Recenzie kníh, hodnotenia a názory • Zachej.sk
Recenzie

Recenzie

(vaše názory na knihy + súťaž)

Napíšte recenziu a vyhrajte 20 € poukážku na nákup v Zachej.sk

20 € poukážku na nákup tovaru na Zachej.sk za mesiac december 2022 získava p. Mária za názor na knihu V člne uprostred mora. Blahoželáme.

Dočítali ste knihu a chcete sa o svoj názor podeliť? Vaše názory pomáhajú ďalším stovkám ľudí, ktorí sa rozhodujú, či si knihu prečítať. A navyše, každý mesiac žrebujeme jedného recenzenta, ktorý od nás získa poukážku v hodnote 20 € na nákup produktov v ponuke kresťanského kníhkupectva Zachej.sk

Zakladné podmienky súťaže: (podrobný štatút súťaže)

  • registrujte sa na Zachej.sk a píšte názory ako prihlásený užívateľ
  • vyhľadajte knihu, ku ktorej chcete napísať svoj názor
  • rozsah recenzie viac ako 100 znakov + ohodnoťte knihu hviezdičkami
  • v jednom mesiaci môžete napísať viac recenzií, zvýšite si tým šancu na výhru
E-kniha: Pôstna cesta s Matkou Máriou

E-kniha: Pôstna cesta s Matkou Máriou

Edward Looney

-25%

8,18 €

5,0

Opäť sa blížime k Pôstnemu obdobiu – obdobiu stíšenia sa, uvažovania nad cenou našej spásy, odriekania si príjemností, častejšími sebazapieraniami či obetami a v neposlednom rade je to obdobie zintenzívnenia osobnej či spoločnej modlitby. Je už takou tradíciou vydavateľstva Zachej.sk, že na toto obdobie milostí prináša knihu krátkych zamyslení, modlitieb a výziev ku konkrétnym skutkom, ktorá je pre mnohých už nepostrádateľnou dennou prípravou na najväčšie kresťanské sviatky roka. V tohtoročnej novinke s názvom Pôstna cesta s Matkou Máriou nás bude na našej 40-dňovej púti sprevádzať nebeská Matka Panna Mária. Na začiatku tejto cesty obnovy ju poprosme, aby sa dotkla nášho srdca a urobila ho srdcom vnímavým a ochotným i schopných zanechať hriech a kráčať s ňou za jej Synom. Na konci pôstnej cesty nám nezakýva na rozlúčku a neodíde od nás, ale spolu s ňou budeme prežívať a sláviť Veľkonočné sviatky a oslavovať triumf Božieho milosrdenstva. Kiežby sa táto kniha stala impulzom k uvedomeniu si Máriinej prítomnosti v našich životoch. A to nielen počas Pôstneho obdobia, ale celý rok! Naučme sa s ňou rozprávať počas dňa a vnímať jej blízkosť. V jej príjemnej spoločnosti môžeme kráčať a prísť do nášho cieľa – večného života.

Varovanie

Varovanie

Christine Watkins

-15%

9,27 €

4,6
J
verified
Judita (1)

26. januára 2023

Každopádne knihu odporúčam!

Kristoterapia (Elias Vella)

Kristoterapia (Elias Vella)

Elias Vella

-15%

5,27 €

5,0
M
verified
Mária (87)

25. januára 2023

Knihy s touto tematikou patria k mojm obľúbeným a v spojitosti s menom otca Vellu ide o skutočne obohacujúce čítanie. Nie je situácia v našom živote, ktorú by sme nedokázali nájsť vo Svätom písme a ktorú by sme nedokázali vyriešiť pomocou neho. Alebo pocity, ktoré prežíva každý z nás ako strach, úzkosť, hnev, opustenosť... to všetko predsa prežíval aj Ježiš. Jeho emócie vykúpili tie naše. To je základom Kristoterapie v tejto knihe. Ježiš nás chce urobiť celistvými po fyzickej, duševnej aj duchovnej stránke. V knihe nájdeme spôsob, ako od Ježiša prijať Jeho uzdravujúcu lásku.

21 spôsobov adorácie

21 spôsobov adorácie

Vinny Flynn

-15%

6,00 €

4,9
userAvatar
Martina (161)

25. januára 2023

Kniha 21 spôsobov adorácie je praktickou príručkou pre každého katolíka, ktorý chce začať adorovať. Tipy, ktoré kniha ponúka, nie sú náročné ani zložité, práve naopak – ide o jednoduché princípy, ktoré zvládne každý dospelý kresťan. Ak aj vy patríte k tým, ktorí občas zájdu na adoráciu, avšak po pár minútach im už myšlienky odbiehajú k práci, rodine, nákupom či iným povinnostiam, určite siahnite po tejto knihe. Pomôže vám opravdivo načerpať z Kristovej prítomnosti v Eucharistii a "dobiť baterky" do ďalšieho dňa.

Modlitby za Slovensko

Modlitby za Slovensko

Martina Bednáriková

-15%

2,13 €

5,0
J
Juraj (16)

25. januára 2023

Krásna malá knižočka s tak potrebnými modlitbami za Slovensko. Okrem 15-dňového odprosovania za naše hriechy a 15 dní prosieb za nás všetkých obsahuje táto brožúrka aj dve samostatné modlitby - za Slovensko a za Bratislavu. Pobožnosť sa dá modliť aj stále dookola, naša malá krajina to potrebuje - o to viac v terajšej náročnej dobe. Odporúčam!

S dobrou myšlienkou bližšie k Bohu (B)

S dobrou myšlienkou bližšie k Bohu (B)

Helena Borgašová

-15%

4,17 €

5,0
A
Anina (1)

24. januára 2023

Tieto dni si čítam malú knižku s veľkým obsahom. Veľmi ma to oslovuje a verím, že bude aj ďalší cyklus. Určite odporúčam.

Sviečka: kostolná - fialová (700g)

Sviečka: kostolná - fialová (700g)

-15%

4,93 €

4,3
M
verified
Mária (1)

23. januára 2023

Odporúčam. Sviečku využijeme ako hromničnú.

Posledné Máriino volanie

Posledné Máriino volanie

Piotr Glas

-15%

7,57 €

5,0
M
Marianna (9)

22. januára 2023

Veľmi vzácna kniha, múdra, poučná, o to viac, že ju napísal kňaz. Zaradila by som ju medzi povinné čítania nielen laikov, ale i kňazov. Určite v nej všetci nájdu niečo, čo ich upozorní na chyby, na ďalšie smerovanie, ale predovšetkým čo posilní ich vieru.

Benediktov čas

Benediktov čas

Paul Badde

-15%

8,42 €

4,9
M
Marianna (9)

22. januára 2023

Príjemné čítanie, ale dala by som autorovi prepracovať niektoré pasáže, aj keď neviem či sa nejedná iba o zlý preklad... v niektorých vetách si protirečili slová. Čo veľmi pozitívne hodnotím, sú latinské a iné cudzojazyčné výrazy a iné vysvetlivky k textu. V knihe som sa dozvedela aj veľa iných vecí o živote pápeža Benedikta XVI. a ten záver bol s udalosťami v čase, keď zomrel pápež, priam prorocký.

Rozhodol som sa zostať verný

Rozhodol som sa zostať verný

Thierry Maucour

-15%

2,98 €

3,0
M
Marianna (9)

22. januára 2023

Táto kniha na mňa pôsobila veľmi skepticky, aj keď autor nemal zlý úmysel. Touto výpoveďou si asi chcel liečiť svoje ranené srdce. Popravde pôsobila na mňa takto: Rozviedli sme sa, sklamala si ma, ale ja som zostal verný nášmu sľubu a Bohu, a napíšem o tom knihu, bude to pre mňa taká náplasť na moje ranené srdce a napíšem aj o tom, že som ti odpustil, aj keď v skutočnosti to tak nie je. Z môjho pohľadu autor potrebuje ešte čas, aby odpustil svojej exmanželke a kniha, ktorú by napísal potom, by vyzerala úplne inak.

1 z 1501
logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Poštovné zadarmo nad 39 €

Zákazníci nám píšu:

Viac hodnotení
user avatar

Veľmi pekne Vám ďakujem za včasné dodanie, práve som dostal zásielku. Prajem Vám požehnaný deň.

Jaroslav

99 % zákazníkov <br/> nás odporúča

99 % zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie