Zachej.sk Recenzie

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Napíšte recenziu a vyhrajte 20 € poukážku na nákup v Zachej.sk

20 € poukážku na nákup tovaru na Zachej.sk za mesiac apríl 2018 získava p. Maroš za názor na knihu Riešenie hádanky o sebe. Blahoželáme!
Zobraziť celý zoznam výhercov (klik na rozbalenie)

Dočítali ste knihu a chcete sa o svoj názor podeliť? Vaše názory pomáhajú ďalším stovkám ľudí, ktorí sa rozhodujú, či si knihu prečítať. A navyše, každý mesiac žrebujeme jedného recenzenta, ktorý od nás získa poukážku v hodnote 20 € na nákup produktov v ponuke kresťanského kníhkupectva Zachej.sk

Zakladné podmienky súťaže: (podrobný štatút súťaže)

  • registrujte sa na Zachej.sk a píšte názory ako prihlásený užívateľ
  • vyhľadajte knihu, ku ktorej chcete napísať svoj názor
  • rozsah recenzie viac ako 100 znakov + ohodnoťte knihu hviezdičkami
  • v jednom mesiaci môžete napísať viac recenzií, zvýšite si tým šancu na výhru

Katarína (37 recenzií)
25.05. 2018

Dobre, na každodenné nosenie na krku treba počítať, že sa vytiahne šnúrok a bude treba prešiť.

Zuzana (155 recenzií)
25.05. 2018

Dielko "Pane, príď mi na pomoc" je mocné. Modlitba je totižto mocná zbraň. Zlý duch sa nebojí našich darov či chariziem; ale kolien, ktoré sú sklonené pred Bohom v modlitbe. Vykročte na cestu modlitby!

Imrich Degro
skladom
2,55 €
Zuzana (155 recenzií)
25.05. 2018

Prečo sme sa rozhodli vydať túto knihu? Pretože je ešte stále veľa nezodpovedaných otázok, ktoré manželom vŕtajú v hlave a zdá sa, že ich nemajú komu položiť. V tejto knihe nájdete 37 otázok a odpovedí z oblasti manželskej sexuality, pričom jednou z nich je aj tá, odkiaľ to všetko tento katolícky kňaz vlastne vie :-) Mňa osobne kniha veľmi obohatila a som hrdá na to, že sme ju mohli sprístupniť aj pre našich ľudí, tu na Slovensku. Verím, že prinesie svoje ovocie v podobe zdravých a vitálnych rodín, ktoré sa vedia tešiť z darov, ktoré im dal Boh.

Ksawery Knotz; Sylwester Szefer
skladom
7,83 €
Tomáš (1 recenzií)
25.05. 2018

Veľkým prínosom tejto knihy sú prípady, v ktorých exorcisti zistili, že koreňom „pseudoposadnutosti“ - somatizovania vonkajších efektov sú hlboké vnútorné zranenia a sklamania v živote človeka, čo môže viesť v niektorých prípadoch k predstieraniu stavu posadnutosti. Cestou oslobodenia je vždy úprimná sviatosť zmierenia, spojená s vyznaním všetkých hriechov a pravidelný modlitbový život. Túto knihu odporúčam ako výbornú príručku najmä nám kňazom, ktorí sa stretávame s týmto „iným duchovným svetom“ denne, aby sme cez kvalitné rozlišovanie „odbremenili“ exorcistov, a tým viac si uvedomovali, akú moc sme dostali od Ježiša.

Francesco Bamonte
skladom
6,32 €
overený zákazník
24.05. 2018

Je to úžasná kniha so zamysleniami na každý deň, je tam úvodné slovo, potom rozjímanie, nakoniec krátka úvaha k Panne Márií, aby nám pretvorila naše srdce podľa jej srdca. Tieto zamyslenia sú na každý deň iné je ich na 31 dní. Nakoniec knihy tie krásne modlitby k Panne Márií - odporúčam každému na dennodenné používanie tejto knihy. Každý deň si v tejto knihe nájdem niečo nové, ktorým má prekvapí, fakt je to super kniha, neviem sa dočkať ďalšieho dňa kedy si prečítam nasledujúce zamyslenie.

Edward Looney
skladom
6,07 €
Jarmila Podhorcová (1 recenzií)
23.05. 2018

Krásna kniha.

Manuel Fernando Silva
skladom
19,30 €
Eva Š.
23.05. 2018

Krásna magnetka do každej domácnosti,kto nemá doma obraz božieho milosrdenstva určite ju odporúčam..

Eva Š.
23.05. 2018

Detičky sa veľmi potešili. Odporúčam ako darček alebo len tak pre radosť.

Eva Š.
23.05. 2018

Táto knižočka by mala byť k dispozícii aj v kostoloch, aby bola bližšie ku všetkým veriacim, dozvedela som sa z nej veľmi veľa a zmenila vo mne veľa. Určite odporúčam naozaj všetkým.

Catalina Rivas
skladom
0,78 €
strana: 1 z 590
   späť  
         
  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská