Zachej.sk Recenzie

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Napíšte recenziu a vyhrajte 20 € poukážku na nákup v Zachej.sk

20 € poukážku na nákup tovaru na Zachej.sk za mesiac august 2018 získava p. Marta za názor na Utrpenie a radosti očistca. Blahoželáme!
Zobraziť celý zoznam výhercov (klik na rozbalenie)

Dočítali ste knihu a chcete sa o svoj názor podeliť? Vaše názory pomáhajú ďalším stovkám ľudí, ktorí sa rozhodujú, či si knihu prečítať. A navyše, každý mesiac žrebujeme jedného recenzenta, ktorý od nás získa poukážku v hodnote 20 € na nákup produktov v ponuke kresťanského kníhkupectva Zachej.sk

Zakladné podmienky súťaže: (podrobný štatút súťaže)

  • registrujte sa na Zachej.sk a píšte názory ako prihlásený užívateľ
  • vyhľadajte knihu, ku ktorej chcete napísať svoj názor
  • rozsah recenzie viac ako 100 znakov + ohodnoťte knihu hviezdičkami
  • v jednom mesiaci môžete napísať viac recenzií, zvýšite si tým šancu na výhru

Jakub (1 recenzií)
19.09. 2018

Vynikajúca kniha! Človek by od knihy, ktorú napísala vizionárka, očakával, že bude takpovediac trochu "prezbožná". Opak je pravdou. Kniha je plná humoru a slobody: "Ak chcete, verte mi, ale môj svet sa nezrúti, ak mi veriť nebudete..." Ja som ju čítal v anglickej (myslím, že originálnej) verzii, neviem sa vyjadriť ku slovenskému prekladu, hádam bude dobrý...

Mirjana Soldo
skladom
9,52 €
Soňa (2 recenzií)
19.09. 2018

Na rozdiel od predošlých diel, kde páter Amorth viac opisuje diabla, tak tu sa neupriamuje pozornosť naňho ale na láskavosť dobrého Boha. Okrem iného tu autor predstavuje niektoré (falošné) predstavy o Bohu. Osobne ma najviac zaujali odpovede na dve pálčivé otázky – prečo Boh dovoľuje, aby nás diabol pokúšal a prečo má zmysel nastaviť druhé líce.

Gabriele Amorth
skladom
8,73 €
Dominik (5 recenzií)
19.09. 2018

Keď sa chcete inšpirovať životom nejakého svätca, v tomto prípade svätice, Faustínku môžem len odporúčať. Doma mám zelené vydanie tohto denníčka. Denníček odzrkadľuje duchovný život Faustínky, jej priame rozhovory so Spastieľom, atď. :) Denníček je aj v audioverzii :) Známy je aj film, kde Faustínku nadabovala známa slovenská herečka Monika Hilmerová :)

Faustína Kowalská
skladom
9,60 €
Dominik (5 recenzií)
19.09. 2018

Nádherné svedectvo Glorie Polo, ktorú zasiahol blesk a aj vďaka modlitbám a veľkému Božiemu milosrdenstvu prežila a prehodnotila svoj život. Kniha je veľmi zaujímavá. Číta sa ľahko a rýchlo :)

Gloria Polo
skladom
1,84 €
Dominik (5 recenzií)
19.09. 2018

Táto kniha, resp. list od nášho nebeského Ocka ma veľmi napĺňa a naplňuje radosťou. Existuje mnoho ľudí ktorí, nepoznajú čo je to otcovská láska, alebo aké je to mať otca, ktorý miluje a preto nedokážu naplno pochopiť úprimú, bezhraničnú lásku Boha voči nám. Pri uvedomení si, akí sme hriešni a koľko lásky sa nám od Ocka dostáva, sa mi stále tlačia slzy do očí. Odporúčam všetkým :)

Barry Adams
skladom
9,60 €
Anna (1 recenzií)
18.09. 2018

Je to super, že vyšla takáto kniha, ktorá hovorí skutočnú pravdu, ktorá sa odohrala v Medžugorie a sú tam veľké obrátenia a zázraky. Sama som prežila zázrak obrátenia vďaka za knihu.

Mirjana Soldo
skladom
9,52 €
overený zákazník
18.09. 2018

Výborná kniha skvělého spisovatele.

John Bevere
skladom
7,37 €
overený zákazník
18.09. 2018

Výborná kniha skvělého spisovatele.

John Bevere
skladom
8,25 €
overený zákazník
18.09. 2018

Veľmi dobre štylistický upravená kniha, ľahké čítanie.

Sonja Corbitt
skladom
9,59 €
overený zákazník
18.09. 2018

Dobré vyzerá. Pre niektoré prsty príliš mohutný.

strana: 1 z 630
   späť