Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Juraj

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Juraj (5 recenzií)
02.01. 2017

Je to knižočka určená podľa názvu na rok ktorý ešte len začal a preto som ju nečítal ako veľa už skôr zakúpených kníh a tak je tažko hodnotiť niečo čoho obsah nepoznám.Dnes je 2.1.2017 a tak prečítal som len dve evanjelia a úvod,ale dá sa už podľa toho povedať že človeka núti dobrovolne zamyslieť sa nad sebou,svojím životom,svojím konaním,tým čo hovoríme a akými sme poslami Božieho slova.Teším sa na to že ma táto knižočka bude sprevádzať po celý rok a bude formovať môj život.

Štefánia Beňová (ed.)
vypredané
4,27 €
Juraj (5 recenzií)
28.10. 2016

Knihu mám rozčítanú a zatiaľ som v začiatkoch. Život Anny opísaný v knihe, čo jej Boh dovolil vidieť, pozitívne pôsobí na môj duchovný život a otvára obzor o posmrtnom živote podľa toho ako žijeme tu na zemi.

Anna Katarína Emmerichová
skladom
7,83 €
Juraj (5 recenzií)
28.10. 2016

Kniha zmenila môj pohľad na ľudí. Po jej prečítaní viem rozlíšiť kto je môj nepriateľ, kto my chce pomôcť a kto ublížiť. Dáva vzácne rady do života človeku akéhokoľvek veku, s akýmikoľvek problémami a umocňuje vieru v Boha. Ďakujem za publikácie podobného typu.

Mária Vicenová
vypredané
3,49 €
Juraj (5 recenzií)
28.10. 2016

Veľmi dobrá kniha ktorá približuje život svätcov a mystikov. Z tejto publikácie som sa dozvedel to, o čom som predtým len málo počul a ešte viac vo mne utvrdila moju vieru v Boha. Vrelo odporúčam. Mňa kniha veľmi potešila.

Paola Giovetti
skladom
8,71 €
Juraj (5 recenzií)
04.09. 2016

Skvelé čítanie, ktoré upúta od začiatku, človek počas čítania dokáže rozoberať svoje vnútro a svoju silu lásky voči Bohu a Ježišovi Kristovi. Vďaka aj tejto knižke sa v mojom živote veľa zmenilo.

Angela Musolesi; Gabriele Amorth
skladom
6,95 €