Francis MacNutt

(2 produkty)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
Dotlač
Modlime sa za naše počaté dieťa
Modlime sa za naše počaté dieťa

Francis MacNutt; Judith MacNutt

Nová Božia generácia - naša nádej. Nie je nič dôležitejšie v živote tehotnej mamičky, ako modlitba za jej počaté dieťa. Možno je to pekná túžba, no ako ju aj realizovať? A ako zapojiť do modlitby aj nastávajúceho otca?Štúdia v knihe Modlime sa za naše počaté dieťa poukázala na to, že iba 1% kresťanských rodičov sa modlí za svoje nenarodené dieťa. Rodičia, ktorí otvoria svoje srdce v modlitbe za nenarodené dieťa, môžu očakávať požehnanie aj po narodení. Požehnanie rodiny vychádza z Ježišovho prisľúbenia, že kde sú dvaja alebo traja v jeho mene, tam bude medzi nimi on sám. A tak z detí, sprevádzaných modlitbou, rastie nová Božia generácia – naša nádej.Odporúčame: Modlitbičky pre tehotné mamičky (2015).

Skladom

4,85 €

Homosexualita
Homosexualita

Francis MacNutt

Možno sa z nej uzdraviť?. Príliš často, zvlášť v cirkvi, sú vo vzťahu k homosexualite spôsobené hlboké trhliny a bolestné nedorozumenia. Je naozaj možné domnievať sa, že homosexuáli si svoj spôsob života nevybrali a popri tom sa pridŕžať Biblie, ktorá tvrdí, že ich správanie je hriešne?Áno, hovorí autor Francis MacNutt a to všetkých privádza k novému poznaniu: Ježiš Kristus môže zmeniť homosexuálnu orientáciu tak, aby sa ona alebo on skutočne mohol/a stať heterosexuálom. Čo sa skrýva za týmto jednoznačným tvrdením je popísané v tejto knihe.Zarážajúca striktnosť a jasnosť knihy Homosexualita upevní názor každého, kto cíti, že homosexualita nie je v poriadku... A homosexuáli, ktorí tužia niečo zmeniť zistia, že špecifická modlitba prináša neobyčajné výsledky.

Skladom

3,40 €

Premohol ma Duch Svätý
Premohol ma Duch Svätý

Francis MacNutt

Keď sa Francis MacNutt v roku 1975 nado mnou modlil počas bohoslužby za uzdravenie, odpočíval som v Duchu dve hodiny a dvadsať minút. Počas toho som si nielen uvedomil, že som neodpustil istým ľuďom (čo som si dovtedy neuvedomoval), ale naučil som sa viac aj o podstate a požiadavkách kresťanského odpúšťania, než som chápal z prednášok alebo kníh. Duch Svätý mi dal o tejto veci oveľa väčšie poznanie, čo považujem za jedno z najväčších duchovných požehnaní môjho života...Francis MacNutt sa vo svojej knihe Premohol ma Duch Svätý venuje fenoménu "spočinutia, usnutia v Duchu Svätom." Knihu podkladá osobnými skúsenosťami a svedectvami ľudí, za ktorých sa modlil počas svojej dlhoročnej modlitebnej služby.Odporúčame Vám publikáciu Litánie k Duchu Svätému s rozjímaniami (2023).

Vypredané

5,72 €

Modlitba, ktorá uzdravuje
Modlitba, ktorá uzdravuje

Francis MacNutt

Ako sa modliť za uzdravenie v rodine. Autor svojou knihou Modlitba, ktorá uzdravuje poukazuje na fakt, že Boh a naša modlitba k nemu stále lieči, a že nasledovníci Ježiša sa môžu stať jeho nástrojom v tomto poslaní.Autor opisuje ako sa modliť sa zdravie alebo uzdravenie, ako byť trpezlivý v modlitbe a ako sa modliť našimi vlastnými slovami, aby sme nemali pocit ustavičného verklíkovania toho istého stále dokola.Všetci kresťania sú pozvaní k modlitbe sa za chorých členov rodiny a priateľov. Táto kniha nám pomôže pochopiť, že Boh je stále s nami a stará sa o zdravých aj chorých.

Vypredané

2,23 €

Služba osvobozování od zlých duchů
Služba osvobozování od zlých duchů

Francis MacNutt

Už takmer päťnásť rokov kniha Služba osvobodzování od zlých duchů pomáha všetkým, ktorí sa zaujímajú o oblasť duchovnej pomoci na ceste oslobodenia a uzdravenia. Teraz je tu však nová, zrekonštruovaná verzia pripravená pre ďalšiu generáciu veriacich.Kniha odpovedá na dôležité otázky týkajúce sa oslobodenia, ako napríklad:Utláčajú zlí duchovia ľudí aj dnes?Môže byť kresťan napadnutý zlým duchom?Dielo sa tiež rozprestiera nad škálou tém ako:mylné predstavy o vyslobodení,biblický základ pre oslobodenie,zlo a moc falošného rozsudku.Kniha ponúka rozumné vysvetlenia na mnohé z nezodpovedaných otázok o diablovi.

Vypredané

11,54 €

Služba uzdravování
Služba uzdravování

Francis MacNutt

Toto revidované a rozšírené vydanie MacNuttovho bestselleru Služba uzdravování poskytuje kontext, v ktorom autor opisuje proces hojenia a záchrany.Francis MacNutt pokrýva témy, ktoré obsahujú základ viery, opisuje druhy rán a spojenie medzi sviatosťami a liečením. Prejednáva nové objavy medzi spojením fyzickým a duchovným, vrátane vedeckých štúdii o liečivej sile modlitby.

Vypredané

11,64 €

Uzdravovanie
Uzdravovanie

Francis MacNutt

Francis MacNutt, PhD. je priekopníkom a široko-ďaleko rešpektovaným odborníkom v modernom oživení služby uzdravovania. On i jeho manželka Judith sú vedúcimi Christian Healing Ministries na Floride. Táto kniha je dobrým liekom od múdreho, súcitného uzdravovateľa na chorobu, ktorou je postihnutá dnešná Cirkev.Po správnom diagnostikovaní váhavosti Cirkvi úplne uznať a privlastniť si uzdravujúcu službu Ježiša Krista, autor predpisuje vyváženú a zdravú liečbu, ktorá zasýti hlad a smäd tých, ktorí hľadajú Božiu uzdravujúcu moc a spúta zranenia spôsobené príliš nadšenými a podvodnými praktikami uzdravovania.

Vypredané

7,28 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Katarína, pred týždňom

Precízne zabalené knihy, rýchle doručenie, možnosť platby na dobierku, záložka od Zacheja sa mi veľmi páči

userAvatar

Michaela, pred týždňom

Bývám spokojená s obchodem, vždy si tu vyberu něco, co mě zaujme:).

userAvatar

jela, pred týždňom

Rýchle dodanie, nádherné produkty. ODPORÚČAM!!!

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk