Zachej.sk Recenzie

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Napíšte recenziu a vyhrajte 20 € poukážku na nákup v Zachej.sk

20 € poukážku na nákup tovaru na Zachej.sk za mesiac marec 2019 získava p. Zuzana za názor na knihu Modlitbičky pre tehotné mamičky. Blahoželáme!
Zobraziť celý zoznam výhercov (klik na rozbalenie)

Dočítali ste knihu a chcete sa o svoj názor podeliť? Vaše názory pomáhajú ďalším stovkám ľudí, ktorí sa rozhodujú, či si knihu prečítať. A navyše, každý mesiac žrebujeme jedného recenzenta, ktorý od nás získa poukážku v hodnote 20 € na nákup produktov v ponuke kresťanského kníhkupectva Zachej.sk

Zakladné podmienky súťaže: (podrobný štatút súťaže)

  • registrujte sa na Zachej.sk a píšte názory ako prihlásený užívateľ
  • vyhľadajte knihu, ku ktorej chcete napísať svoj názor
  • rozsah recenzie viac ako 100 znakov + ohodnoťte knihu hviezdičkami
  • v jednom mesiaci môžete napísať viac recenzií, zvýšite si tým šancu na výhru

Scarlet (2 recenzií)
23.05. 2019

Knihu som si zakúpila až po prečítaní Novény odovzdanosti, kt. napísal sám kňaz. Mal veľmi ťažký život, bolesti a trápenia. Život ani Cirkev ho nešetrili a napriek všetkému jeho pokora a viera v Boha sú neotrasiteľné. Páter Pio hovoril o ňom ako o výnimočnom človeku, svätcovi a veľmi si ho vážil.

Joanna Bątkiewiczová-Brożeková
skladom
9,60 €
Scarlet (2 recenzií)
23.05. 2019

Kniha je výborne napísaná, pútavo, páter Pio je fenomén.Táto kniha dáva celkový pohľad na jeho život, postoje, ľudí okolo neho, prostredie, v ktorom sa pohyboval. Má toľko čo povedať človeku, že by som ju každému dala čítať, nikto neostane ľahostajný. Ja som o kúpe vôbec nepochybovala. Páter Pio prežil množstvo bolesti, a preto bol veľmi citlivý na bolesť iných. Muž modlitby, najmä odporúčal sv. ruženec. Povedal: "Snaž sa milovať Máriu a rob všetko preto, aby ju aj iní milovali. Vždy sa modli ruženec a všetko bude v poriadku. Satan chce zničiť túto modlitbu. Táto modlitba je triumfom Toho, ktorý je Pánom všetkého." Knihu vrelo odporúčam každému!

Renzo Allegri
vypredané
13,48 €
overený zákazník
23.05. 2019

Jednoznačne odporúčam, kniha je prehľadne rozdelená na jednotlivé týždne a dni pôstu od popolcovej stredy až po sviatočný deň Veľkonočná nedeľa. V každom týždni sa rozjima nad jedným zo smrteľných hriechov, z čností, zo zranení a zo znakov uzdravenia.

Ken Kniepmann
skladom
6,95 €
overený zákazník
22.05. 2019

Vybrala som si túto knihu, lebo som nevedela čo je okultizmus, čo do toho všetko spadá. Teraz viem, že som bola hlúpa a naivná. Táto kniha ma posunula k Bohu a Ježišovi, za čo ďakujem.

Imrich Degro
skladom
5,19 €
overený zákazník
22.05. 2019

Vhodná pre chlapcov.

overený zákazník
22.05. 2019

Knižka je podľa mňa vhodná aj pre deti.

Martin Uháľ
skladom
4,27 €
overený zákazník
21.05. 2019

Knihu som mal už dlhšie vyhliadnutú a dokonale vtiahne čitateľa do deja spred 2000 rokov.

Mária Valtorta
skladom
15,00 €
overený zákazník
21.05. 2019

Autor trafil klinec po hlavičke.

Marek Orko Vácha
skladom
6,30 €
overený zákazník
21.05. 2019

Dobrý text, excelentne podané....

Štěpán Smolen
skladom
10,57 €
Andrej (4 recenzií)
20.05. 2019

Výborná a zrozumiteľne napísaná kniha. Veľmi ju odporúčam. Mám len dve výhrady - význam vzťahu detí s otcom odbila len ako harmonizujci doplnok vzťahu s matkou. Ak by to bolo naozaj tak, neriešili by sme ťažké problémy dospelých žien so sebaúctou a celé spektrum hlbokých problémov mužov, ktoré sa viažu na chýbajúceho alebo nezrelého otca (viď. Juraj Sedláček, Józef Augustyn, Kevin Leman...) Druhú výhradu mám k nepochopeniu prirodzenej mužskej agresivity, ktorú autorka navrhuje vlastne udusiť, namiesto toho, aby sa ju chapci naučili kontrolovať a ovládať správnym smerom. Zženštelí chlapci nie sú zrelí, utekajú pred problémami, nedokážu sa zastať svojej rodiny keď treba, núdnych, ani spoločnosti a ani ich vnútorné pežívanie nie je plnohodnotné. (John Eldredge, Juraj Hajkovský, Marek Domes). A ešte čo sa týka vzdelávania, nie je pravda, že naše bývalé vzdelávanie nikto neobdivuje, do očí bijú rozdiely pri porovnaní slovenských generácií so zahraničnými, keď ešte u nás školstvo fungovalo a v ktorom mala svoje miesto aj disciplnína a ten zaznávaný dril. Dobrí pedagógovia nimi nezabíjali tvorivosť, ale práve naopak, dávali jej krídla a zároveň aj čnosti ako pevnú vôľu a nohy na zemi v reálnom svete.

Slávka Kubíková
skladom
13,39 €
strana: 1 z 769
   späť