Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Barbora

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Barbora (6 recenzií)
10.08. 2016

Breviár pre laikov je výborná pomôcka ako lepšie sa spojiť s Ježišom v láske. Odporúčam všetkým, ktorí túžia rozvíjať svoju vieru a hľadajú zmysel svojho života v Bohu a nežijú v rehoľnom spoločenstve.

Barbora (6 recenzií)
20.05. 2016

Sv. Rita, každý deň ma učí odpúšťať. Kniha má pekný obal a obsahovo je písaná veľmi prehľadným štýlom. Nik sa v nej nestratí. Všetko do seba zapadá. Na titulnej strane drží v rukách kríž s Ježišom. Učí ma nielen držať kríž, ale aj sa na Ježiša zavesiť a nepustiť sa :-)

Remo Piccolomini; Natalino Monopoli
vypredané
5,19 €
Barbora (6 recenzií)
20.05. 2016

Je to klenot náboženskej literatúry spolu so svätým písmom. Je to alfa a omega - počiatok i koniec. Každý v ňom nájde niečo pre seba.

Mikuláš Schneider - Trnavský (ed.)
vypredané
4,75 €
Barbora (6 recenzií)
20.05. 2016

Svätá Terezka, moja obľúbená svätica. Každý deň, mi myšlienkami pomáha s láskou prijať kríž.

Terézia z Lisieux
vypredané
3,90 €
Barbora (6 recenzií)
06.07. 2015

Pre mňa osobne je to výnimočná kniha. Prečo? Autor v nej reálne opisuje osobnosť svätca Františka z Assisi. Aký bol? Nepochopený svätec, trubadúr, Boží žonglér, milovník ľudí, mystik, básnik, Ján, humanista, humorista, askét ,šťastný človek, realista, dobrodinec. Akými vlastnosťami sa vyznačoval? Jednoduchosť, láskavosť, praktickosť, rovnosť, rozvážnosť ... a mnohé iné ... ktoré sú pre nás tajomstvom. Bol predovšetkým nasledovateľom Krista. Je mojím vzorom v tejto modernej dobe, kde sú tradičné kresťanské hodnoty utláčané. Sv. František z Assisi, pomáhaj nám byť obrazom Krista, aby ľudia s ktorými sa stretneme vedeli, že Ježiš Kristus, náš Pán je zmyslom nášho života, amen.

Gilbert Keith Chesterton
vypredané
6,79 €
Barbora (6 recenzií)
18.01. 2015

Malá knižka a dokáže veľké veci. Vie preniknúť do svedomia človeka, a zamyslieť sa čo je skutočným zmyslom života. Je to Boh.

Tomáš Kempenský
skladom
4,85 €