Zachej.sk Recenzie

V našej ponuke

Newsletter

Novinky zo Zachej.sk priamo na váš e-mail.

Napíšte recenziu a vyhrajte 20 € poukážku na nákup v Zachej.sk

20 € poukážku na nákup tovaru na Zachej.sk za mesiac september 2017 získava p. Michaela za názor na knihu Ježiš, náš osud. Blahoželáme!
Zobraziť celý zoznam výhercov (klik na rozbalenie)

Dočítali ste knihu a chcete sa o svoj názor podeliť? Vaše názory pomáhajú ďalším stovkám ľudí, ktorí sa rozhodujú, či si knihu prečítať. A navyše, každý mesiac žrebujeme jedného recenzenta, ktorý od nás získa poukážku v hodnote 20 € na nákup produktov v ponuke kresťanského kníhkupectva Zachej.sk

Zakladné podmienky súťaže: (podrobný štatút súťaže)

  • registrujte sa na Zachej.sk a píšte názory ako prihlásený užívateľ
  • vyhľadajte knihu, ku ktorej chcete napísať svoj názor
  • rozsah recenzie viac ako 100 znakov + ohodnoťte knihu hviezdičkami
  • v jednom mesiaci môžete napísať viac recenzií, zvýšite si tým šancu na výhru

overený zákazník
15.11. 2017

Nádherný kalendár.

Ladislav Záborský
skladom
6,31 €
Martina (4 recenzií)
15.11. 2017

Zimomriavky pri čítaní, spolu s maminou sme ani nedýchali, keďže pasce, ktoré nastavil a v dnešnej dobe aj o to rafinovanejšie a v skrytosti Boží nepriateľ nastavuje všade navôkol. Preto sme mali knihu prečítanú jedným dychom, lebo je písaná tak pútavo, že sa od nej nedalo odtrhnúť. Vďaka za ňu aj za Vaše vydavateľstvo. Naozaj máte kvalitné a podnetné knihy.

Imrich Degro
skladom
5,19 €
Martina (4 recenzií)
15.11. 2017

Plakala som nad knihou celý čas. Svätý Páter Pio je nádherný, stigmatizovaný Kristov nasledovník, ktorý veľa vytrpel a je žiarivým príkladom aj po pozemskom putovaní. Knižka ho vykresľuje ako bytosť plnú nádeje a svetla. Veľmi odporúčam a ďakujem za ňu.

Marcello Stanzione
skladom
6,95 €
Martina (4 recenzií)
15.11. 2017

Tento malý klenot od poľského autora ma naštartoval na cestu lásky, keď už som sama nevládala ísť ďalej. Odporúčam, ako kabelkové denné čítanie, príručku si berte zo sebou nakuknite a nechajte sa viesť svetlom viery na každý deň.

Arkadiusz Łodziewski
skladom
3,78 €
Martina (4 recenzií)
15.11. 2017

Skvelá kniha od špičkovej autorky. Zrozumiteľnou formou sa prihovára čitateľom aj keď pojednáva o problémoch psychiky, píše o zraneniach vnútorných s určitosťou, prijateľne a vecne. Vďaka za knihu, obohatila moju zbierku a má svoje čestné miesto medzi psychologickými žánrami v mojej knižnici.

Osvaldo Poli
skladom
9,31 €
Terézia (1 recenzií)
15.11. 2017

S potešením Vám môžem odporúčaním túto knižku. U mňa zanechala hlboký dojem a dotyk na duši. Príbeh je napísaný typickým bohatým opisom autorky vtedajšieho života blízkeho východu a roly ženy. Zároveň autorka nie núteným spôsobom dala do príbehu silné prvky a to neodpustenie si viny hlavnej postavy zo smrti brata, dôsledkom je strata otcovej lásky a krásne tam autorka zakompovala jemnou čistú romantiku. Aby dej príbehu bol chytľavý a nenútený. Tessa Asfharova je vynikajúca autorka, ktorá vie krásne zaujímavo opísať biblické obdobie a možné charakteristiky postáv a opisy prostredia. A čo všetko sa mohlo stať, vie preniesť čitateľa do príbehu, ako keby on nahliadol očami do príbehu. Pre mňa najlepším a najkrajším prvkom príbehu je, že cesty hlavnej hrdinky sa prepletajúcich v príbehu na konci so samotným spasiteľom Ježišom Kristom, ktorí ju nie len vylieči dlhotrvajúcej, nevyliečiteľne choroby, ale aj jej dlhohľadajúcej duši dá nie len ozdravenie, ale aj odpustenie viny a zároveň jej dostáva status dcéry. A nekonečného prijatia.

Tessa Afsharová
skladom
10,57 €
Monika (3 recenzií)
14.11. 2017

Ani táto kniha, ako aj ostatné knihy od tejto skvelej autorky, ktoré som čítala ma nesklamala! Príbeh drží čitateľa v napätí od začiatku do konca. Nemôžete si v polovičke čítania povedať, "už viem ako to skončí", lebo autorka vás svojimi zápletkami opäť zaskočí a prekvapí. Príbeh sa odohráva v krásnom prostredí - v Devone - na juhozápade Anglicka. Bola som očarená nielen krásnymi opismi prírody, ale aj možnosťou nahliadnuť pod pokrývku výtvarníckeho a maliarskeho umenia. V príbehu Maliarovej dcéry nejde len o sladučkú romantiku, ale je tu veľmi pekne zobrazený a vyzdvihnutý charakter človeka, ktorý svojím zovňajškom nie je žiaden krásavec, ale úprimnou vierou v Boha, otvorenosťou pre potreby iných ľudí, láskavosťou a zodpovednosťou, ktorú prevzal na seba za svojho brata, si získa srdce ženy, ktorá ním opovrhovala.

Julie Klassenová
skladom
12,13 €
Erila.cvm (1 recenzií)
13.11. 2017

Veľmi pútavé priblíženie kresťanských dejín, ktoré nám milostivý Boh zjavil prostredníctvom blahoslavenej Anny Kataríny Emmerichovej. Vhodne dopĺňa evanjelium a objasňuje nepoznané. Odporúčam pre každého čitateľa.

Anna Katarína Emmerichová
skladom
6,41 €
Mária
13.11. 2017

Nádherný :)

Eva277
13.11. 2017

Prostredníctvom tohto denníka mám každý deň kontakt s pánom Bohom aktívne. Odporúčam každému, kto si nevie stiahnuť aplikáciu do mobilu alebo starším ľuďom.

Štefánia Beňová (ed.)
skladom
3,96 €
strana: 1 z 476
   späť  
         
  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská