Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Gabi

V našej ponuke

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Gabi (4 recenzií)
22.05. 2017

Svätá Terezka je mojím najväčším príkladom a pri tejto novéne som sa dokázala nad vela vecami zamyslieť. Určite sa ju budem modlievať častejšie.

Pavel Pola
skladom
1,84 €
Gabi (4 recenzií)
22.05. 2017

Nádherná knižočka, ak má niekto pochybnosti o očistci, mal by si ju prečítať, ale aj keď veríte v očistec, len nás to utvrdí v tom, ako velmi je dôležité napr. modliť sa za duše v očistci.

Svätá Katarína Janovská
skladom
1,67 €
Gabi (4 recenzií)
22.05. 2017

Zaujímavé čítanie, aj na premýšľanie. Odporúčam.

Dagmar Kráľová
skladom
1,46 €
Gabi (4 recenzií)
06.06. 2016

Knihu som zhltla za pár dní. Od Anny Kataríny mám aj knižočku Zo života Panny Márie a ďakujem Pánu Bohu za to, že nám dal a obdaril túto vizionárku takým úžasným darom a my máme možnosť dozvedieť sa viac o veciach, teda ak to môžem nazvať vecami, o ktorých by sme za normálnych okolností nevedeli. Často sa modlím za duše v očistci a po prečítaní tejto knihy som pocítila ešte väčšiu túžbu sa za tieto úbohé dušičky modliť. Takže za mňa jednoznačne knihu čitateľom odporúčam.

Anna Katarína Emmerichová
skladom
7,83 €
  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská