Zachej.sk Doplnkový tovar Ružence, púzdra

Ružence, púzdra

(353 produktov) Zobrazujem 1 - 36 výsledkov z 353 produktov
strana: 1 z 10 Ďalej

Modlitba ruženca v sebe obsahuje stále sa opakujúce volania k Máriinmu orodovaniu. Je reakciou na biedu, úbohosť a utrápenosť človeka, dvíha ho z prachu a vedie ho na ceste k dôvere a nádeji v spásnu moc Kristovho kríža. Ruženec je predovšetkým vnútornou modlitbou, ktorá smeruje pozornosť veriaceho na Kristovu tvár.


strana: 1 z 10

K čomu teda slúžia zrniečka svätého ruženca? Hovorí sa, že ruženec je modlitba pre tých, ktorých by úplné ticho rozptyľovalo. Slová modlitby Zravas´ Mária sa stávajú prúdov, v ktorom dostávajú naše prosby a myšlienky slobodu plávať. Zrniečka ruženca na ruku, či ruženca na krk slúžia teda k tomu, aby nás viedli hlbšie do intímnej modlitby. Každé z nich v sebe nesie ružencové tajomstvo v ktorom sa ukrýva svedectvo Kristovej lásky a vernosti. Kníhkupectvo Zachej.sk ponúka širokú paletu klasických ružencov, ružencov do auta, desiatkov či ružencov v krabičkách, ktoré sa môžu stať vašim verným spoločníkom v modlitbe.

V našej ponuke

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská