Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Slávka

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Slávka (5 recenzií)
13.09. 2018

Kniha sa veľmi dobre číta, je napísaná formou jednoduchého príbehu plného zaujímavých a humorných rozhovorov. Skrýva v sebe múdrosť púštnych otcov, využiteľnú v každodennom živote. Autor sa snažil dôležité a vážne veci v našom živote podať humornou formou, čo pomôže čitateľovi pochopiť, čo je tak veľmi potrebné pre náš život a čo sú zbytočnosti, ktoré keď odhodíme, nič nestratíme, len získame a privedú nás k spokojnosti a radosti.

Štěpán Smolen
skladom
8,63 €
Slávka (5 recenzií)
13.12. 2017

Po prečítaní tejto knihy som ostala zhrozená ako protestanti vnímajú Katolícku cirkev. Nikdy som ani netušila, že sú im predkladané také omyly. Všetci, ktorí v knihe opisujú svoje konvertovanie ku KC postupne, hľadaním pravdy, študovaním získavali vedomosti o pravde. Táto cesta bola ťažká a bolestná, pretože oni nenávideli katolícke učenie a boli jednoznačne presvedčení, že oni poznajú pravdu. My katolíci si ani neuvedomujeme aké máme šťastie. No je na škodu, že mnohí nepoznáme Sv. písmo a preto nevieme obhájiť pravdu. Knihu odporúčam nielen protestantom ale najmä katolíkom.

Patrik Madrid
vypredané
4,83 €
Slávka (5 recenzií)
27.11. 2017

Túto knižku odporúčam všetkým, je to úžasné povzbudenie na každý deň s Bohom. Mám túto knižku aj v roku 2017 a každý deň sa snažím prečítať si Božie slovo a tiež krátke zamyslenie.

Štefánia Beňová (ed.)
vypredané
4,27 €
Slávka (5 recenzií)
12.01. 2017

Odporúčam pre každého kresťana - každodenné čítanie evanjelia spolu s výborným výkladom. Mne to veľmi pomáha zamyslieť sa nad svojím životom ale hlavne meniť ho.

Štefánia Beňová (ed.)
vypredané
4,27 €
Slávka (5 recenzií)
30.11. 2015

Knihu určite odporúčam, prečítala som ju jedným dychom a už som ju posunula ďalej. Kniha nám pomáha nahliadnuť do očistca a určite po prečítaní tejto knihy nezostaneme ľahostajný voči tejto téme. Prečítala som aj knihu Mária Sima - Dostaňte nás odtiaľto. Je potrebné veľa sa modliť za duše v očistci.

Franz Spirago
skladom
4,31 €