Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Mária

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Mária (2 recenzií)
05.01. 2017

Knihu som kúpila ako darček pod stromček pre svoju dcéru, ktorá sa začala zaujímať o minimalizmus ako životný štýl, tak som dúfala, že jej kniha pomôže sa zorientovať a že sa jej bude páčiť. Dcéra bola nadšená! Tlmočím jej hodnotenie: "Je prehľadná, zadelená do celkov, pričom na seba nadväzujú, najviac sa mi páči, že autorka je úprimná, podáva to zo svojho pohľadu, v knihe sú aj odkazy na stránky s praktickými radami, ako svoje plány uskutočniť. Odpporúčam ju všetkým, najmňa kresťanom, ktorí chcú vo svojom živote napredovať a majú radi výzvy."

Ruth Soukupová
skladom
11,54 €
Mária (2 recenzií)
05.01. 2017

Kniha je praktická, formát je predurčený na to, mať ju stále pri sebe a o to ide, nie je len na čítanie, je to pomôcka pre kresťana, plná potrebných modlitieb, v dnešnej dobe obzvlášť aktuálna. Odporúčam pre každého kresťana,ktorý sa nechce stratiť v dnešnom svete.

Imrich Degro
skladom
2,55 €
  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská