Zachej.sk Témy SHOP ROKU 2016

SHOP ROKU 2016

Shop Roku 2016

Uvedomujeme si, že to, čo môžeme žiť, nie je samozrejmosť.

  • Nie je samozrejmosťou každý deň sa zobudiť a ísť do práce, ktorá je zároveň našim splneným snom.
  • Nie je samozrejmosťou, že máme privilégium šíriť Božie kráľovstvo spôsobom, ktorý na jednej strane oživuje naše srdcia a na strane druhej prináša radosť aj vám.
  • Čoraz viac si uvedomujeme, ako Pán s ľahkosťou vyzdvihol na povrch práve tie naše dary a talenty, aby si nimi poslúžil na dobré dielo, prinášajúce ľuďom radosť.
  • Čoraz viac si uvedomujeme, že stojíme uprostred niečoho dôležitého – niečoho, čím môžeme zmeniť Slovensko.
  • A čoraz viac si uvedomujeme, že v tom nie sme a nemôžeme byť sami. Že bez vás - našich zákazníkov by sme neboli tam, kde sme a naše úsilie by mnohokrát padlo do neúrodnej pôdy.

To, čo robíme sa snažíme robiť najlepšie ako vieme a nikdy nás neprestane baviť zlepšovať naše služby. Veď ak svetské veci môžu byť perfektné, o čo viac si tú najvyššiu kvalitu zaslúži kresťanský projekt a spolu s ním aj vy. Ďakujeme, že si naše nasmerovanie na zákazníka všímate a že ho oceňujete!

Nuž, ale všimli si nás aj inde. V súťaži Heuréka SHOPROKU 2016 sme získali prvé miesto a to hneď dvakrát. V silnej konkurencii sme vyhrali nielen podkategóriu Knihy a e-čítanie, ale aj celú hlavnú kategóriu Zábava a voľný čas.
Je to skvelé, priatelia, a je to skvelé práve kvôli vám. Ste nám drahí práve tak, ako tá krásna soška, ktorá od marca 2017 zdobí priestory Zachej.sk. Je znamením toho, že máme nielen služby na prvotriednej úrovni, ale aj vynikajúcich zákazníkov, ktorí ich vedia oceniť. A za to vám z celého srdca ďakujeme.

Veríme, že kníhkupectvo Zachej.sk nie je len jednou z mnohých predajní, ale najmä miestom, kam sa radi vraciate a viete, že ste tu vítaní. Ďakujeme za vašu vernosť a pozitívne hodnotenie našich služieb. Našu prácu robíme s radosťou a vieme, že to cítite aj vy.

Ešte raz ďakujeme - bez vás by sme neboli tam, kde sme teraz! A v neposlednom rade ďakujeme Bohu - za to, že požehnal naše životy skvelými príležitosťami a neustále drží nad nami svoju ruku.

Veríme, že tento rok vám prinesieme ešte viac radosti, viac spokojnosti a viac povzbudenia. Tešiť sa môžete na celkom novučičké knihy z nášho vydavateľstva Zachej.sk, ktoré vám otvoria dvere do rôznych oblastí života a viery a pomôžu vám žiť život v plnosti.

Dozvedieť sa viac

V našej ponuke

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská