Zachej.sk Recenzie

V našej ponuke

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Napíšte recenziu a vyhrajte 20 € poukážku na nákup v Zachej.sk

20 € poukážku na nákup tovaru na Zachej.sk za mesiac február 2018 získava p. Katarína za názor na knihu Svätý Charbel pustovník. Blahoželáme!
Zobraziť celý zoznam výhercov (klik na rozbalenie)

Dočítali ste knihu a chcete sa o svoj názor podeliť? Vaše názory pomáhajú ďalším stovkám ľudí, ktorí sa rozhodujú, či si knihu prečítať. A navyše, každý mesiac žrebujeme jedného recenzenta, ktorý od nás získa poukážku v hodnote 20 € na nákup produktov v ponuke kresťanského kníhkupectva Zachej.sk

Zakladné podmienky súťaže: (podrobný štatút súťaže)

  • registrujte sa na Zachej.sk a píšte názory ako prihlásený užívateľ
  • vyhľadajte knihu, ku ktorej chcete napísať svoj názor
  • rozsah recenzie viac ako 100 znakov + ohodnoťte knihu hviezdičkami
  • v jednom mesiaci môžete napísať viac recenzií, zvýšite si tým šancu na výhru

Juraj (1 recenzií)
22.03. 2018

Ak má niekto záujem hlbšie spoznať tohto svätca, je to veľmi dobrá pomôcka na každý deň nielen v marci. Pomôcka k modlitbe, aj čítanie je hodnotné.

Jozef Straka; Jozef Hančák (ed.); Amantion Akimjak (ed.)
skladom
8,73 €
Silvia (3 recenzií)
22.03. 2018

Už dávno som nečítala takú fantastickú knihu, ako je táto. Nie je hrubá, ale v jej útlosti si čitateľ nájde veľmi veľa. Páter Zamkovský jednoduchým, zrozumiteľným jazykom nazýva naše hriechy pravým menom, povzbudí, navedie k spôsobu nielen ich oľutovať, ale priam k radosti, že môžeme žiť s Bohom, zažiť Jeho milosrdenstvo a nájsť pre svoju dušu pokoj. Odporúčam ju všetkým, najmä tým, ktorí žijú v strachu, že niečo zanedbali, či na čosi zabudli, alebo pokazili.

Michal Zamkovský
skladom
3,69 €
Michaela (1 recenzií)
22.03. 2018

Kniha je super, je ako balzam na dušu. Keď ju človek otvorí hneď nájde odpovede na svoje otázky a pomoc pri nejakom probléme.

Arkadiusz Łodziewski
skladom
3,78 €
Dávid (23 recenzií)
22.03. 2018

Áno, prvotný názov hovorí o tom, že prioritne ide o knihu, ktorá je určená spovedníkom. Ak si však chce laik rozšíriť obzor a azda prehĺbiť poznanie o duchovnom živote, tak je to dobrá voľba. Pomáha pochopiť našich spovedníkov, ktorí sú tiež "len" ľudia a do spovednice prichádzajú často so svojimi nevyriešenými problémami. Určite ale poznáte tie momenty, keď pristúpite k sviatosti zmierenia s úmyslom posunúť sa vpred či vypočuť si nejakú radu, povzbudenie, no namiesto toho odchádzate sklamaní a niekedy dokonca aj ponížení či rozčúlení. Alfonz Mária de' Liguori poskytuje stále aktuálny model, ako by mala vyzerať hodnotná sviatosť zmierenia. Z môjho pohľadu laika by malo ísť o "povinnú literatúru," pre kňazov, ktorí - rovnako ako všetci - sa stále majú čo učiť a mali by sa snažiť neustále rásť aj v starostlivosti o duchovný rast kajúcnikov, ktorí cez nich potrebujú zakúsiť Božie milosrdenstvo.

Alfonz Mária de Liguori
skladom
5,43 €
Dávid (23 recenzií)
22.03. 2018

Čo dodať k tejto knižôčke. Catalina Rivas je "klasik" v písaní týchto maličkých, no o to hodnotnejších titulov. Úžasná mystička, pri ktorej životopise by sa mal zastaviť každý jeden z nás. Keď som čítal o jej stigmách, ktoré sa jej otvorili na Veľký piatok a o deň na to sa lekársky ani nijakým iným racionálnym vysvetliteľným spôsobom uzavreli, mal som zimomriavky. Ako to už u Rivas býva zvykom, ide o veľmi pútavé čítanie, ktoré nechcete pustiť z ruky, až kým sa nedostanete na samotný koniec knižky. Veľmi obohacujúce.

Catalina Rivas
skladom
1,36 €
Dávid (23 recenzií)
22.03. 2018

Michal Zamkovský je jedným z najpovolanejších ľudí, ak ide o tému sviatosti zmierenia. Nie nadarmo je misionárom MILOSRDENSTVA. Vie o ňom hovoriť pútavo a vďaka ľudovým misiám, ktorým sa venuje dlhé desaťročia má za sebou dovolím si povedať desaťtisíce spovedí. Počas spovedania si prešiel všeličím, čo je aj v tejto knihe badateľné. Výborný praktický pomocník pre ľudí, ktorým ich kvalita spovede nie je ľahostajná, ale aj v tomto smere chcú zatiahnuť na hlbinu, nezameriavať sa na seba, ale dať priestor Bohu, ktorý k nám prichádza s odpustením a Božím milosrdenstvom - bez ohľadu na to či to nejak výrazne cítime alebo nie.

Michal Zamkovský
skladom
3,69 €
Dávid (23 recenzií)
22.03. 2018

Veľmi praktická, drobná knižôčka v plnej farbe s hodnotným sprievodcom prípravy na sviatosť zmierenia. Priamo a zároveň nenásilne prehovára človeku do duše a otvára nový pohľad na spoveď - nie ako na formalitu či nejakú čističku špiny, ale na stretnutie s milosrdným Otcom, ktorého túžbou je odpúšťať a zapĺňať diery v našom srdci. Kniha je vnímaná síce ako pomôcka pre mladých, no rozhodne má čo povedať aj starším/vyspelejším ľuďom, ktorí to so sviatosťou zmierenia myslia vážne, resp. neustále hľadajú jej hlbší význam pre náš život.

Klaus Dick; Rudolf Gehring; Bernhard Meuser; Andreas Süß
skladom
3,78 €
overený zákazník
21.03. 2018

Biblia je KNIHA kníh, na tejto sa mi naviac páčia posledné stránky, kde si môžte zapísať pamätné životné okamihy. Škoda, že som si nevšimla, že budú v nej tenké listy, ale nevadííí :)

overený zákazník
21.03. 2018

Kniha je milá, pekne ilustrovaná, vhodná pre detičky pre lepšie vysvetlenie, ale aj pre nás väčších :)

Bruno Ferrero
skladom
4,75 €
Zuzana Farkašová (1 recenzií)
21.03. 2018

Moje srdce veľmi zasiahla kapitola s názvom Neopustím Vás. Autor rozpráva príbeh o živote vdovca a jeho jedinej dcéry, ktorá sa nechala nalákať na zlé chodníčky. Odmietnutie rodičovskej lásky musí byť pre rodiča neskutočne ťažké. Môžeme si uvedomiť, že Boha veľmi bolí, keď každým svojim hriechom pohŕdame Jeho láskou a odmietame ho.

Max Lucado
skladom
6,69 €
strana: 1 z 564
   späť  
         
  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská