Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Zdenka

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Zdenka (4 recenzií)
09.01. 2018

Čo dodať k tejto vynikajúcej malej knižočke, už niekoľko rokov ju kupujem na vlastnú žiadosť a radosť ako darček mojim známym.

Štefánia Beňová (ed.)
vypredané
4,27 €
Zdenka (4 recenzií)
09.01. 2018

Mária Valtorta je darom pre nás. Kniha od asi 6. dielu mala pre mňa takú obrovskú hodnotu, že neviem asi samostatne napísať recenziu k jednému dielu. Celé toto dielo je tak obohacujúce. Mne sa po prečítaní „Evanjelia, ako mi bolo odhalené“ zmenil život a aj nazeranie na všetko. Akoby bol počas celého čítania Ježiš prítomný priamo pri mne. Neviem či to tak zapôsobilo aj na ostatných, ale pre mňa zatiaľ kniha s najväčšou hodnotou. Sv. písmo teraz čítam s úplne iným pohľadom.

Mária Valtorta
skladom
15,00 €
Zdenka (4 recenzií)
09.01. 2018

Veľmi milá knižka, čakala som oveľa menšiu knihu, ale prišla mi naozaj veľmi kvalitná knižka pre deti. Rozhodne odporúčam.

Sally Ann Wrightová
skladom
6,69 €
Zdenka (4 recenzií)
09.01. 2018

Knihu sa určite oplatí kúpiť. Zhodou okolnosti, keď som objednala knihu, na internete bol uverejnený rozhovor s pánom Kašparů a rozhovor bol z tejto knihy. Po tom úryvku som bola sklamaná, nečakala som taký negatívny pohľad. Ale musím povedať, že rozhovor nebol dobre spracovaný, lebo po prečítaní knihy som mala naozaj veľmi dobrý pocit z čítania. Uverejnenie útržku rozhovoru z knihy nebol podľa mňa dobrý nápad, mnohých určite od kúpy knihy odradil, čo si myslím je veľká škoda.

Max Kašparů; Martin Ližičiar
vypredané
12,13 €