Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa marek

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

marek (4 recenzií)
11.01. 2018

Tak ako každý rok, aj tento som nezačal bez toho aby som si neobjednal túto malú útlu knižočku s evanjeliami a rozjímaním na každý deň. Teší ma, že si ju po mojom odporúčaní objednali aj viacerí známi, ktorým sa táto knižočka zapáčila a je súčasťou ich každodenného čítania a zamyslenia...:-)

Štefánia Beňová (ed.)
vypredané
4,27 €
marek (4 recenzií)
21.05. 2016

Niet človeka na zemi, ktorý by nemal hoci aj len jeden či viacero životných uzlov, ktoré sa snaží rozpliesť. S mnohými vecami si nevieme dať rady, a myslím si že práve modlitba je ten začiatok ako možno tieto uzly rozuzliť a posunúť sa v živote ďalej. Sám Pán povedal proste a dostanete, nech je aj táto modlitba pre nás inšpiráciou ako si poradiť v živote s pre nás neriešiteľnými situáciami.

marek (4 recenzií)
21.05. 2016

Tak prečítal som od Anny Kataríny aj dielo Umučenie Pána Ježiša, ktoré sa mi zdalo ako čitateľovi zaujímavejšie a pútavejšie, v porovnaní s týmto dielom. Ale tak musíme uznať, že zjavenie Boha ľuďom sa naplno prejavilo v osobe J.Krista, tak tieto tajomstvá vyjavené Anne Kataríne sú len ľudským podaním, hoci iste majú čo povedať aj človekovi dnešnej doby, aby sa zamyslel aspoň na chvíľu o čom je život a k čomu je povolaný, aby nebol potom po skončení svojej pozemskej púte milo či nemilo prekvapený, že existuje ešte aj bytie mimo tohto nášho priestoru a času.

Anna Katarína Emmerichová
skladom
7,83 €
marek (4 recenzií)
01.01. 2015

Vrelo by som túto knihu odporučil každému mužovi, ktorý ma túžbu byť mužom takým, akého ho chce mať Boh. Ja som si túto knihu rozložil do 10 dni, a počas nich som si prečítal vždy jednu kapitolu z nej. Sú tam praktické úlohy na rozmýšľanie, a tiež výzvy pre ďalší život s Bohom. Myslím si, že autor sa celkom dobre zmocnil témy a iste táto kniha môže byť veľkou pomocou pre smerovanie vo viere pre nejedného muža. Aký je skutočný Boží muž, a môžem sa nim stať aj ja? To by mala byť otázka a zároveň aj pozvanie pre každého čitateľa. Tak prajem príjemne čítanie a následnú premenu života každému z čitateľov tejto krásnej publikácie...:-)

Larry Richards
vypredané
8,63 €