Štatút súťaže - recenzie

Štatút súťaže - recenzie

Preambula

1. Spotrebiteľskú súťaž organizuje spoločnosť:
Usporiadateľ
Obchodné meno: Zachej.sk, s.r.o.
So sídlom: Starohradská 2067, 013 03 Varín
IČO: 36 821 055
DIČ: 2022429827
IČ DPH: SK2022429827

(ďalej len "usporiadateľ")

2. Spotrebiteľská súťaž sa riadi výlučne týmito štatútom súťaže (ďalej len "štatút"), ktoré popisujú práva a povinnosti jej účastníkov a pravidlá súťaže (ďalej len "súťaž").

Článok 1
Pravidlá a podmienky účasti v súťaži

1. Súťaž sa na základe tohto štatútu uskutoční na území Slovenskej republiky.

2. Súťaže sa môže zúčastniť každá fyzická osoba s bydliskom na území Slovenskej republiky, (ďalej len "účastník"). Osoby mladšie ako 18 rokov musia byť zastúpené zákonným zástupcom.

3. Súťaže sa nemôžu zúčastniť osoby, ktoré sú v dodávateľskoodberateľskom obchodnoprávnom vzťahu k prevádzkovateľovi, ďalej osoby v pracovnoprávnom alebo inom obdobnom vzťahu (napr. osoby pôsobiace ako štatutárne orgány) k organizátorovi alebo k sprostredkovateľovi poverenému zaistením tejto súťaže alebo k spoločnostiam, ktoré sa na súťaži akýmkoľvek iným spôsobom podieľajú, a ďalej blízke osoby všetkých vyššie uvedených osôb (v zmysle § 116 zákona č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník, v znení neskorších predpisov).

4. Do súťaže bude zaradený každý účastník, ktorý napíše svoj názor na produkt v kníhkupectve Zachej.sk prostredníctvom formulára ako prihlásený užívateľ v dĺžke viac ako 100 znakov a zároveň ohodnotí produkt hviezdičkami.

5. Recenzia by mala spĺňať základné kritéria, za ktorých sa dá považovať za hodnotnú a prínosnú.

6. Všetky pridané recenzie sú moderované a zverejnené budú po schválení redakciou do max. 72 hodín.

7. Usporiadateľ súťaže má právo nezverejniť recenziu, ktorá:

  • obsahuje vulgárne alebo urážlivé slová
  • porušujú autorské práva
  • nesúvisia s recenzovaným produktom
  • odkazujú na ponuku alebo webové stránky konkurencie
  • obsahujú akékoľvek URL odkazy

8. Usporiadateľ súťaže má právo vylúčiť zo súťaže súťažiaceho, ktorý nesplní ktorúkoľvek podmienku súťaže, vrátane neudelenia súhlasu na spracovanie osobných údajov.

9. Účasťou v súťaži vyjadruje účastník súhlas s pravidlami súťaže a zaväzuje sa ich plne dodržiavať. Zároveň v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov dáva súhlas so spracovaním osobných údajov poskytnutých v rámci súťaže Usporiadateľovi súťaže. Účastník udeľuje súhlas so spracovaním a použitím svojich osobných údajov na marketingové účely Usporiadateľovi súťaže. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať prostredníctvom oznámenia adresovanému Usporiadateľovi.

10. Účasťou v súťaži prejavuje každý jej účastník súhlas s pravidlami tejto súťaže a s tým, že Usporiadateľ súťaže je oprávnený uverejniť mená výhercov na stránke Zachej.sk, ako i tieto použiť na reklamné a propagačné účely Usporiadateľa súťaže bez nároku na odmenu.

11. Účastník zároveň súhlasí, aby mu Usporiadateľ súťaže zasielal informačné a propagačné materiály, prípadne ho kontaktoval za účelom poskytnutia informácií o jeho produktoch alebo za účelom iných reklamných a propagačných aktivít. Účastník má právo písomne odmietnuť poskytovanie týchto materiálov a informácií.

Článok 2
Trvanie súťaže

1. Súťaž prebieha pravidelne každý mesiac na stránke www.zachej.sk až do odvolania.

Článok 3
Výhry

1. Výhrou v súťaži je poukážka v hodnote 20 € na ľubovoľný nákup tovaru na Zachej.sk.

Článok 4
Žrebovanie výhry

1. Celkovo budú vyžrebovaný 1 účastník spomedzi účastníkov, ktorí sa zapojili do súťaže.

2. Žrebovanie sa uskutoční 3. deň po ukončení súťaže v sídle Usporiadateľa náhodným výberom e-mailovej adresy spomedzi účastníkov zaradených do súťaže.

3. Mená výhercov budú zverejnené na stránke www.zachej.sk 13. deň po ukončení súťaže. Výhercovia budú kontaktovaní e-mailom. Výhra je neprenosná. Vzdaním sa výhry alebo odmietnutím prevzatia výhry zaniká nárok výhercu na výhru. Usporiadateľ neposkytuje alternatívne plnenia, ani peňažnú náhradu za výhry.

4. Výhra budú výhercom odovzdaná do 20. dňa od termínu ukončenia súťaže. Usporiadateľ pošle výhru na poštovú adresu, ktorú súťažiaci zašle emailom na výzvu Usporiadateľovi.

5. Usporiadateľ nie je zodpovedný za prípadnú stratu, poškodenie či zničenie výhry alebo nesprávne doručenie výhry spôsobené nepresnou poštovou adresou alebo poštovou prepravou na adresu výhercu. Zásielky sú počas poštovej prepravy kryté v rámci podacích podmienok a platného reklamačného poriadku Slovenskej pošty alebo kuriérskej služby.

6. Usporiadateľ nezodpovedá za škodu spôsobenú výhercovi pri užívaní alebo v súvislosti s užívaním výhry.

Článok 5
Osobitné ustanovenia

1. Usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto spotrebiteľskej súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzujú si tiež právo z dôvodov hodných osobitného zreteľa kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť spotrebiteľskú súťaž. Účastníci berú na vedomie, že nemajú nárok na úhradu nákladov vynaložených na účasť v súťaži.

2. Ak sa organizátor súťaže dozvie, že výherca na účely súťaže poskytol nepravdivé údaje alebo informácie, organizátor súťaže bude oprávnený vylúčiť takéhoto výhercu zo súťaže, pričom jeho nárok na výhru tým zaniká.

3. V prípade akéhokoľvek sporu týkajúceho sa súťaže, bude rozhodnutie Usporiadateľa súťaže konečné a záväzné.

4. Podľa zákona o dani z príjmov č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania neprevyšujúcej výšku 165,97 Eur (5.000,- Sk) nepodliehajú zdaneniu. Usporiadateľ nebude zodpovedať za dane vyplývajúce z výhry podľa príslušného zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov.

Článok 6
Záverečné ustanovenia

1. Tento štatút súťaže sa riadi právnymi predpismi platnými v čase jej konania a nadobúda účinnosť zverejnením na stránke www.zachej.sk.

2. Právne vzťahy, ktoré nie sú upravené týmto štatútom, sa spravujú primerane príslušnými ustanoveniami zákona č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník v znení neskorších predpisov.

3. Vykonaním registrácie prejavuje užívateľ súhlas s horeuvedenými podmienkami štatútu a zaväzuje sa ich v plnom rozsahu dodržiavať.

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Katarína, pred 3 dňami

Precízne zabalené knihy, rýchle doručenie, možnosť platby na dobierku, záložka od Zacheja sa mi veľmi páči

userAvatar

Michaela, pred 4 dňami

Bývám spokojená s obchodem, vždy si tu vyberu něco, co mě zaujme:).

userAvatar

jela, pred 4 dňami

Rýchle dodanie, nádherné produkty. ODPORÚČAM!!!

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk