Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Mária

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Mária (4 recenzií)
12.11. 2014

Odporúčam prečítať partnerom, ktorí začínajú mať vzťah, ktorí sa chystajú do manželského zväzku, ktorí sú už manželmi, ktorí sú už veľmi dlho manželmi a takisto aj rozvedeným, a aj slobodným ľuďom. V mnohom ľuďom otvorí oči pri nachádzaní chýb v budovaní vzťahu a dáva takisto nápady ako vylepšiť vzťah medzi ľuďmi.

Gary Chapman
skladom
8,25 €
Mária (4 recenzií)
12.11. 2014

Túto knihu som dostala vo veľmi ťažkej životnej chvíli ako súčasť povzbudenia zo strany priateľov. Už len obal vo mne vyvolal pocit toho, že tá kniha ma presvedčí o tom, že to zvládnem. Počas čítania som nadobúdala pocit, že problémy sú práve kvôli tomu tu, aby nás Pán Boh posunul niekam ďalej, niekam na lepšiu cestu. Odporúčam túto knihu ako povzbudenie vo chvíľach, keď už si kladieme otázku, prečo JA!

Max Lucado
skladom
7,28 €
Mária (4 recenzií)
12.11. 2014

Táto kniha vo mne počas čítania vyvolávala protichodné pocity, sklamanie z ľudí aj samej zo seba a to z dôvodu, že v mnohých momentoch si nevážime to, že môžeme tak blízko vnímať Božiu prítomnosť, Ježiša Krista, ktorý je tu len kvôli nám. Na opačnej strane popisuje ako môžme lepšie prežívať prítomného Ježiša v sviatosti. Musím sa priznať, že som sa cítila veľmi dotknutá tým, čo som tam prečítala a v mnohých veciach to na mňa sedelo, a presvedčilo ma to, aby som išla na svätú spoveď.

Catalina Rivas
skladom
1,46 €
Mária (4 recenzií)
12.11. 2014

Tento deviatnik som dostala ako darček a musím povedať, že je to jeden z najkrajších darov aký som kedy dostala. Je mi už veľa mesiacov povzbudením, vždy tam nájdem niečo nové, čo ma posilní. Je to pre mňa veľká sila v momentálnom ťažkom období života. Odporúčam ľuďom, ktorí strácajú vytrvalosť v súženiach, v stále pretrvávajúcich problémoch a strácajú odhodlanie bojovať.

Don Dolindo Ruotolo
skladom
0,34 €