Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Beata

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Beata (7 recenzií)
24.07. 2019

Som spokojná s touto knižkou, je malá, spratná, obsahuje účinné modlitby, páter a exorcista Degro opäť nesklamal a je vidieť, že má dosť skúseností s beštiou, diablom, ktorý zdanlivým dobrom atakuje náš život a nič nám nedáva zadarmo, platíme svojou dušou.

Imrich Degro
skladom
2,55 €
Beata (7 recenzií)
16.07. 2019

Táto krásna malá knižôčka mi skutočne veľmi pomohla, sú v nej rôzne nádherné modlitby a skutočne, ak pozveme do nášho života Krista a dovolíme mu, uzdraviť nás, verím, že sa tak aj stane.

Elias Vella
skladom
4,27 €
Beata (7 recenzií)
21.09. 2018

Výborná malá knižočka o svätých, veľmi pekne, podrobne popísané s množstvom odkazov. Mňa veľmi zaujal svätý Leopold Mandic, výškou nízky kňaz, ale neuveriteľne charizmatický a plne oddaný Bohu.

Beata (7 recenzií)
21.05. 2018

Na strane 67 sa píše o mne, týmto ďalej a naveky ďakujem Pánu Bohu za moju záchranu a mojej rodiny a odporúčam skutočne každému prečítať si túto knihu. Keď nemáte v sebe Ducha svätého, neveríte ,,vďaka,, diablovi, ktorý vás pokúša, že diabol je žiaľ reálna entita a skutočne aj keď vykoná zdanlivé dobro pre človeka, v konečnom dôsledku ho vždy nenávidí a chce ho zabiť. Odporúčam prečítať aj prvú knihu „Zakázané svedectvo“ , na konci každej z týchto kníh nájdete aj veľmi účinné modlitby.

Tomáš Haburaj
skladom
5,53 €
Beata (7 recenzií)
07.03. 2018

Túto knižku si plánujem najbližšie kúpiť, počula som včera na rádiu Lumen rozhovor s Ganni Sinim a myslím, že sa ju oplatí kúpiť, ma 30 ročné skúsenosti a na konci hovoril jednu krásnu modlitbu, tak dúfam, že ju nájdem aj v tejto knižke, taliansky hovorím veľmi dobre, tak som si pozrela aj jeho videa a referencie na neho, tak knižku mám vo wishliste! :)

Gianni Sini
skladom
10,57 €
Beata (7 recenzií)
18.02. 2018

Som nesmierne vďačná Bohu za svätú Hildegardu, jej rady mi veľmi pomohli. Bola som taká chorá, že som už nemohla nič zjesť a skutočne jej špaldovú polievku som zjedla a postavila ma na nohy. Fenikel, škorica, muškátový orech, klinček atď, rôzne recepty na rôzne choroby. Každý tu nájde dosť dôležitých informácií, ktoré potraviny mu robia dobre a ktoré zle, napr. bravčové mäso sv. Hildegarda neodporúča konzumovať, lebo sviňa je nečistá a zje všetko, tiež neodporúča konzumovať hydinu, ktorá rýchlo lieta, teda žiadne kačky, husi, odporúča ale konzumovať sliepky, kuratá, taktiež nie všetky koreniny sú dobre pri rôznych chorobách.....Knihu veľmi odporúčam určite každému. Ja sa naďalej stravujem podľa tejto knihy.

Reinhard Schiller
skladom
6,69 €
Beata (7 recenzií)
18.12. 2017

Výborná kniha, diabol je reálny, nie je to žiadny výmysel, žiaľ mám osobnú skúsenosť, diablovi sa treba vzoprieť, odmietnuť ho a odíde, diabol je ale aj veľký klamár a pokušiteľ, preto treba mať stále v srdci Krista, modliť sa za spasenie našich duší a Kristus nás zachráni.

Tomáš Haburaj
skladom
5,34 €