Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Marci

V našej ponuke

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Marci (7 recenzií)
28.10. 2017

Veľmi zaujímavá kniha. Odporúčam prečítať. Sama by som si nedala do súvislosti veci tak, ako to urobil autor.

Franz Spirago
skladom
6,95 €
Marci (7 recenzií)
29.04. 2017

Odporúčam. Kúpila som ju môjmu mužovi, ktorý ju nečítal ale všetko v knihe je pravda. Prečitajte si ako malo stačí ženám pozornosti a koľko vám vieme dať, ako sa k nám správate a kde robíte chyby. Ako sa da zničiť šťastie ale i vybudovať ho. Sú v nej situácie zo života, reálne príklady s analýzou a riešeniami. Super, odporúčam.

Gary Smalley
skladom
8,15 €
Marci (7 recenzií)
28.04. 2017

Pekná kniha, ale v niektorých príbehoch by to chcelo trošku upraviť. Niekedy sa autor zamotáva alebo opisuje veci dlhšie, čo odpútava od hlavného deja. Ale inak pekné, poučné.

Róbert Horka
skladom
5,04 €
Marci (7 recenzií)
28.04. 2017

Som rada, že som si ju kúpila. Sú tam modlitby, ktoré som potrebovala. Krátke výstižné. Odporúčam.

Marci (7 recenzií)
28.04. 2017

Kniha je písaná jednoducho, jasne, zreteľne, pre rôzne vekové kategórie. Sú tam aj modlitby resp. návody ako vysloviť prosbu resp. modlitbu, v tej ktorej situácii. Môžem len odporúčať.

Imrich Degro
skladom
5,19 €
Marci (7 recenzií)
16.02. 2017

Výborná. Práve čítam a pomáha mi každý deň pozitívne myslieť a neupadať na duchu. Povzbudivá.

Arkadiusz Łodziewski
skladom
3,78 €
Marci (7 recenzií)
13.02. 2017

Môžem len odporúčať. Nášmu malému (5,5 r.), to musím prečítať každý večer úplne celé. A včera večer mi povedal 3 príbehy sám pričom som zistila, že to rozpráva skoro celé od slova do slova. Predtým nám totiž nepovedal žiadnu básničku ani nič podobné, čo sa učili v škôlke. No teraz sa rozhovoril a ja som včera zostala milo prekvapená ako dokonale pozná tie príbehy. Sú to veľmi milo písané príbehy a je tam veľmi pekná, milá ilustrácia každého príbehu. Formát knižôčky je taký cestovný, do detskej rúčky. Veľmi vydarené dielo. Len škoda, že tak málo príbehov. Veľká spokojnosť.

Malgorzata Wilkovie; Jan Wilkovie
skladom
5,34 €
  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská