Zachej.sk Recenzie Recenzie produktu: Ničivá sila okultizmu

V našej ponuke

Tip na darček

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Po prečítaní som kúpila ešte jednu, aby som ju mohla požičiavať. Mala by byť v každej domácnosti preštudovaná a keby sa dalo ako povinné čítanie !!!! Odporúčam.

Martina · 15.11. 2017 · detail recenzie

Zimomriavky pri čítaní, spolu s maminou sme ani nedýchali, keďže pasce, ktoré nastavil a v dnešnej dobe aj o to rafinovanejšie a v skrytosti Boží nepriateľ nastavuje všade navôkol. Preto sme mali knihu prečítanú jedným dychom, lebo je písaná tak pútavo, že sa od nej nedalo odtrhnúť. Vďaka za ňu aj za Vaše vydavateľstvo. Naozaj máte kvalitné a podnetné knihy.

Natalia · 01.11. 2017 · detail recenzie

Knihu dostala ako dar moja babka. Spočiatku som ju nemala v pláne čítať, keďže "mňa" sa okultizmus už netýka. Našťastie, prevládla u mňa zvedavosť. Táto kniha ma skutočne čo dať každému.... Je jednoducho a zrozumiteľne napísaná pre každého. Odporúčam každému!

Knižku som zhltla ako sa hovorí na posedenie. Je zaujímavo napísaná, logicky usporiadaná s množstvom cenných informácií o tom, ako diabol pôsobí, aké sú jeho vstupne brány, praktiky a veľmi oceňujem u autora, že poodkryl kúsok z osobnej skúsenosti pri exorcizmoch. Nemôžem si pomôcť, ale rada by som na záver parafrázovala jednu vetu, kde napísal, že u nás nemá byť cieľom zamyslenie sa nad diablom a skúmanie toho, čo vo svete robí, ale že sa máme upriamiť na Boha, ktorý je naším cieľom. A taktiež pri prekliatiach spomenul, že teraz sa nemáme zamýšľať, kto nám kedysi uškodil porobením atď., že sa v tom nemáme vŕtať a vracať sa do minulosti. Za mňa to je kniha, ktorá by nemala chýbať v žiadnej knižnici.

Dominika · 29.07. 2017 · detail recenzie

Stručne, jednoducho a zrozumiteľne napísané a vysvetlené základné informácie o okultizme a ďalších diablových praktikách, v ktorých by mal mať prehľad každý správny kresťan. Odporúčam prečítať.

Danka · 07.07. 2017 · detail recenzie

Veľmi pekne a stručne vysvetlené, každý by si ju mal prečítať.

Zita · 24.05. 2017 · detail recenzie

Kniha je veľmi dobrým zhrnutím toho, čo by mal vedieť každý kresťan o okultizme. Je stručná a veľmi prehľadná. Dobre poslúži ako úvod do štúdia danej problematiky. Odporúčam ju každému, kto potrebuje prehľadné, stručné a jasné informácie o okultizme.

Katka · 18.05. 2017 · detail recenzie

Zaujímavo, výstižne a jednoducho podané čitateľovi.

Miroslav · 14.05. 2017 · detail recenzie

Stručná, výstižná, čtivá, obohacující, užitečná. Doporučujeme přečíst všem!

Lubomir · 04.05. 2017 · detail recenzie

Som veľmi spokojný a myslím, že takéto knihy by nemali chýbať v žiadnej kresťanskej domácnosti....

Julecka · 03.05. 2017 · detail recenzie

Dcéra ju len tak "zhltla", odporúčam.

Mária · 03.05. 2017 · detail recenzie

Kniha je prínosom pri hľadaní odpovedí na časté otázky vyskytujúce sa v súčasnosti v medziľudských vzťahoch a v bežnom živote človeka a spoločnosti, a prináša aj prostriedok - modlitby ako takéto negatívne vplyvy buď obmedziť alebo úplne eliminovať. Knihu rozhodne odporúčam! :)

Andrea · 03.05. 2017 · detail recenzie

Veľmi zaujímava a poučná kniha. Jednoducho a jasne napísaná. Vysvetlenie kto je diabol, prečo a ako na nás útočí, čo je pokušenie, ako sa brániť, pôsobenie diabla, posadnutie, poverčivosť a okultizmus, mágia, ako sa oslobodiť od mágie, okultné liečiteľstvo, joga, homeopatika a hlavne ako sa vrátiť na správnu cestu. Na konci každej kapitoly je modlitba. Vrelo odporúčam, úžasná kniha.

Leona · 03.05. 2017 · detail recenzie

Výborná kniha, odporúčam prečítať.

Zita · 02.05. 2017 · detail recenzie

Veľmi prehľadná, stručná kniha o okultizme. Knihu odporúčam hlavne tým, ktorí potrebujú krátke zhrnutie o okultizme. Napr. učiteľom.

Júlia · 01.05. 2017 · detail recenzie

Zaujímavá kniha. Odporúčam prečítať.

Gabriela · 30.04. 2017 · detail recenzie

Veľmi dobrá kniha. Týka sa to veľmi veľa ľudí. Je napísaná jasne a zrozumiteľne. Páči sa mi, že ak som tým niečim z okultizmu prešla, je tam okrem iného aj modlitba,ktorá je na tento problém. Doporučujem mať túto knihu doma k dispozícií. Ak ja nemám problém môžem požičať inému, aby si ju mohol prečítať a vyhľadať pomoc.

Valika · 29.04. 2017 · detail recenzie

Odporúčam túto knihu zakúpiť každému, je to naozaj kniha, ktorá pomôže sa zorientovať v dnešnom chaotickom a z každej strany útočiacom sa svete. Sila zlého sa nás snaží oklamať a je na nás, aby sme sa vedeli brániť a nedať, nepodľahnúť. Jediná liečivá sila je od Boha a nie homeopatika, či rôzne iné okultizmy. Ďakujem za napísanie a vydanie tejto knihy.

Marci · 28.04. 2017 · detail recenzie

Kniha je písaná jednoducho, jasne, zreteľne, pre rôzne vekové kategórie. Sú tam aj modlitby resp. návody ako vysloviť prosbu resp. modlitbu, v tej ktorej situácii. Môžem len odporúčať.

Danka · 27.04. 2017 · detail recenzie

Kniha je veľmi dobre spracovaná. Som rada,že som si ju prečítala a odporúčam ju všetkým.

Iveta Tuchová · 27.04. 2017 · detail recenzie

Kniha je napísaná ľahko zrozumiteľne, veľmi jasne. Odporúčam nájsť si na ňu čas.

Miroslava · 26.04. 2017 · detail recenzie

Veľmi zaujímavá kniha. Veľmi odporúčam. Čítala som ju jedným dychom.

Darina · 24.04. 2017 · detail recenzie

Ďakujem o.Imrichovi za túto knihu ktorej obsah pochopí každý. Mám ju mesiac a čítala ju 18-stka, 30-tnička a ja 50-tnička. Každá jedná z nás pochopila obsah a ničivú silu Zlého, ktorý sa do nášho vnútra dostáva aj z našej nevedomosti. Je to nevedomosť Svätého Písma - pykáme za to my starší, naše deti, naše vnúčatá....v ňom máme pomenované všetko, aj to ako sa chrániť útokom Zlého .....

Olga, olinus · 23.04. 2017 · detail recenzie

Som veľmi rada, že som "objavila" tuto knihu. Objednala som si hneď päť kusov s tým, že ich podarujem buď svojim známym, alebo aj neznámym... hlavne ma oslovilo, že ju píše kňaz, ktorý je exorcista. Veľmi dobre a jednoducho je v nej opísaná sila a moc zlého. Veľmi som bola prekvapená, že tato kniha oslovila aj môjho 18-ročneho vnuka, ktorý videl knihy u mňa položenú na stole. Hneď si zobral jednu a veľmi rýchlo ju prečítal. Na našom trhu sa predstavujú rôzne, "akože náboženské knihy" a je veľmi smutne, že ich predávajú aj naše kresťanské vydavateľstvá.

Lenka · 21.04. 2017 · detail recenzie

Je dobré spoznať taktiku diabla. V knihe pekne opísané akými spôsobmi sa snaží k nám preniknúť aj ako sa tomu brániť. Dozvedela som sa veľa vecí, o ktorých som nevedela. Určite si budem dávať v živote väčší pozor, aby som neotvorila bránu Zlému do môjho života. Výborné je, že na konci kapitoly je modlitba. Odporúčam knihu do každej rodiny.

Sylvia · 10.04. 2017 · detail recenzie

kniha je písaná zrozumiteľným štýlom,prijateľným asi pre každého čitateľa. Pre deti to asi nie je, aj keď niečo z toho by sa dalo aj im odprezentovať. Som veľmi rada, že som si ju kúpila, obohatila moju vedomosť. Ukázala ako konkrétne pracovať s osobným exorcismom. Ďakujem. Je dobre mať takú knihu vo svojej knižnici, určite sa k nej budem vracať . Odporučila som ju už svojím známym.

Silvia · 04.04. 2017 · detail recenzie

Dôležité faktory dnešnej modernej doby. Ako ľahko ľudia vedia do toho padnúť a veriť. Jasne vysvetlené, prečo je to zlé a škodlivé. A joga aká je škodlivá. A tie červené šnúrky tiež na rukách. O všetkom je tam rozpísané. Aj viac mohol autor opísať. Ideológiu gender a podobne. Potrat. Dobrá kniha. Jasne písaná. Tak polopate.

Jana · 28.03. 2017 · detail recenzie

Knihu som prečítala za JEDEN deň, nedalo sa mi od nej odtrhnúť. Všetko, čo je v nej písané, je pravdivé, miestami ma mrazilo, čo som sa dozvedela o taktikách zlého ducha: "horoskopy, ezoterika, reiky" atď. Na všetko som prišla po prečítaní stránok. Ešte raz veľmi pekne ĎAKUJEM a verím, že aj vďaka knihe budem obozretnejšia.

Táto kniha je pravdivá. Je v nej opísané zlo, ako pôsobí a ako sa môžeme proti nemu brániť, chrániť sa. Ďakujem pánu profesorovi, že napísal túto knihu, ktorú by si mal určite každý prečítať.

Anka · 20.03. 2017 · detail recenzie

Verím, že to čo sa píše v tejto knihe je skutočná pravda a odporúčam prečítat všetkým mladým aj starým :-)

strana: 1 z 3
   späť  
         
  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská