Zachej.sk Recenzie Recenzie používateľa Ľubomír

V našej ponuke

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Ľubomír (11 recenzií)
22.10. 2017

Tak ako ani jedna kniha z pera Maxa Lucada, ani táto nesklamala a ponúka nový uhol pohľadu na modlitbu Otče náš.

Max Lucado
skladom
5,72 €
Ľubomír (11 recenzií)
22.10. 2017

Skutočný príbeh, v ktorom je diabol nútený znova kapitulovať - tentoraz ho porazí sila manželskej lásky a vytrvalosti v modlitbe. Vynikajúce čítanie, ktoré nám dodá istotu, že ak je Pán Boh za nás, kto môže stáť proti nám?

Francesco Vaiasuso
skladom
8,63 €
Ľubomír (11 recenzií)
22.10. 2017

Veľmi pekne spracovaná kniha, ktorá poskytuje stručný pohľad na všetky knihy Svätého písma. Poznatky sú usporiadané prehľadne, zrozumiteľne a snažia sa naozaj pomôcť "spoznať Bibliu".

Peter Kreeft
vypredané
8,44 €
Ľubomír (11 recenzií)
22.10. 2017

Veľmi podnetné zamyslenia, ktoré výborne poslúžia pre prehĺbenie a pochopenie nedeľnej liturgie slova. Vrelo odporúčam všetkým.

Anton Fabian
vypredané
11,42 €
Ľubomír (11 recenzií)
22.10. 2017

Všetky hodnotné myšlienky a povzbudivé slová v tejto knihe sú čerpané z homílii, audiencii a rôznych príhovorov pápeža Františka. Niektoré sú iba na pár riadkov, niektoré aj na dve strany. Rozhodujúca však určite nie je dĺžka ale hĺbka úvahy. Myšlienky pápeža Františka sú na rôzne témy, ktoré sú popretkávané citátmi zo Svätého písma. Dotýka sa aktuálnych tém ako rodina, odpustenie, duchovný život, Duch Svätý, trpezlivosť Boha, radosť z viery, ale aj našej schopnosti prepojiť našu vieru so skutkami lásky a milosrdenstva a mnohé ďalšie. Vynikajúci duchovný sprievodca na celý rok, odporúčam :-)

Natale Benazzi (ed.)
skladom
6,60 €
Ľubomír (11 recenzií)
12.10. 2017

Táto kniha bola pre mňa veľmi povzbudzujúca. Láska a trpezlivosť s akou pristupovala denne Matka Tereza k najchudobnejším z chudobných, v ktorých videla prítomného Ježiša, boli ukážkou ako „Robiť malé veci s veľkou láskou“. Vďaka tejto knihe som si opäť uvedomil, aká je dôležitá bezhraničná dôvera Bohu v každej životnej situácii. Veľkým povzbudením bola aj sila Zázračnej medaily opísaná v knihe, kedy medaila otvorila cestu k zdanlivo nepriechodným situáciám či k politicky alebo osobnostne nenakloneným osobám k dielam Matky Terezy.

Leo Maasburg
skladom
13,58 €
Ľubomír (11 recenzií)
10.10. 2017

Kniha poslúži ako výborné obohatenie modlitby svätého ruženca, o to viac v mesiaci, ktorý je tejto modlitbe zasvätený. Aj prostredníctvom tejto knihy môžeme na nám známe tajomstvá nazerať novým, častokrát doteraz nepoznaným spôsobom. Kniha nemôže sklamať, tak ako nás nikdy nesklame ani Panna Mária, ku ktorej sa s dôverou utiekame.

Gabriele Amorth
skladom
7,27 €
Ľubomír (11 recenzií)
16.09. 2017

Autor Wilhelm Hünermann je známy svojím literárnym talentom opísať zaujímavo životopisné príbehy obľúbených svätcov a táto kniha je jeho ďalším skvelým produktom. Autor postupne predstavuje čitateľovi život svätého Antona Paduánskeho, ktorého život bol naozaj svätý a plný zázrakov, pričom vždy na prvom mieste bolo plnenie Božej vôle. Knihu vrelo odporúčam, ako aj ostatné diela Wilhelma Hünermanna.

Wilhelm Hünermann
skladom
7,76 €
Ľubomír (11 recenzií)
16.09. 2017

Kniha plná krásnych a veľmi hlbokých myšlienok. "Keď od neho chceli, aby opísal šírku svojej lásky, vystrel jednu ruku doprava, druhú doľava a umožnil, aby mu ich v tejto polohe pribili na kríž, nech viete, že zomrel z lásky k Vám."

Max Lucado
skladom
6,69 €
Ľubomír (11 recenzií)
16.09. 2017

Celá séria Evanjelium, ako mi bolo odhalené je naozaj obohacujúcim duchovným čítaním, ktoré na každej stránke knihy odhaľuje mnohé krásne príbehy, na základe ktorých sú pochopiteľnejšie viaceré udalosti zo Svätého písma. Určite odporúčam všetkým čitateľom.

Mária Valtorta
skladom
15,00 €
strana: 1 z 2
   späť  
         
  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská