Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Peter

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Peter (7 recenzií)
14.05. 2019

Myslím, že táto kniha je na Slovensku nedocenená a tiež málo propagovaná. Pritom ide o krásne a praktické zhrnutie kresťanského života podľa vzoru modlitebného života samotného Krista a apoštolov. Kniha obsahuje akoby prednášky duchovného otca o jeho ceste k výšinám mystiky popretkávané príbehmi, anekdotami a praktickými radami. Môže náozaj pomôcť a viesť k zduchovneniu nášho života.

David Torkington
skladom
16,01 €
Peter (7 recenzií)
31.12. 2018

Táto kniha, autobiografický spis sv. Terézie z Lisieux, zmenila život mnohým kresťanom. Dielo pozostáva z troch častí - rukopisov o jej detstve, živote v kláštore a zhrnutie jej duchovnej cesty detstva. Terezka písala jednoducho a zrozumiteľne, vyjadrila veľké pravdy kresťanského života jednoduchým spôsobom.

Terézia z Lisieux
skladom
7,28 €
Peter (7 recenzií)
26.11. 2018

Osvedčený spisovateľ náboženských románov Wilhelm Hünermann ani tentoraz nesklamal. Fatimský príbeh opisuje pútavo a umelecky so zreteľom na detaily pri jednotlivých zjaveniach Panny Márie trom pastierikom.

Wilhelm Hünermann
skladom
7,66 €
Peter (7 recenzií)
26.11. 2018

Kniha sa čítala veľmi dobre, lebo je ozaj zaujímavá. Detaily zo života Krista a Márie Magdalény sú veľmi krásne opísané. Emmerichová dáva plastický opis zovňajšku Magdalény takým spôsobom, že si človek vie predstaviť jej krásu a pôvab. Tiež zaujímavo popisuje zložitú cestu obrátenia Magdalény, ktoré sa rozhodne neudialo z dňa na deň.

Anna Katarína Emmerichová
skladom
5,82 €
Peter (7 recenzií)
30.10. 2018

Nádherný román o lurdských zjaveniach, ktorý čitateľa prenesie do roku 1858. Prvé zjavenie Panny Márie Bernadete je opísané tak plastickým spôsobom, že máte pocit akoby ste stáli s Bernadetou pred jaskyňou Masabielle a cítite vánok, ktorý ju priťahoval smerom k jaskyni kde ju ohúri zjavenie krásnej Pani v bielych šatách s modrým pásom. Táto kniha od Franza Werfela predstavuje naozaj umelecký zážitok.

Franz Werfel
skladom
11,64 €
Peter (7 recenzií)
09.10. 2018

Pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o fatimské posolstvo je táto kniha takpovediac povinným čítaním. Autor detailne hovorí o živote pastierikov a o zjaveniach s použitím dobových materiálov a svedectiev. Pútavým spôsobom je opísané posledné zjavenie a tiež Slnečný zázrak. Čitateľ sa taktiež dozvie o osudoch troch detí po zjaveniach a tiež o ich rodinnej situácii.

Manuel Fernando Silva
vypredané
19,30 €
Peter (7 recenzií)
27.09. 2018

Poučná, kontemplatívna a zaujímavá kniha, ktorá pomôže lepšie pochopiť a precítiť tajomstvá ruženca. Vhodná ako meditácia pred každým tajomstvom. Rozjímania sú však dlhšie, preto ja som si zvolil vždy jedno na deň, aby som viac pochopil a "premodlil" tajomstvo zo života Krista a jeho Matky.

Gabriele Amorth
vypredané
7,27 €