetkým v rodine a mnohým známym. Doporučujem, určite neobanujete.

Monika · 07.12. 2016 · detail recenzie

Úžasný každodenný sprievodca. Rozjímanie nad Božím slovom je písané veľmi zrozumiteľne a aktuálne životu dnešného človeka, krátka strelná modlitba je veľmi milá a úprimná. Táto malá knižočka mi pomáha pochopiť Božie slovo a dáva mi silu do nového dňa. Každé ráno sa teším na Boží príhovor ku mne. Pán Boh zaplať!

Veľmi pekné a presné. Odporúčam

Marek · 17.11. 2016 · detail recenzie

Je to už 3. rok, čo som si objednal túto útlu knižôčku. Môžem ju odporúčiť každému, kto si hovorí, že nemá čas na čítanie Sväté písma. Ja si každý deň prečítam evanjélium zo dňa aj s krátkou úvahou. Je to vynikajúca pomôcka na ceste duchovného života. Tak kto je smädný nech načrie z prameňa živej vody obsiahnutej v tejto mini knižôčke :-)

Knihu mi odporučila blízka osoba a odporúčanie môžem len potvrdiť. Sprevádza ma každý deň. Každý človek si v nej nájde to svoje.

strana: 1 z 3
   späť  
         
  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská