Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Radoslav

V našej ponuke

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Radoslav (2 recenzií)
20.08. 2016

Ja napr. som sa oslobodil po dlhých rokoch, od telesných sexuálnych slabostí, žiadostivosti, pokriveného pohľadu na ženu, vzývaním prosbou ku svätým, k Panne Márii a veľa pomohli stigmy sv. pátra Pia. Prosil som nech mám takéto znamenia na rukách, keď rukou hreším, aby som naopak ruku, ranami Ježišovými mal uzdravenú, a dnes mi v pokušeniach, kt. iste prichádzajú aj po oslobodení, pomáha pohľad k tomuto svätému, pomohol i sv. Ján Pavol II., knihu odporúčam i modlitbu posvätného ruženca, ja sa ho v súčasnosti modlím, kde príde, je mojou najsladšou chvíľou byť s Máriou, Matkou Ježiša, pod krížom, pri tejto modlitbe, ako tiež Jej dieťa. Je to výhra v dnešnej dobe „potopy“.

Angela Musolesi; Gabriele Amorth
skladom
6,95 €
Radoslav (2 recenzií)
20.08. 2016

Zaujímavé čítanie o obdarovaných ľuďoch, o skutočnostiach života, ktoré sú prístupné všetkým ľudom, závisí od našej neustálej snahe, vôli hľadať Boha, napriek všetkým „nie“ našim slabostiam a mienke ľudí. Odporúčam.

Anna Katarína Emmerichová
skladom
7,83 €
  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská