Recenzie

Recenzie

(vaše názory na knihy + súťaž)

Napíšte recenziu a vyhrajte 20 € poukážku na nákup v Zachej.sk

20 € poukážku na nákup tovaru na Zachej.sk za mesiac február 2023 získava p. Lenka za názor na knihu E-kniha: Akita: Krv a slzy Matky. Blahoželáme.

Dočítali ste knihu a chcete sa o svoj názor podeliť? Vaše názory pomáhajú ďalším stovkám ľudí, ktorí sa rozhodujú, či si knihu prečítať. A navyše, každý mesiac žrebujeme jedného recenzenta, ktorý od nás získa poukážku v hodnote 20 € na nákup produktov v ponuke kresťanského kníhkupectva Zachej.sk

Zakladné podmienky súťaže: (podrobný štatút súťaže)

  • registrujte sa na Zachej.sk a píšte názory ako prihlásený užívateľ
  • vyhľadajte knihu, ku ktorej chcete napísať svoj názor
  • rozsah recenzie viac ako 100 znakov + ohodnoťte knihu hviezdičkami
  • v jednom mesiaci môžete napísať viac recenzií, zvýšite si tým šancu na výhru
Zasvätenie sa svätému Jozefovi

Zasvätenie sa svätému Jozefovi

Donald Calloway

-15%

10,97 €

5,0
M
Mária (107)

21. marca 2023

Toto nie je obyčajná kniha, toto je skvost medzi knihami, lebo prostredníctvom nej spoznáte skvost a zasvätíte sa skvostu medzi svätými, svätému Jozefovi. Treba si však uvedomiť, že po úkone zasvätenia nestačí odložiť knihu na poličku, ale treba pokračovať v úcte k sv. Jozefovi napr. prostredníctvom krásnych modlitieb, ktoré v knihe nájdete, a niektoré z nich dokonca napísal sám autor knihy. Po zasvätení sa sv. Jozefovi sa vo Vašom živote určite niečo zmení, veď predsa sa stanete duchovnými deťmi sv. Jozefa! Minimálne si osvojíte aspoň nejakú z čností sv. Jozefa, alebo na Vašom nočnom stolíku bude spať sv. Jozef, tak ako odteraz spí aj na mojom a v snoch bude predkladať Vaše trápenia, radosti, vďaky či prosby Bohu. Že neviete o čo ide? Teraz v mesiaci, ktorý je zasvätený tomuto skrytému pokladu, sv. Jozefovi, je vhodný čas na to, aby ste to možno aj vďaka tejto knihe zistili a odhalili skrytý poklad, ktorý máme v našom duchovnom otcovi.

Svätá Biblia: Roháčkov preklad s indexmi - tmavomodrá

Svätá Biblia: Roháčkov preklad s indexmi - tmavomodrá

-15%

28,05 €

3,0
Š
Štefan (2)

20. marca 2023

Kúpil som si túto bibliu, ale keď som zistil aký je jej obsah... bol som sklamaný. Boli tam skomolené slová...napr. Bôh namiesto Boh, svodok namiesto svedok, poď a vidz... a podobné slová, ktoré sa nevyskytujú v Slovenskom slovníku.... a potom som zistil, že sa to tlačilo v Číne... tak asi tam je ten kameň úrazu. Milovaní ... dávajme pozor, čo čítame aj čo tlačíme aj čo predávame aby sme všetko robili na Slávu a česť Božiu. Požehnaný deň všetkým.

V zlatej knihe života

V zlatej knihe života

Bruno Ferrero

-15%

4,17 €

5,0
E
verified
Erika (152)

20. marca 2023

Všetky knižočky od Bruna Ferrera obsahujú poučné príbehy, zakončené peknou myšlienkou. Sú to také jednohubky na každý deň. Potešia, ale aj nútia k zamysleniu.

Zastavenia Krížovej cesty

Zastavenia Krížovej cesty

Catalina Rivas

-15%

1,02 €

5,0
M
verified
Mária (107)

19. marca 2023

Ide v podstate o "skrátenú verziu" knihy Kristovo utrpenie, ktoré diktoval sám Ježiš Cataline.

Kristovo utrpenie

Kristovo utrpenie

Catalina Rivas

-15%

2,98 €

5,0
M
verified
Mária (107)

19. marca 2023

Aj túto knihu možno využiť počas pôstneho obdobia, (a nielen počas neho), pri rozjímaní nad Ježišovým utrpením. Ja som si pri jej čítaní predstavovala, ako Ježiš sedí vedľa mňa a hovorí mi, ako veľmi trpel fyzicky, ale hlavne ako veľmi trpel duchovne a duševne za hriechy celého ľudstva. A trpí tak vždy, keď hrešíme. Zároveň však cítiť jeho nekonečnú lásku a milosrdenstvo k človeku, a to dáva nádej, že vždy, keď ho budeme vo sviatosti zmierenia s úprimnou ľútosťou prosiť o odpustenie, vždy nám odpustí. Posledných pár stránok je venovaných aj utrpeniu našej matky Panny Márie.

Obrázok: Modlitba k svätému Gabrielovi Possenti

Obrázok: Modlitba k svätému Gabrielovi Possenti

-15%

0,10 €

5,0
K
verified
Katarína (7)

18. marca 2023

Výstižná modlitba. Obrázok je veľmi pekný.

Katechizmus pre veľkých i malých

Katechizmus pre veľkých i malých

-15%

4,25 €

5,0
K
verified
Katarína (7)

18. marca 2023

Výborný duchovný sprievodca, zrozumiteľný. Odporúčam.

Krížová cesta požehnávania

Krížová cesta požehnávania

Viera Nemcová; Václav Kocián

-15%

1,95 €

5,0
J
verified
Jitka (1)

17. marca 2023

Krásná křížová cesta vhodná k modlitbě pro tyto časy.

Goliáš musí padnúť

Goliáš musí padnúť

Louie Giglio

-15%

10,20 €

4,0
D
verified
Dávid (4)

17. marca 2023

Louie Giglio v knihe Goliáš musí padnúť uvažuje nad známym starozákonným príbehom Dávida a Goliáša. Príbeh, kde malý, ryšavý, ale zato odvážny pastier oviec Dávid, vystúpi z radu a zabije filištínskeho obra Goliáša, fascinuje kazateľov, pastorov a kňazov stále znova a znova. Autor predstavuje v knihe predstavuje skupinku obrov, ktorí nám znepríjemňujú život. Ide o obrov, ktorí na nás číhajú a v ich prítomnosti sa cítime zakliesnení, poviazaní, zmätení a nedokážeme žiť život v plnosti, ktorý nám prisľúbil Ježiš. Obor strachu, odmietnutia, pohodlnosti, hnevu, závislosti. Všetci poznáme aspekt príbehu, kedy pastier Dávid zabije obra iba prakom a zopár kamienkami, ale tentokrát kniha ponúka inú skutočnosť - Dávid vyhral boj tým, že vložil nádej do Boha, do Ježiša. Iba On je ten zabijak každého obra. Nie prak a moja zručnosť, ale jedine Boh.

Údolie - Oheň na vrchu

Údolie - Oheň na vrchu

Rick Joyner

-15%

10,20 €

5,0
D
verified
Dávid (4)

17. marca 2023

V poradí druhá kniha Údolie, zo série Oheň na vrchu, je pokračovaním prvej knihy Cesta. V tejto časti autor Rick predstavuje skupinku kresťanov, ktorí sa ocitajú pred neľahkou výzvou. Čaká ich prechod cez údolie, ktoré je plné bojov a nástrah, s ktorými sa doposiaľ nestretli. Fascinujúce dobrodružstvo, ktoré autor cez konanie a myslenie jednotlivých postáv príbehu znázorňuje, je dych berúce. Dary, slabosti, starosti, trápenia a zranenia každého člena skupiny formujú a odokrývajú charakter každej postavy/každého kresťana. Vďaka tomu sa môžeme s jednotlivými postavami stotožniť a spolu s nimi hľadať odpovede na otázky. Uprostred výziev údolia, ktoré z času na čas prežívame všetci, autor odokrýva zaujímavé zistenie, že uprostred každej temnej doliny sa nachádza aj kúsok neba, v ktorom je Boh stále prítomný a nikdy nás neopustí.

1 z 1512
logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

Zákazníci nám píšu:

Viac hodnotení
user avatar

Knihy som už kupovala na rôznych stránkach. Ale váš obchod je prehľadný, zaujala ma výhodná cena poštovného a prekvapivo extra rýchle doručenie.

Petra

99 % zákazníkov <br/> nás odporúča

99 % zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2023 Zachej.sk