Zachej.sk Recenzie

V našej ponuke

Zachej magazín

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Napíšte recenziu a vyhrajte 20 € poukážku na nákup v Zachej.sk

20 € poukážku na nákup tovaru na Zachej.sk za mesiac jún 2019 získava p. Peter za názor na DVD Apoštol Pavel. Blahoželáme!
Zobraziť celý zoznam výhercov (klik na rozbalenie)

Dočítali ste knihu a chcete sa o svoj názor podeliť? Vaše názory pomáhajú ďalším stovkám ľudí, ktorí sa rozhodujú, či si knihu prečítať. A navyše, každý mesiac žrebujeme jedného recenzenta, ktorý od nás získa poukážku v hodnote 20 € na nákup produktov v ponuke kresťanského kníhkupectva Zachej.sk

Zakladné podmienky súťaže: (podrobný štatút súťaže)

  • registrujte sa na Zachej.sk a píšte názory ako prihlásený užívateľ
  • vyhľadajte knihu, ku ktorej chcete napísať svoj názor
  • rozsah recenzie viac ako 100 znakov + ohodnoťte knihu hviezdičkami
  • v jednom mesiaci môžete napísať viac recenzií, zvýšite si tým šancu na výhru

Kristína (1 recenzií)
20.07. 2019

Táto kniha je úžasná, každý deň si čítam jednu kapitolu za druhou a mám chuť tieto kapitoly čítať znova a znova. Je v nej plno nádeje a vynikajúcich príkladov zo života ľudí, ktoré ma povzbudzujú aby som dávala viac lásky ostatným . Ďakujem za túto knihu.

Max Lucado
skladom
5,72 €
Michaela (1 recenzií)
19.07. 2019

Pri tejto knižka (respektíve celej tejto trilógii) si znovu pripomenieš, kto naozaj si. Sľubujem, po prečítaní nebudeš tým, kým si bola pred tým. A je to nádherný pocit. Naozaj odporúčam

Rachelle Dekkerová
skladom
11,54 €
overený zákazník
18.07. 2019

Kniha je krásna, písaná jednoducho a pútavo. Približuje život svätej rodiny a učeníkov. Vynecháva obdobie života Panny Márie v čase dospievania Ježiša a jeho ukrižovanie. Knihu odporúčam.

Anna Katarína Emmerichová
skladom
6,41 €
Libuše (1 recenzií)
18.07. 2019

Je to úžasná kniha, která se velmi dobře a lehce čte. Do Medžugorje jezdíme skoro každý rok, ale tahle kniha mně pustila do soukromí vizionářky jako obyčejného člověka a dokázala jsem díky ní pochopit mnoho věci a otázek v životě a ve vztahu člověka s Bohem a taky někdy pochybnosti a zkreslené představy, které o vizionářích máme.

Mirjana Soldo
skladom
10,47 €
overený zákazník
18.07. 2019

Veľmi jednoduchým spôsobom a praktickými skúsenosťami potvrdenie, že Ježiš je skutočne jediným Pánom a Spasitelom a mení srdcia ľudí.

Wilhelm Busch
skladom
1,84 €
overený zákazník
18.07. 2019

Je potrebné, aby bola Biblia potvrdzovaná vedou a archeológiou.

Werner Keller
skladom
19,30 €
Daniela (1 recenzií)
17.07. 2019

Krásne knihy, vrelo odporúčam všetkým, ktorí chcú viac pochopiť a naučiť sa o Bohu. Čo znamená, že Boh je Láska? Prečo Judáš zradil i keď bol apoštol a bol stále v Ježišovej blízkosti? Toto sú otázky, ktoré ma motivovali k čítaniu týchto kníh. Boh dáva vždy viac,ako to, čo človek žiada, preto mi tieto knihy dali nielen odpovede na mnohé otázky ohľadom Boha, viery a kresťanstva, ale priniesli aj lepšiu kvalitu života. Naozaj odporúčam! A nedajte sa odradiť hrúbkou a množstvom kníh, naozaj ich prečítanie stojí za ten čas!

Mária Valtorta
skladom
15,00 €
overený zákazník
17.07. 2019

Veľmi dobré čítanie, rozhodne odporúčam.

Kathleen Beckman
skladom
7,83 €
overený zákazník
17.07. 2019

Ľahšie hľadanie v Biblii.

overený zákazník
17.07. 2019

Dobrý darček pre blízkeho.

strana: 1 z 801
   späť