Zachej.sk Recenzie Recenzie produktu: Pane, príď mi na pomoc

V našej ponuke

Tip na darček

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Veľmi dobrá kniha. Ľahko čitateľná.

overený zákazník · 23.09. 2017 · detail recenzie

Je to pre mňa povzbudenie a väčšia dôvera a pomoc v mojej dôvere v Najvyššieho, čo sa týka kvality je to ok. Som spokojná. Určite si ešte budem objednávať literatúru, ktorá má obohatí.

Hana · 13.09. 2017 · detail recenzie

Výborná kniha. Určite odporúčam.

Táto malá knižka by nemala chýbať v žiadnej rodine. Odporúčam túto knihu.

marta · 14.06. 2017 · detail recenzie

Bola som v kríze. Potrebovala som nájsť samu seba a hľadať, kde sa stala chyba. Došla som teda k záveru, že táto kniha mi snáď pomôže rozlíšiť, kde je pravda a v čom to je, že som stále nespokojná so svojim životom. No skratka ako som ju u vás našla upútala moju pozornosť a bez váhania som si ju objednala a našla som v nej mnoho vysvetlení ....ďakujem.

Valeria · 24.05. 2017 · detail recenzie

Táto kniha mi veľmi pomáha v každodennom živote, denne sa z nej modlím. Darovalo som ju aj mojim dvom sestrám.

Ľubica · 20.04. 2017 · detail recenzie

Úžasne poučná modlitebná publikácia, ktorá ukazuje cestu oslobodenia z neľahkých životných situácií. Objednávku som si aj zopakovala (už 17 ks), pretože o knihu je v okruhu mojich známych mimoriadny záujem. Tento e-shop využívam často a rada, je tu vynikajúca priehľadnosť titulov a krátka dodacia doba. Nech Pán žehná vašu prácu,veď on vie, o čo ide...

overený zákazník · 04.04. 2017 · detail recenzie

Odporúčam do každej rodiny.

Marek · 07.03. 2017 · detail recenzie

Táto malá knižka by nemala chýbať v žiadnej rodine. Odporúčam túto knihu.

Larisa · 04.03. 2017 · detail recenzie

Výborná kniha!

jarka · 18.02. 2017 · detail recenzie

Odporúčam prečítať!

Ľubica · 12.02. 2017 · detail recenzie

Veľká vďaka autorovi za tak hodnotnú knihu v dnešnej ťažkej dobe, vrelo odporúčam aj ako darček.

Jane · 19.01. 2017 · detail recenzie

Vynikajúca knižka a veľmi dobrý pomocník v ťažkých životných situáciach.

Andrea · 18.01. 2017 · detail recenzie

Úžasná knižočka. Odporúčam.

Modlitba je najsilnejšou zbraňou proti moci zlého. V tejto publikácii môžete nájsť inšpirácie a konkrétne modlitby za seba a svoje rodiny, aby Vás milosť Božia chránila pred nástrahami zlého. Ja som si ju kúpil a modlím sa tieto modlitby za seba a svoju rodinu a vrelo ju odporúčam každému, kto túži, aby dobrotivý Boh chránil jeho a jeho rodinu pred Zlým...

Zuzi · 13.01. 2017 · detail recenzie

Odporúčam tuto knihu, určite si v nej každý nájde obľúbenú modlidbu.

Mária · 05.01. 2017 · detail recenzie

Kniha je praktická, formát je predurčený na to, mať ju stále pri sebe a o to ide, nie je len na čítanie, je to pomôcka pre kresťana, plná potrebných modlitieb, v dnešnej dobe obzvlášť aktuálna. Odporúčam pre každého kresťana,ktorý sa nechce stratiť v dnešnom svete.

Andrea · 04.01. 2017 · detail recenzie

Super publikácia, zodpovedá svojmu obsahu. Som rada, že som si objednala.

Zdeňka · 02.01. 2017 · detail recenzie

Je to veľmi dobrá a v dnešných časoch ,kedy má človek pocit,že nás zlo chce doslova udusiť, prepotrebná kniha.

Tatiana · 01.01. 2017 · detail recenzie

Poďakovanie autorovi, aj všetkým, ktorí sa podieľali na vziku a vydaní tejto hodnotnej knihy s cennými informáciami a modlitbami pre súktomné použitie.

Julecka · 30.12. 2016 · detail recenzie

Našla som v nej modlitby, ktoré som si hneď obľúbila. Modlievam sa ich každý deň. Odporúčam túto knihu.

Dagmar · 30.12. 2016 · detail recenzie

Ďakujem za knihu. Zahĺbila som sa do myšlienok a zároveň do rozhovoru s Pánom. Doporučujem knihu aj iným, fakt posilňujúce slová potrebné pre nás mnohých.

MARIAN · 30.12. 2016 · detail recenzie

Vynikajúca kniha. Odporúčam každému.

Ingrid · 29.12. 2016 · detail recenzie

Vynikajúca knižka, množstvo nádherných modlitieb. Mne veľmi pomohla.

Júlia · 28.12. 2016 · detail recenzie

Túto knižôčku som kúpila na Vianoce mamke. O otcovi Imrichovi Degrovi som vedela a vôbec som nepochybovala, že táto kniha bude skvelá. Sú v nej krásne modlitby o odputanie sa od zlého a čo je dôležité je tam aj krásna modlitba odpustenie nepriateľom. Človeku ktorý cíti vo svojom živote zlo, alebo útoky zlého či nedokaže odpustiť, by som túto knihu vrelo odporúčala. Je to duchovná pomôcka v ktorej si každý kresťan nájde svoje. Neľutujem svoje rozhodnutie túto knihu kúpiť...

Zlata · 28.12. 2016 · detail recenzie

Veľmi mi pomohla. S týmto celým pracujem už rok a ona je ako perlička na záver, ďakujem autorovi, mohlo by sa viac v tejto veci oslobodzovania a uzdravovania urobiť viac v diecézach mi chodíme do Žiliny na modlitby raz za mesiac. Je toho veľmi veľa aj z minulosti aj prítomnosti, všetci si naberáme toho na seba veľa a stále nie sme vysporiadaní, aby sme mali dobrý základ s Ježišom, mohla by som toho ešte veľa písať lebo je to moja srdcovka a mám s tým veľké osobné skúsenosti. Pán Boh zaplať všetkým kňazov, ktorí nás zbavujú zlého a pomáhajú nám rásť pre Ježiša.

Miroslava · 21.12. 2016 · detail recenzie

Túto knižku považujem za úžasného každdodenného sprievodcu. Modlitby v nej pôsobia skutočne nenásilným spôsobom, povzbudia, dodajú silu a tým, že to nie je hrubá a ťažká kniha, dá sa nosiť pri sebe a mať ju tak po ruke v prípade potreby každý deň :) jednoznačne odporúčam.

Knižka na prvý pohľad malá a nenápadná, ale obsahovo veľmi zaujímavá. Osobne sa mi veľmi páčili citácie zo žalmov a evanjelií, ktoré nás viac vtiahnu do tejto témy ohľadom modlitieb za oslobodenie. Veľmi oceňujem autora, ako spracoval celú problematiku. Kniha bude určite pre mnohých takým návodom ku modlitbám o oslobodenie. Určite táto kniha patrí k tým, ktoré nezapadnu prachom v knihovnici, ale budete sa k nej stále vracať.

strana: 1 z 3
   späť  
         
  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská