Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Martina

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Martina (21 recenzií)
15.01. 2019

Kniha Uzdravený mocou Ježiša má potenciál prehĺbiť Vašu vieru. Pootvorí Vám dvere, ktorými by ste sa bez jej pomoci azda vôbec neodvážili prejsť. Vďaka prehĺbeniu svojej viery následne dostanete možnosť prijať uzdravenie, ktoré Vám Ježiš z celého srdca chce dať. Pozor - toto uzdravenie má potenciál zmeniť smerovanie celého Vášho doterajšieho života – nielen toho duchovného...

Bob Schuchts
skladom
7,83 €
Martina (21 recenzií)
15.01. 2019

Odvážna v Bohu mi pomohla nebáť sa prekonať svoje strachy. Áno, priznávam, ešte nie som „hotový produkt“. Stále som niekde „medzi“... Vďaka odvahe, o ktorej píše Sonja, som si však uvedomila, o čo všetko kvôli svojim strachom prichádzam. Nenechajte svoje strachy, aby definovali, kým ste a čo robíte! Ak by ste si mali túto knižku prečítať len kvôli jednej veci – urobte to z tohto dôvodu. Dnešná Cirkev potrebuje odvahu svojich členov viac ako chlieb soľ.

Sonja Corbitt
skladom
9,59 €
Martina (21 recenzií)
15.01. 2019

Knihu Malá škola modlitby odporúčam úplne všetkým. Malým i veľkým, birmovancom aj ich animátorom, zasväteným i laikom. Ľahkosťou len jemu podobnou v nej totiž Anselm Grün vysvetľuje a objasňuje hlboké pravdy duchovného života, ktorého koreň sa nachádza práve v modlitbe. V knihe nájdete nielen množstvo praktických rád ako prehĺbiť vlastnú osobnú modlitbu, ale aj jednoduché vysvetlenie rôznych spôsobov modlitby. Okrem tradične zaužívaných modlitieb ako Otčenáš, ruženec či Anjel Pána sa tento benediktínsky mních venuje aj rôznym postojom a gestám, ktorými môžeme modlitbu (a teda aj seba) nesmierne obohatiť. Kniha poslúži tým, ktorí „majú modlitbu v malíčku“, ale aj tým, ktorí s ňou už dlho zvádzajú neúspešný boj.

Anselm Grün
skladom
6,95 €
Martina (21 recenzií)
17.09. 2018

Knižka Milosrdenstvu v ústrety lahodí nielen duši, ale aj oku. Úsmevné príbehy spoza spovedného okienka rozosmejú, potešia, poopravia, ba aj láskavo napomenú nejedného čitateľa. Som si istá, že doplňujúce ilustrácie Vám ešte dlho nebudú môcť zísť z mysle. Knižka je vhodná ako darček pre malých i veľkých; vďaka autorovmu láskavému prístupu z nej však najviac vyťažia práve tí, pre ktorých je svätá spoveď raz ročne skôr nutnosťou než odľahčením.

Ján Knapík
skladom
6,07 €
Martina (21 recenzií)
12.09. 2018

Kniha Franza Spiraga Diabol a jeho pôsobenie otvorí oči všetkým tým, ktorí sú ochotní prijať pravdy, o ktorých autor veľmi pútavým spôsobom rozpráva. Veci, o ktorých píše, nie sú práve najľahším čítaním, ale sú veľmi obohacujúce a dokážu človekom doslova "zatriasť". Túto knižku by mal mať doma každý kresťan.

Franz Spirago
vypredané
6,95 €
Martina (21 recenzií)
12.09. 2018

K sv. Rite sa modlím vždy, keď mám naliehavý problém alebo keď stojím pred situáciou, ktorú vlastnými silami nedokážem vyriešiť. Nikdy ma nesklamala, práve naopak - vždy po modlitbe k nej cítim obrovský pokoj, ktorý mi pomáha prekonávať aj tú najväčšiu krízu. 3 novény sa zvyknem modlievať dokola, jednu po druhej. Ide o veľmi pekné texty na zamyslenie. Rozhodne odporúčam!

Juraj Pigula (ed.)
skladom
1,76 €
Martina (21 recenzií)
12.09. 2018

Sv. Brigita Švédska je jedna z mojich najobľúbenejších svätíc. Som veľmi rada, že sa úcta k tejto vzácnej žene rozširuje - i prostredníctvom tejto knihy. Ja sa modlitby uvedené na stránkach tejto knihy modlím už asi 5 rokov a chcem v tom aj naďalej pokračovať. Slová sv. Brigity ma intenzívne približujú k Bohu a vďaka nim som porástla v chápaní Ježišovho utrpenia.

Brigita Švédska
skladom
7,83 €
Martina (21 recenzií)
12.09. 2018

Knihy Anny Kataríny Emmerichovej hltám vždy doslova jedným dychom. Ani kniha Tajomstvá posledných časov ma v tomto nesklamala. Zjavenia tejto vzácnej mystičky ma prinútili hlbšie sa zamyslieť nad svojím vlastným životom a posilnili ma vytrvať v boji so zlom, ktoré vo svojom živote každý z nás denne zakúša.

Anna Katarína Emmerichová
skladom
7,83 €
Martina (21 recenzií)
12.09. 2018

Táto knižka je naša druhá "Biblia". Čítame si z nej v rodine a veľmi nás všetkých obohatila. Jednoducho, stručne a prehľadne autor vysvetľuje okultizmus a jeho ničivú silu na život každého jedného človeka. S pomocou tejto knižky rýchlo objavíte oblasti, spod nadvlády ktorých sa potrebujete oslobodiť. Knižka by mala byť povinným čítaním pre kresťanov zvlášť v dnešnej dobe, kedy na nás okultizmus číha doslova z každej strany.

Imrich Degro
skladom
5,19 €
Martina (21 recenzií)
12.09. 2018

Je to veľká škoda, že som modlitby ku Kristovej krvi neobjavila skôr! Táto brožúrka je skutočný poklad. Otvorila mi oči a ukázala mi jednoduché a účinné modlitby, ktoré ma osobne priblížili k Ježišovi trpiacemu na kríži. Nádherné!

vypredané
2,55 €
strana: 1 z 3
   späť