Recenzie: Monika • Zachej.sk
Recenzie: Monika

Recenzie:

M
Monika (1)

4. februára 2015

overený nákup

Kniha ma veľmi oslovila, čítam ju s pomerne krátkym odstupom už druhýkrát. Stala sa mi akýmsi mini sprievodcom, z časti duchovnými cvičeniami. Aj vďaka nej som lepšie pochopila svoje "korene viery", porozumela duchovnej cestu každého pútnika. Uvedomila som si, že duchovné putovanie ľudstva nesie tie isté rysy tak v dnešnej dobe, ako aj v tej pred dvetisíc rokmi alebo skôr. Autor veľmi jednoduchým, úprimným a zrozumiteľným spôsobom približuje dejiny od starého Adama, ktorý zhrešil, cez Dávida, až po nového, osláveného Adama, Ježiša. A na tejto dejinnej ceste som vďaka podnetným komentárom autora dokázala identifikovať aj svoju osobnú duchovnú cestu. Autor cituje množstvo starozákonných proroctiev a žalmov, a tým jasnejšie vykresľuje Božie zámery s človekom - ľudstvom v dejinách, ale aj s každým z nás osobne. Hlavné posolstvo tejto knihy pre mňa osobne spočíva najmä v tom, že moje vnútro neostalo pre prečítaní bez odozvy... ;)

Pomohla vám táto recenzia?

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Poštovné zadarmo nad 39 €

Zákazníci nám píšu:

Viac hodnotení

Tak s takouto pružnosťou a rýchlosťou som sa ešte nestretla! Som nadšená! Veľmi sa teším na knihy. Budem u Vás nakupovať. Ponúkate zľavy na nákup.

Katarína

99 % zákazníkov <br/> nás odporúča

99 % zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

Možnosti platby

heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie