Jack Canfield

(1 produkt)

Filtre

Kategórie

Najobľúbenejšie
Najnovšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najvyššia zľava
E-kniha
E-kniha: Slepičí polévka pro duši: Najděte své štěstí
E-kniha: Slepičí polévka pro duši: Najděte své štěstí

Amy Newmarková; Jack Canfield; Mark Victor Hansen

Ke štěstí vede spousta cest. Příběhy v této knize vám nepochybně pomůžou nalézt takovou cestu i cíl, které sedí právě vám.Vychutnejte si pravdivé a inspirující příběhy o tom, jak pozitivní myšlení, vděčnost a starý dobrý selský rozum pomohly lidem najít jejich štěstí, poslání, vášeň i ztracenou radost ze života. Dozvíte se: jak může pozitivní myšlení změnit váš náhled na život v každém dni nalézt to dobré; jak si vážit toho, co máte; jak nacházet štěstí v jednoduchých životních radostech; jak pustit k vodě nenaplňující práci a najít jinou a smysluplnější dávat a okusit radost z dávání... a uzmout si svůj cukřík!

Ihneď na stiahnutie
-41%

9,69 €

Slepačia polievka pre dušu: Anjeli medzi nami
Slepačia polievka pre dušu: Anjeli medzi nami

Jack Canfield; Mark Victor Hansen; Amy Newmark

101 inšpiratívnych príbehov o zázrakoch a viere. V ďalšej knihe z úspešnej série Slepačia polievka pre dušu: Anjeli medzi nami nájdete 101 skutočných príbehov:o nevysvetliteľných, zázračných zásahoch zhora,o sile viery,o anjelských návštevach, spojencoch, o ich ochrane a liečivých dotykoch,o vyslyšaných modlitbách,a tiež o tom, ako k nám môžu prichádzať anjeli v prestrojení."Zdá sa, že ma v aute navštívila prítomnosť nedefinovateľného bytia. Strácala som rozum? Dokonca sa mi zdalo, že je na sedasle priehlbina, akoby tam naozaj niekto sedel! Ak mi naozaj prišiel niekto pomôsť, potrebovala som dôkaz...."

Vypredané

9,69 €

Slepačia polievka pre dušu: Čerstvé mamičky
Slepačia polievka pre dušu: Čerstvé mamičky

Jack Canfield; Mark Victor Hansen; Susan M. Heim

101 inšpirujúcich príbehov o láske, radosti a zázrakoch. Stať sa matkou, to je tá najkrajšia udalosť v živote ženy. Z Márie, Lucie, Jany... sa zrazu stane jednoducho mama. Kniha určite poteší a povzbudí čerstvé ale aj nastávajúce mamičky množstvom humorných príbehov o výchove detí a batoliat.Kniha Slepačia polievka pre dušu: Čerstvé mamičky je preplnená zážitkami iných matiek so svojimi deťmi počas materstva počnúc tehotenstvom, prvými týždňami a rokmi a vlastne aj všetkým medzi tým. Zachytáva fyzické, emocionálne a duchovné skúsenosti z toho, aké je to mať dieťa a založiť si vlastnú rodinu.

Vypredané

9,69 €

Slepačia polievka pre dušu: Pravá láska
Slepačia polievka pre dušu: Pravá láska

Jack Canfield; Mark Victor Hansen; Amy Newmark

101 dojímavých aj humorných príbehov o randení, romantike, láske a manželstve. Kniha Slepačia polievka pre dušu: Pravá láska zahreje srdce a povznesie ducha akéhokoľvek čitateľa, ktorý hľadá, alebo už našiel svoju spriaznenú dušu. Príbehy spoznávania, romantiky, lásky a manželstva sa všetkými ich vzostupmi a pádmi podporí a inšpiruje každého čitateľa.Každý, kto má rád dobrý romantický príbeh určite ocení toto dielo. Príbehy o tom ako rozkvitla láska. Pri tejto knihe sa budete smiať, plakať a zaručene vás inšpiruje k nájdeniu svojho partnera, alebo otvoreniu srdca práve tomu, ktorého už máte. Prečítajte si o vzťahoch, druhých šanciach, návrhoch a ostatných peripetiách lásky, ktoré manželstvo zaručuje.

Vypredané

9,69 €

Slepačia polievka pre dušu: Odkazy z neba
Slepačia polievka pre dušu: Odkazy z neba

Jack Canfield; Mark Victor Hansen; Amy Newmark

101 zázračných príbehov o svedectvách z neznáma, úžasných prepojeniach a láske, ktorá neumiera. Keď naši blízki opustia tento svet, naše spojenie s nimi sa nekončí. Smrť odníma ich fyzickú prítomnosť ale nie ich ducha, preto sa nezriedka stáva, že cítime ich blízkosť aj po tom, čo odídu. Keď sa stíšime a upokojíme, dokážeme vidieť znamenia a prijať ich správy, ktoré nám niektorí z nich môžu chcieť zanechať. My ich nazývame „náhody“ a „zázraky“ a oni „odkazy“. Niekedy sa tak stane v snoch či videniach, inokedy prostredníctvom nápadov, myšlienok či vnuknutí.Príbehy v tejto knihe zahŕňajú rôzne formy odkazov tých, čo nás opustili. Niektoré majú náboženský podtext, iné svetský, mnohé sú prekvapujúce a dojímavé či vtipné, ale všetky nás udivia a obohatia o poznanie, že prepojenia na báze lásky nikdy neumierajú.

Vypredané

9,69 €

E-kniha
E-kniha: Slepičí polévka pro duši: Síla pozitivního myšlení
E-kniha: Slepičí polévka pro duši: Síla pozitivního myšlení

Jack Canfield; Mark Victor Hansen

Síla pozitivního myšlení vám skutečně může změnit život. Funguje to! A až si přečtete příběhy v této knize, pochopíte, že to může být velmi jednoduché.Pozitivní myšlení je vzdor všem pochybnostem velmi účinný nástroj, jenž nám může pomoci ke zdravějšímu, spokojenějšímu či úspěšnějšímu životu. Změnou myšlení můžeme ovlivnit své vztahy s druhými, překonat nejrůznější životní nesnáze a žít šťastněji a smysluplněji. Tato kniha může posloužit jako inspirace do začátku. Čtenář v ní najde inspirativní příběhy o tom, jak je důležité: mít rád sám sebe, a že člověk může být svým největším nepřítelem umět se na věci podívat jinak vytrvat a nebát se překážek umět vypnout a netrápit se malichernostmi být vděčný za to, co mám nepřestat snít a věřit si neustále na sobě pracovat a nebát se dělat obtížné nebo nepříjemné věci vzít život do vlastních rukou pozorovat druhé a učit se od nich cíleně pracovat na změně vlastní mentality

Vypredané
-34%

9,29 €

Audiokniha
Audiokniha: Slepičí polévka pro duši
Audiokniha: Slepičí polévka pro duši

Jack Canfield; Amy Newmarková; Mark Victor Hansen

První vydání Slepičí polévky pro duši od autorů Canfielda, Hansena a Newmarkové spatřilo světlo světa již v devadesátých letech. Její hluboké poselství si vyžádalo překlady do mnoha světových jazyků. Kniha si po dvaceti letech přímo vyžádala reedici. Slepičí polévka pro duši sestává z původních příběhů, které vhodně doplňuje dvacet příběhů současných. Ať už se vám tato audiokniha dostane do rukou poprvé, anebo jste příznivcem Polévek již dlouho, patrně ve vás (opět) probudí chuť být lepším člověkem, zkusit naplno využít svého potenciálu, překonat všechna úskalí života a přijímat svět kolem sebe takový, jaký je. Přijměte naše pozvání a pojďte s námi znovu objevit nadčasovou sílu příběhů o zázracích všedního dne, jež hladí lidskou duši a povznášejí ducha.

Vypredané
-15%

11,64 €

E-kniha
E-kniha: Slepačia polievka pre dušu: Pravá láska
E-kniha: Slepačia polievka pre dušu: Pravá láska

Jack Canfield; Mark Victor Hansen; Amy Newmark

101 dojímavých aj humorných príbehov o randení, romantike, láske a manželstve. Túžite po pravej láske?Poznáte tajomstvo šťastného manželstva?Dokážete riešiť svoje nedorozumenia vo vzťahoch?Viete, na čom skutočne záleží?Autori bestsellerov zo série Slepačia polievka pre dušu vám dajú odpoveď v tejto zbierke príbehov zo života o pravej láske. Podelia sa s vami o povzbudivé, humorné i dojemné príbehy o prvých stretnutiach a ponukách na sobáš, o svadbách, radostiach i problémoch manželského spolužitia, ale aj o bolesti a lúčení. S hrdinami príbehov sa budete nielen smiať, ale aj prežívať ich zápasy a dostávať cenné lekcie skutočnej lásky.

Vypredané
-30%

6,95 €

E-kniha
E-kniha: Slepačia polievka pre dušu: Mysli pozitívne
E-kniha: Slepačia polievka pre dušu: Mysli pozitívne

Jack Canfield; Mark Victor Hansen; Amy Newmark

101 skutočných príbehov, ktoré vás povzbudia a dodajú vám pozitívnu energiu. Keď sa veci nevyvíjajú tak, ako by ste chceli, rady, ako keď ti život ponúka samé citróny, urob z nich limonádu alebo dobro vždy zvíťazí nad zlom vás dokážu akurát tak naštvať. Možno by sa dobre vynímali vyšité na vankúšoch na pohovke v obývačke, ale keď riešite skutočne náročné problémy, ošúchané porekadlá vám veľmi nepomôžu. Táto kniha však áno. Ponúka 101 inšpiratívnych príbehov plných skúseností, ktoré skutoční ľudia s reálnymi problémami zažívajú každý deň, a napriek tomu našli vnútornú silu na to, aby sa s výzvami popasovali, prekonali prekážky a našli spôsob, ako prinavrátiť životu zmysel. Ich príklady pomáhajú nájsť kľúč k tomu, ako pozitívne myslieť, ako zlepšiť každodenný život, a sú dobrou motiváciou, aby ste sa dostali cez prekážky, ktoré vás v živote brzdia.

Vypredané
-30%

6,95 €

E-kniha
E-kniha: Slepačia polievka pre dušu: Anjeli medzi nami
E-kniha: Slepačia polievka pre dušu: Anjeli medzi nami

Jack Canfield; Mark Victor Hansen; Amy Newmark

101 inšpiratívnych príbehov o zázrakoch a viere. Ďalšia časť zo série fenomenálne úspešnej zbierky skutočných príbehov Slepačia polievka pre dušu. Nebeské, z iného sveta, božské, anjelské, nadpozemské. Nech už to nazvete akokoľvek, niekedy zažívame nevysvetliteľnú súhru okolností, o ktorej vieme, že má šancu jedna k miliónu, aby sa stala a napriek tomu ju nielen zakúsime na vlastnej koži, ale mnohým sa aj zopakuje.Kladieme si otázku: kto je za tým? Vyšší plán? Božia moc? Vesmír? V knihe Slepačia polievka pre dušu: Anjeli medzi nami sa zoznámite so skutočnými zážitkami ľudí, veriacich aj neveriacich, ktorí zažili (možno rovnako ako vy) anjelskú ochranu, zázračný zásah a lásku.Tak dobrú chuť!

Vypredané
-30%

6,95 €

E-kniha
E-kniha: Slepačia polievka pre dušu: Odkazy z neba
E-kniha: Slepačia polievka pre dušu: Odkazy z neba

Jack Canfield; Mark Victor Hansen; Amy Newmark

101 zázračných príbehov o svedectvách z neznáma, úžasných prepojeniach a láske, ktorá neumiera. Keď naši blízki opustia tento svet, naše spojenie s nimi sa nekončí. Smrť odníma ich fyzickú prítomnosť ale nie ich ducha, preto sa nezriedka stáva, že cítime ich blízkosť aj potom, čo odídu. Keď sa stíšime a upokojíme, dokážeme vidieť znamenia a prijať ich správy, ktoré nám niektorí z nich môžu chcieť zanechať. My ich nazývame „náhody“ a „zázraky“ a oni „odkazy“. Niekedy sa tak stane v snoch či videniach, inokedy prostredníctvom nápadov, myšlienok či vnuknutí. Príbehy v tejto knihe zahŕňajú rôzne formy odkazov tých, čo nás opustili. Niektoré majú náboženský podtext, iné svetský, mnohé sú prekvapujúce a dojímavé či vtipné, ale všetky nás udivia a obohatia o poznanie, že prepojenia na báze lásky nikdy neumierajú.

Vypredané
-30%

6,95 €

Slepičí polévka pro duši, kuchařka
Slepičí polévka pro duši, kuchařka

Jack Canfield; Mark Victor Hansen

Vyprávěnky a recepty, to vše pro potěchu duše i těla. Příběhy z celého světa.

Vypredané

7,47 €

logo

Staňte sa členom ZachejClubu
a získajte množstvo výhod:

icon

Doručenie zadarmo nad 39 € pri platbe vopred (platí pre vybrané služby)

userAvatar

Overené zákazníkmi

Ďalšie hodnotenia

100%

dodacia lehota

kvalita komunikácie

* hodnotenia za posledných 90 dní

userAvatar

Dominik , pred 2 dňami

Úžasný chválim obchod aký by mal byť človek si tu ľahko niečo nájde za nízke ceny rýchlo to dorazí žiadny problém je to super obchod kde nájdete všetko super som rád že t...

userAvatar

Michal, pred 3 dňami

Zaujímavý sortiment, dobré knihy, dobrá cena. Zaujímavé akcie.

userAvatar

Peter, pred 5 dňami

som velmi spokojný

100% zákazníkov <br/> nás odporúča

100% zákazníkov
nás odporúča

Zdroj: Heureka.sk

Zachej magazín

Prihláste sa do newslettra a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Zo zasielania sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možnosti doručenia

zasielkovnaparcelPostcourierGls

Možnosti platby

visamastercardtatraslspvubapplePaygooglePay
heureka_icon

ShopRoku 2021

Finalista - Knihy a e-čítanie

Copyright © 2013 - 2024 Zachej.sk