Knihy od: Francis MacNutt • Zachej.sk

Francis MacNutt

(2 produkty)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Premohol ma Duch Svätý
Premohol ma Duch Svätý

Francis MacNutt

Duch Svätý vždy konal neočakávanými spôsobmi. Nikdy však asi nie čudnejším spôsobom, ako keď premáha ľudí smiechom alebo spôsobuje, že padajú na zem!Boh obnovuje radost v živote kresťana. Napokon aj Biblia hovorí: "Radosť v Pánovi je tvojou silou," píše David Pytches vo svojom predslove, v ktorom komentuje podobnosti medzi premožením Duchom Svätým a rozmáhajúcim sa javom charakterizovaným smiechom.Ked Francis MacNutt po prvý raz videl jav padania pod „mocou Ducha“, podobne ako mnohí iní, nevedel, čo si myslieť. Potom sa to začalo diať aj v jeho vlastnej službe. Jednou z prvých vecí, ktorú zistil je, že spočívanie v Duchu Svätom (ako to najradšej nazýva), nie je žiadnou novinkou! Predkladá mnohé príklady tohto javu z dejín Cirkvi; v určitých zložkách Katolíckej cirkvi i v protestantských duchovných prebudeniach.Dielo Premohol ma Duch Svätý je nabité biblickou múdrosťou a citlivosťou, ktoré sa pokúša odpovedať na väčšinu možných otázok:Nejde len o moc sugescie?Aké duchovné dobrá z toho plynú?Nevedie to k márnomyseľnosti a súťaživosti?Ako môže byť niečo dobré, keď to vyvoláva rozdelenie a kontroverziu?„Z vlastnej skúsenosti sa všetci, ktorých premohol Duch Svätý, či padli, alebo sa začali chvieť, či veľmi stíchli a upokojili sa, alebo začali hovoriť jazykmi, vyjadrili, že ich skúsenosť je úžasná a že ich priviedla ešte bližšie k Bohu.“ John Wimher

Skladom

5,72 €

Homosexualita
Homosexualita

Francis MacNutt

Možno sa z nej uzdraviť?. Autor knihy nám ponúka riešenie aj pre zranené ľudské bytosti vo veľmi chúlostivej a azda aj najzraniteľnejšej oblasti človeka.Hoci sa táto publikácia týka len veľmi malej časti národa, bude dobré, ak aj zvyšok našej populácie bude poznať riešenie na tento problém a nebude klamaný a zavádzaný svetskými médiami, ktoré ho v posledných rokoch tak vehementne a neúmerne zveličujú a kladú do popredia pri každej príležitosti.Iba pravda oslobodzuje človeka zo zajatia lží a výmyslov.

Skladom

3,40 €

Modlime sa za naše počaté dieťa
Modlime sa za naše počaté dieťa

Francis MacNutt; Judith MacNutt

Nová Božia generácia - naša nádej. Čo by sa mohlo stať, keby matky v požehnanom stave a ich manželia sa naučili spolu modliť za svoje počaté dieťa - už pred jeho narodením?Francis a Judith Mac Nuttovci veria, že ak by sa dostatočný počet manželských párov začal modliť za svoje prichádzajúce deti, došlo by k jemnej revolúcií. V tejto knihe sa s nimi delia o svoje presvedčenie, že "Ježiš naozaj chce požehnať vaše dieťa, naplniť ho láskou a priviesť ho do rodiny svojho Otca." Autori uvádzajú príklady nádhernej zmeny, ktorú prináša modlitba. Manželia McNuttovci sú široko - ďaleko známi svojou službou uzdravovania a sú rodičmi dvoch detí.

Vypredané

4,85 €

Modlitba, ktorá uzdravuje
Modlitba, ktorá uzdravuje

Francis MacNutt

Ako sa modliť za uzdravenie v rodine. Modlitba doma je veľmi krásnou a osožnou skúsenosťou. Dá sa ľahko naučiť ak ľudí učíme a povzbudzujeme, aby ju vyskúšali. Dúfam, že táto malá knižka pokryje potreby rodín, ktoré sa chcú učiť, ako sa čo najjednoduchšie modliť doma za uzdravenie členov svojej rodiny.Chcel by som, aby táto kniha pomohla roznietiť jemnú revolúciu, ktorá povedie rodiny k spoločnej modlitbe. Dúfam, že ukáže, ako sa môžete modliť za uzdravenie spolu s manželom, manželkou, s vaším dieťaťom či priateľmi. Málokto pozná moc, ktorú dostali rodičia od Boha Stvoriteľa a silu, ktorá prúdi cez ich sviatostné manželstvo na všetkých členov rodiny. Spoznajte nepoznané. Skúste a presvedčte sa, aké divy dokáže vytrvalá modlitba rodiča.

Vypredané

2,23 €

Služba osvobozování od zlých duchů
Služba osvobozování od zlých duchů

Francis MacNutt

Služba osvobozování od zlých duchů je tématem, které je pro naše západní myšlení výzvou. I v církevních kruzích se setkáme s mnohými, kteří existenci personifikovaného zla vůbec neuznávají, svědectví Bible a obzvláště Nového zákona chápou pouze jako symbolické vyjadřování. Francis MacNutt předkládá praktickou příručku pro pastorační službu v oblasti osvobozování (a s ním spojeného vnitřního uzdravování).Těžištěm knihy je uvedení do vlastní služby osvobozování, a to velmi konkrétní formou. Kniha vychází z četných osobních zkušeností autora a jeho spolupracovníků, je zakotvena v solidním biblickém učení o zlých mocnostech, o moci Ježíše Krista nad nimi a o pověření Ježíšových učedníků sloužit na tomto poli. Autor vysvětluje, jak rozpoznat démonickou svázanost, jaké má příčiny, s jakými kategoriemi zlých duchů se lze setkat, a přináší i praktické instrukce, jak s nimi zacházet.Rozlišuje mezi svázaností (démonizací) a posedlostí, mezi svázaností a psychickými poruchami, a dokonce i mezi svázaností a emocionálními zraněními. MacNuttův přístup předpokládá, že modlitba víry bude uplatňována ve spolupráci s medicínou a psychologickým poradenstvím.

Vypredané

11,54 €

Služba uzdravování
Služba uzdravování

Francis MacNutt

Francis MacNutt rozlišuje čtyři oblasti uzdravení Boží mocí – odpuštění hříchů, vnitřní uzdravení (uzdravení emocí), fyzické uzdravení a osvobození od zlého, přičemž vidí tyto oblasti v souvislostech. Cenné je i katolické zasazení charismatu do kontextu božských ctností (víry, naděje a lásky) a svátostí, čímž se liší od pojetí hnutí víry a jiných nestandardních směrů.Za jeho vyučováním stojí zkušenost mnoha desetiletí této služby na mezinárodní úrovni i konzultace s dalšími lidmi, kteří slouží modlitbou za uzdravení. Nevyhýbá se ani úskalím této služby a běžným předsudkům vůči ní, ale pro naše povzbuzení přináší i řadu svědectví o působení Boží moci skrze modlitbu obyčejných lidí v dnešní době. V daném tématu jde zřejmě o to nejlepší na trhu v katolickém prostředí.

Vypredané

11,64 €

Uzdravovanie
Uzdravovanie

Francis MacNutt

Francis MacNutt, PhD. je priekopníkom a široko-ďaleko rešpektovaným odborníkom v modernom oživení služby uzdravovania. On i jeho manželka Judith sú vedúcimi Christian Healing Ministries na Floride. Táto kniha je dobrým liekom od múdreho, súcitného uzdravovateľa na chorobu, ktorou je postihnutá dnešná Cirkev.Po správnom diagnostikovaní váhavosti Cirkvi úplne uznať a privlastniť si uzdravujúcu službu Ježiša Krista, autor predpisuje vyváženú a zdravú liečbu, ktorá zasýti hlad a smäd tých, ktorí hľadajú Božiu uzdravujúcu moc a spúta zranenia spôsobené príliš nadšenými a podvodnými praktikami uzdravovania.

Vypredané

7,28 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Poštovné zadarmo nad 39 €

Zákazníci nám píšu:

Viac hodnotení
user avatar

Ste jednoducho úžasní v rýchlosti! Včera medzi 10-11.00h som urobila u vás objednávku a hneď aj zaplatila okolo 11.00h.. A nechápem, ale dnes ráno o 7.12h mi už pošta dala vedieť, že mam zásielku uloženú na nasej pošte. Jednoducho žasnem :-) Keby sme takto poctivo a rýchlo pracovali všetci na Slovensku, tak by nám tu bola radosť žiť! Chcem si z vás vziať príklad a vybavovať veci tak rýchlo ako to dokážete len vy. S pozdravom a prianím požehnania do vašej práce.

Zuzana

99 % zákazníkov <br/> nás odporúča

99 % zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2023 Zachej.sk