Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Maja

V našej ponuke

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Maja (2 recenzií)
12.11. 2017

Veľmi dobre napísaná kniha.... známe evanjelijové blahoslavenstvá v úvahách posunuté do súčasnosti, veď naozaj ide o to, aby sme ich nielen poznali, ale aj žili. Autor je veľmi skúsený a je to v knihe aj poznať. Dobre sa číta a myslím, že kniha osloví každého, kto sa len trochu zaujíma o to, ako správne žiť.

Michal Zamkovský
vypredané
7,66 €
Maja (2 recenzií)
11.09. 2017

Knihu som si kúpila na základe ukážky, ktorá bola zverejnená. Zaujala ma svojím obsahom, ale ešte viac štýlom, ktorým je napísaná. Naozaj sa číta ľahko, lebo je to autentické rozprávanie autora o jeho skúsenostiach s odovzdávaním evanjelia. Ak sme naozaj uverili, že Ježiš je náš jediný záchranca, mali by sme sa s touto radostnou zvesťou podeliť s ostatnými. Spôsob, ktorý si vyberá Bill Hybels je nadviazanie priateľstva s osobou, ktorú chce evanjelizovať. A výsledky sa dostavia.... aj keď nie vždy je to hneď, zavše musí prejsť istý čas.... ale Boh koná, lebo jeho túžbou je zachrániť každého človeka.

Bill Hybels
skladom
3,88 €
  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská