Recenzie: Ján • Zachej.sk
Recenzie: Ján

Recenzie:

J
Ján (3)

4. októbra 2021

Odporúčam túto knihu. Myslím, že každý sa v nej dozvie niečo nové, nejaký nový pohľad na Pannu Máriu, jej úlohu v dejinách spásy, jej moc v boji s diablom. Zároveň je tam teologicky zhrnutá vierouka Cirkvi o Panne Márii, dogmy a potvrdenie tejto viery Cirkvi samotnými démonmi. V knihe je aj zaznamenaná skladba na chválu Panny Márie, ktorú vyprodukoval diabol počas jedného exorcizmu.

Pomohla vám táto recenzia?

J
Ján (3)

7. septembera 2021

overený nákup

Nový, netradičný pohľad na Judáša pod uhlom Božieho milosrdenstva. V krátkych úvahách sa autor zamýšľa nad Judášom, jeho možnými motívmi citujúc úryvky Písma, v ktorom sa priamo spomína jeho meno. Autor cituje aj iných spisovateľov, svätcov či pápežov. Zaujala ma myšlienka Judáša ako nášho brata, veď aj Pán Ježiš ho nazval priateľom vtedy, keď sa s ním posledný krát stretol... v Getsemanskej záhrade. Aj vo chvíli zrady mu prejavil lásku a v podstate to bola ešte posledná snaha o záchranu jeho duše.

Pomohla vám táto recenzia?

J
Ján (3)

16. júla 2020

Mal som iné očakávanie. Napriek tomu odporúčam túto knihu. Venuje sa každej oblasti ľudského života - psychike, duši, telu. V krátkych kapitolách o. Vella vovedie čitateľa do rôznych zranení človeka a možných príčin, následne ponúka východisko a modlitbu. Je to stručný sprievodca kompletným uzdravením.

Pomohla vám táto recenzia?

Uzdrav ma, môj Pane
Uzdrav ma, môj Pane
3,74 €
skladom