Zachej.sk Certifikovaný obchod

Sme certifikovaným internetovým obchodom!

Milí zákazníci, s radosťou Vám chceme oznámiť, že dňa 9.9.2014 sme získali certifikát Nakupuj bezpečne, čím sa zaradil medzi e-shopy, ktoré garantujú svojim zákazníkom bezpečné nakupovanie.

Hlavným cieľom certifikácie bolo vykonanie kontroly podmienok nákupu zo strany spotrebiteľa, všeobecných obchodných podmienok ako i reklamačných podmienok nášho e-shopu na základe vydaných pravidiel certifikácie. Právnym základom pravidiel certifikácie je aktuálne platná legislatíva, príslušné európske smernice ale i jurisdikcia Európskeho súdneho dvora v oblasti ochrany spotrebiteľa.

Veríme, že aj táto cesta zlepšovania našich služieb vás len uistí v tom, že chceme tvoriť obchodný i osobný vzťah s dôrazom na klienta. Rešpektujeme legislatívne aj etické pravidlá našej krajiny a vaša spokojnosť i transparentnosť našich vzťahov sú pre nás prioritou.

Platnosť udeleného certifikátu si môžete overiť v Zozname certifikovaných obchodov.

Moje konto

  Ó, Ježišu môj, Život, Cesta a Pravda, prosím Ťa, drž si ma pri sebe, ako matka drží malé dieťa na svojich prsiach, lebo som nielen nerozumné, slabé dieťa, ale aj hromada biedy a ničoty. sv. Faustína Kowalská